Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakość OK, nie jest delikatny ten chrom, nie zdziera się po dotknięcie palcem, myślę, że trochę posłuży ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co by to było gdyby nie te Alii :D Chrom w środku odmładza za to na zewnątrz lepiej wygląda czarny mat :)

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie, tez tak myslę, w środku może być, ale na zewnątrz out :P

No Ali to Ali, kopalnia pierdół za niedużą kasę... 

Opublikowano
W dniu 18.09.2017 o 11:42, kamil-vag napisał:

Wyszło tak, ale w sumie to nie ma wyglądać, tylko tłumić :P Wydaje mi się, że jest ciszej... a raczej na pewno, tylko działa to dobrze dopiero w połączeniu z górną osłoną...  :thumbup1:IMG_20170918_103321.jpg  IMG_20170918_103335.jpg

W sumie to nie bez powodu tam była ori montowana ta pianka wygłuszająca... szkoda tylko, że taka droga :P

Przy okazji wczoraj było w miarę chłodno, pożyczyłem od kolegi ozonator...  Kuracja 2 x 15 min ^^ Nie miałem w sumie problemów z zapachem po izopropanolu na parownik, ale zawsze trochę bakterii i tym podobnego dziadostwa może się pozbyłem z kabiny... 

IMG_20170917_141742.jpg

 

 

Mam pytanie, gdzie kupiłeś folie termiczną alu, która jest przyklejona do pianki wygłuszającej.

 

Ta będzie odpowiednia? 

Opublikowano
  • Autor

Koledzy pisali, żeby montować bez folii, podobno sama pianka lepiej tłumi hałas, a jeśli chcesz to taki ekran też będzie OK ?

Opublikowano

Cześć Kamil

Chciałem wysłać do Ciebie wiadomość ale się nie da. 

Mam Audi a4 b6 1.9 130km AVF 6 biegów 

Przeczytałem temat o zmianie skrzyni GBA na HCK i praktycznie mam już wszystkie części ale... ?

W momencie kupna skrzyni HCK dostałem z nią dystans, około 6mm o kształcie korpusu skrzyni, tak "grubsza" metalowa podkladka miedzy silnik a skrzynię i nie wiem co z nią, zakładać czy nie? 

Czeka mnie jednocześnie zmiana sprzęgła z dwumasem, rozumiem że tak jak napisałeś, kupuje zestaw do b6 pod silnik AVF pod mój VIN a skrzynia HCK będzie pasować? 

Będę wdzięczny za odpowiedź na moje 2 pytania. 

Opublikowano
Godzinę temu, Slawo76 napisał:

Cześć Kamil

Chciałem wysłać do Ciebie wiadomość ale się nie da. 

Mam Audi a4 b6 1.9 130km AVF 6 biegów 

Przeczytałem temat o zmianie skrzyni GBA na HCK i praktycznie mam już wszystkie części ale... ?

W momencie kupna skrzyni HCK dostałem z nią dystans, około 6mm o kształcie korpusu skrzyni, tak "grubsza" metalowa podkladka miedzy silnik a skrzynię i nie wiem co z nią, zakładać czy nie? 

Czeka mnie jednocześnie zmiana sprzęgła z dwumasem, rozumiem że tak jak napisałeś, kupuje zestaw do b6 pod silnik AVF pod mój VIN a skrzynia HCK będzie pasować? 

Będę wdzięczny za odpowiedź na moje 2 pytania. 

Dystans będziesz miał też przy swojej skrzyni,także ten nie potrzebny,zestaw pod avf i skrzynia podejdzie ,mam tą skrzynię też u siebie 

Opublikowano
  • Autor

Jako, że ostatnio mój klimatronik działał 0/1, czyli albo gorąco albo zimno. Postanowiłem na próbę zamówić z ali potencjometry.

Miałem standardowy błąd V158 G220 - czyli silniczek i klapa od mieszalnika powietrza ciepłe/zimne...

81037115_502910770574136_6048858921223847936_n.jpg

80022116_2602890359801456_5129526110727438336_n.jpg

74834475_1545513445603335_7139032263601160192_n.jpg

80243750_845971269186246_8520546723863461888_n.jpg

79970963_2583375048406370_2060465213991288832_n.jpg

Teraz tak, stary miał książkowe 4,7k , te nowe każdy 4,2 - 4,3

Miałem  obawy, czy ryzykować... no ale wsadziłem chińczyka. Na ich aukcji dobrze piszą, że tolerancja do 30% :facepalm:

Włożyłem silniczek, wyzerowałem adaptację na kanale 00 i BS 01 - klapy się ustawiły, błędy zniknęły. 

Jak widać na zdj z VCDS'a rezystancja ma jednak znaczenie do ilości kroków silniczka. Standardowo jest mniej więcej 15 - 230 u mnie teraz na tym silniczku 58 -198, czyli obcięte po ok 35 z jednej i drugiej... Ciekawe czy to będzie miało jakieś znaczenie, będę testował i obserwował... 

Pobawiłem się trochę regulacją temp. błędy nie wróciły...

Prześledziłem tez komentarze z aukcji, niektórzy tez pisali, że nie mają te potencjometry 4.7k ale po podmianie z ori działa OK.

No i łapy jak zwykle przy tym gównie pozdzierane :P

Jak się sprawdzi tu, wymienię resztę z prawej strony... idzie do mnie jeszcze jedna partia, od innego sprzedawcy, może będą bliższe 4.7k. Na razie ten jeden będzie śmigał na próbę...

 

Jako, że ostatnio walczę z licznikiem kolor 930R i stawia mi straszne opory, podmieniłem chwilowo zegary na stare mono. No i jest kilka wniosków. Działa czujnik temperatury oleju z B7 ^^ dobra wiadomość, nie będę musiał starego podmieniać znowu przy wymianie oleju. No ale przestał działać moduł DS454 - w sensie przestało czytać kąt kierownicy. @dekiel 13 i @luki19862121 także to nie wina MCE itd... po prostu w B7 CAN Gateway robi licznik, u nas w B6 tego nie ma... W końcu się rozjaśniła sytuacja...

 

Opublikowano
58 minut temu, kamil-vag napisał:

No ale przestał działać moduł DS454 - w sensie przestało czytać kąt kierownicy. @dekiel 13 i @luki19862121 także to nie wina MCE itd... po prostu w B7 CAN Gateway robi licznik, u nas w B6 tego nie ma... W końcu się rozjaśniła sytuacja

Trzeba się zadowolić po kierunkowskazie. 

Opublikowano
8 godzin temu, luki19862121 napisał:

Trzeba się zadowolić po kierunkowskazie. 

Czyli doopa. A jeszcze miałem nadzieję ,że po kącie skrętu da sie coś wymodzic. :(

Opublikowano

O je..niutki!!!!! Ale sie tu dzieje! Ciesz się że nie byles na forum jal ja miałem audi - chyba bym od ciebie nie wyjeżdżał tylko dowodził graty:-) 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem chyba zbytnio grzeczny, ale Mikołaj i tak zostawił coś pod choinką ;)

Klonik działający z najnowszym VCDS-em 19.6.2 :

80311343_1753420551456911_460489325277085696_n (1).jpg 80413383_1024366584595906_3201960348949151744_n.jpg

Dzięki @MaTeo85 :drinks:

No i kalendarzyk:

80571715_3343238472415810_7503823786173530112_n.jpg

@Hugo Dzięki wielkie :) Wychodzi na to, że dobro jednak wraca...

 

Także panowie, jakby ktoś szukał działającego interfejsu do B6/B7 to mogę teraz w dobrej cenie oddać te, które używałem, VAG002 i VAG009 od e-service. 

Pozdrawiam Was ciepło, Wesołych Świąt i Szczęśliwego, pełnego modów Nowego Roku 2020 ! 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Mój z tym samym prezentem leci juz miesiąc z Shanghaju ale chyba ma awarie reniferów..

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Hugo Dzięki wielkie :) Wychodzi na to, że dobro jednak wraca...

No pewnie, że wraca :hi:

Opublikowano

Ja niedawno nabyłem 18.9 PL . I już nie miła niespodzianka bo po kilku razach kabel sie wysypał a z netem się nie połączył. Na szczęście gość wysłał mi program do ogarnięcia kabla .

Opublikowano
  • Autor

Ten też był 18.9, ale po upgradzie działa z najnowszą wersją, fajna sprawa taka atmega z odblokowanym bootloaderem ?

Opublikowano

Mi tam do a6 c6 spokojnie wystarczy 18.9 .

4 minuty temu, kamil-vag napisał:

fajna sprawa taka atmega z odblokowanym bootloaderem ?

To akurat bardzo dobra opcja.

Opublikowano

piraty, hakery jedne....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Haha @Dev no trza se radzić, to jest tylko dla mnie, ja na tym nie zarabiam itd, także loozik ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.