Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K - wszystko jasne i pięknie zobrazowane :thumbup:

 

No i kolejne lampki zrobione, wylądują na aucie, zobaczę jak ta Hella3 sobie świeci ;)

W głowie na później mam jednak jeszcze dla siebie inny projekt... ale na razie zostaje z tymi...

Z takimi czarnuchami, ciężko dojrzeć co tam w ogóle siedzi w tym reflektorze hehe... 

Ten dziwny niebieski odbłyśnik to od żarówki, wrzuciłem taką, żeby DRL miało w miarę białą poświatę... można sobie na to pozwolić mając mam nadzieję dobry projektor bi.

Klosze muszę jeszcze raz kiedyś spróbować dobrze spolerować, ale to kolejny bodziec by zainwestować w swój sprzęt :)

DSC_0611.JPG

DSC_0615.JPG

DSC_0617.JPG

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil, jest :git:

Wyszły super!!!

Czekam na zdjęcie na samochodzie :slina:

 

Ps. Maszynę polerską polecam Dual Action Krauss S15 całkiem nieźle sobie radzi :)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Git wyszły, tylko te żarówki z kierunków wywal i daj te takie jasne. Roztaczałeś otwór na soczewe ? 

 

Tutaj moje linie z bliższa:

20191103_170605.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, KoJ@K napisał:

Git wyszły, tylko te żarówki z kierunków wywal i daj te takie jasne. Roztaczałeś otwór na soczewe ? 

Tak Mati, powiększałem. 

No myślałem właśnie, że tu by dobrze wyglądały te żarówki diadem chrom ?

No u Ciebie to kreska zawsze perfekt ?

Opublikowano

:thumbup1:.........

Opublikowano
6 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Ps. Maszynę polerską polecam Dual Action Krauss S15 całkiem nieźle sobie radzi :)

Mam tą maszynę, polecam jeśli chodzi o DA.

Opublikowano

Perfekto to były tu w B6 ?

Screenshot_20191103-185055_Gallery.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lampy na aucie, wszystko działa jak należy ;)

Nie patrzeć, że brudas :P

Ogólnie spoko, mi się podoba, zamówione już żarówki do kierunków, żeby nie waliło pomarańczem...

74670692_767230760415125_6348253012594524160_n-2.jpg

Niestety po montażu lamp, padł moduł DRL 30% - nie wiem, zbieg okoliczności czy co... sytuacja wygląda tak, że moduł nie rozłącza jednej żarówki, pali się dalej nawet po wyjęciu kluczyka... 

Instalacja jest, więc trzeba będzie poszukać czegoś nowego...

A tak wygląda linia odcięcia na bihalo - jak widać, do mini H1 dużo brakuje... ale z drugiej strony nie będzie się tak rzucać w oczy przeróbka...

75322590_470203553841834_2233476847545352192_n.jpg

A tak to jeszcze zamówiłem olej, w wolnej chwili się podmieni i zobaczymy co ten Ravenol jest warty hehe ;)

No i zapomniałem dodać, że kupiłem w końcu tą polerkę K2 z zestawem padów i past :P

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Kamil, co by nie było jest lepiej niż bez soczewki :D i to bez dwóch zdań. 

Na samochodzie lampy siadły elegancko :thumbup1:

Opublikowano

Teraz będzie można świecić Panu Bogu w okno :kox:

Opublikowano

Teraz przód klawo sie prezentuje. :thumbup1:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Ładnie wyszło ? zamówiłeś diadem chrome bo mysle, ze fajnie by się wpasowały ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.11.2019 o 19:20, dekiel 13 napisał:

Teraz przód klawo się prezentuje. :thumbup1:

11 godzin temu, M@rcin napisał:

:thumbup1:

W dniu 7.11.2019 o 17:46, lewiatan1989 napisał:

Na samochodzie lampy siadły elegancko :thumbup1:

Dzieki ;) Fajnie, że nie tylko mi się widzi :)

54 minuty temu, Norbas napisał:

zamówiłeś diadem chrome bo myślę, ze fajnie by się wpasowały ?

Dokładnie Norbert, zobaczymy jak to siądzie, ale na pewno będzie lepiej, niż z tym niepasującym do niczego pomarańczem ;)

W dniu 7.11.2019 o 17:46, lewiatan1989 napisał:

Kamil, co by nie było jest lepiej niż bez soczewki :D i to bez dwóch zdań. 

Darku w B6 każde lampy miały soczewkę, jeszcze nie wpadli na ten pomysł, że można przyoszczędzić na lampach jak w B7 ;) Ale fakt, że rewelacji z ori soczewkami nie ma i praktycznie wszystko inne świeci lepiej :)

 

Audi było na przeglądzie !

No i nuda :P nic nie wyszło...  ale w sumie co ma wyjść jak ten samochód ma połowę nowych części powsadzane hehe :)

Więcej przegadałem na temat jakie te B6 są porządne auta i te silniki 1.9 TDI, niż tego sprawdzania było...

Na blacie prawie 268 000 tys ja go kupiłem z prawie 230 000 tys... 

Także prawie 40 tys i w marcu 2020 będzie ze mną 4 lata - co daje 10 tys jazdy na rok :P Masakra, więcej stoi jak jeździ hehe

Opublikowano

Kamil 10kkm na rok to nie tak znowu źle. Moje B6 mam ok. 3,5 roku i właśnie wczoraj na liczniku wybiło 223000km czyli od kupna zrobiłem dokładnie 50k km.

Opublikowano

@MaTeo85, @kamil-vag - cieniasy ... ????

Ja mam ponad 321 tyś kupiłem z 220 tyś ?

Opublikowano

Cieniasy ja swoją rok temu kupiłem, miała 176k km, obecnie 209k km ?

Opublikowano

Kamil, a Ty masz jeszcze Polo, jakie tam masz przebiegi? U mnie w Audi lada chwila 250k, średni roczny przebieg ok. 15k, z czego i tak więcej jeździ żona, bo do pracy mam firmowego busa.

Opublikowano
  • Autor

Tak mam Polo jako daily, z 1.9 130KM ? śmiga aż miło, mało pali... Przebiegi? Hmm... Nie wiem, ale jeździ codziennie w porównaniu do Audi ?

Musiałbym sprawdzić, ale napewno jest dużo więcej km zrobionych niż w A4... 

Opublikowano
  • Autor

Dobra, olej dziś zmieniony ;)

74673196_573761463454855_6186227609030885376_n.jpg

Spoiler

 

Przy okazji podmieniłem czujnik oleju na ten z B7 - ze względu, że mam zegary z B7.

74881513_1964803386999023_3932778648163057664_n.jpg

Niestety, nic to nie dało. Dalej na kanale 50 jak skakały odczyty, tak skakają... 

Mógłbyś ktoś z Was zerknąć i sprawdzić w B7 co macie na kanale 50 w temp oleju ? Czy to jest stały odczyt... 

Zastanawiam się co może być winne, instalacja raczej nie, bo na liczniku i czujniku od B6 nie waliło błędem.

Sam poziom oleju chyba działa poprawnie, bo nie wywala mi nigdy błędu z poziomu... 

Czy po prostu uszkodzenie czujnika - bo mogłem trafić taki - powoduje skakanie odczytów ? ? ? 

Pinologia licznik - czujnik jest ta sama dla b6/b7

Czy może miska w B7 jest większa i czujnik jest bardziej zanurzony ? 

Ostatecznie przyjdzie mi chyba szukać licznika kolor z B6, a może do B7 się odsprzeda...chociaż szkoda, bo kasa za przypisanie zapłacona i oprócz temp oleju działa mi wszystko inne.

 

Będąc już w kanale, założyłem podejrzaną kiedyś u kolegi @Gremlin0209 gumową dokładkę zderzaka... Taka alternatywa dla Cupry :P

Tyle, że mniej podatna na uszkodzenia... i tak po talerzykach z B5 zauważyłem, że częściej gdzieś przyhaczam przodem, więc dla mnie to dobry wybór ;) Nie będę bynajmniej płakał jak się coś zepsuje...

75241106_693066487885383_3553578536809791488_n.jpg

75521763_467472857460499_5248650838317989888_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.