Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

BArrrrrdzo dobrrrrra rrrrobota kierowniku :brawo: lampiony wyszły perfekto pięknie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@kamil-vag spotkałeś się gdzieś z halogenami + DRL do B6?? Nawiązując do naszych rozmów z innego tematu też myślę że nie ma co bixów nadwyrężać i trzeba szukać odpowiednie lampy co by pasowały w miejsce halogenów. Zależy mi na tym by nie tracić halogenów.

 

np. coś takiego może by było ok?:

 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

@kamil-vag spotkałeś się gdzieś z halogenami + DRL do B6?? Nawiązując do naszych rozmów z innego tematu też myślę że nie ma co bixów nadwyrężać i trzeba szukać odpowiednie lampy co by pasowały w miejsce halogenów. Zależy mi na tym by nie tracić halogenów.

 

np. coś takiego może by było ok?:

 

Może się komuś przyda albo posiada na ten temat wiedzę - jedyne co udało mi się namierzyć w temacie "rezania" DRL w halogenach to wzmianka, że ktoś wykorzystał poniższe lampiony od Nissana - zakładam, że same "bebechy". Był o tym temat na jakiejś grupi FB jednak nie udało mi się uzyskać żadnych konkretnych informacji co, gdzie jak i kiedy...

LAMPY-PRZECIWMGIELNE-NISSAN-NOTE-E11-E12
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 383 zł - LAMPY PRZECIWMGIELNE NISSAN NOTE E11 E12 06- (7853674380). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag specu od świateł, podpowiesz czy jest sens bawić się w przeróbkę zwykłych soczewek h7 na jakieś bi-led? Pytam tylko dlatego że mam jeszcze do odbioru 2 x przednie lampy do B6 od poprzedniego właściciela (niestety nie wiem czy jakieś badziewne zamienniki czy oryginały).

Jak zaśmiecam Ci wątek to wykasuję jak coś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, dużo zabawy, a efekt będzie i tak marny, lepiej zregenerować swoje odbłyśniki, wyczyścić soczewki i założyć dobre żarówki... Przechodziłem przez wszystkie opcje, na końcu ścieżki doszedłem i tak do ori xenon'ów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Szczerze, dużo zabawy, a efekt będzie i tak marny, lepiej zregenerować swoje odbłyśniki, wyczyścić soczewki i założyć dobre żarówki... Przechodziłem przez wszystkie opcje, na końcu ścieżki doszedłem i tak do ori xenon'ów ?

Teraz siedzą u mnie ori bixy i myślałem że właśnie te dodatkowe lampy coś zmodzę, ale w takim układzie odstawię to na dalsze tory ? dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Biggi napisał:

Teraz siedzą u mnie ori bixy

No to wrzucasz soczewki z B8, lub evox r 2.0 i zaczyna to wtedy sensownie świecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kamil-vag napisał:

No to wrzucasz soczewki z B8, lub evox r 2.0 i zaczyna to wtedy sensownie świecić ?

W sumie aż tak na ori bixy nie narzekam, ale warte rozpatrzenia ? chyba zacznę kompletowac graty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biggi @trepek ma na sprzedaż soczewki 

Jeżeli masz ori xenon plus to wejdą bez rozklejania lamp. W obecnych lampach mam te soczewki i na tle seryjnej jest przepaść - doświetla pobocza tak jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@george

Ja juz sprzedalem soczewki poza forum :) Musze ustawic taga, ze sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o soczewkach i lampach, to napiszę, że byłem wczoraj na SKP.

Oczywiście z VCDS, najpierw w Adaptacjach zapisałem 00 na kanale zerowym, żeby wyzerować wszystkie ustawienia, potem BS 001, regulacja lamp i BS 002 do przyuczenia pozycji...

117803586_308148376933418_4529929455359039723_n.jpg

Światła ustawione, ale... nie wiem jak oni to robią, czy nie potrafią, czy co... ale linia na ścianie na dwa schodki :P

Będę musiał poprawić tak jak być powinno...

Moje wrażenia jako pierwsze auto z xenonem. Różnica do zwykłych halogenowych ogromna. Szerokość świecenia i wypełnienie światłem ogromnie wpływa na komfort jazdy nocą.

Na długich to już w ogóle jest bajka...

Także mod warty każdej złotówki.

Palniki jeszcze muszą się w pełni rozświetlić, więc powinno być jeszcze lepiej.

Ustawię dziś kreski i podrzucę foty poglądowe... na razie mam takie z tel, niestety nie oddaje to tego, co widzę ja na żywo... ale musicie wierzyć mi na słowo, że jest mega...

Mijania

117846192_247503872924781_1606366088522960054_n.jpg

Mijania + drogowe:

117829109_351845789313847_4384410525094713390_n.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI też tak ustawiają ,nie wiem dlaczego , kiedyś to nawet tak przestawił że samopoziom zgłupiał i lampy świeciły tak jak długie :D ale to dlatego że bez vcdsa robił .

Zenon to zenon , zobaczysz jak jest różnica w deszczu w stosunku do zwykłych .:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ksenonem jazda nocą to inny wymiar jazdy. :) 

Mijania na Hella Intemo i Philips 4350/4800 K

rEEuXH7.jpg 

Drogowe dtGHmQC.jpg

Zdjęcie robione na pochyłym terenie. 

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak temat świateł to tutaj świeża wydumka - biledzik 2020 ?

20200807_212856.jpg

20200807_212900.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K No idzie ten biled do przodu, ja robiłem te 1A to wypadały lepiej jak zwykłe halogenowe, ale jednak gorzej jak evoxy... Te Twoje wydają się być już mega...Tylko czy nie są ciut za wysoko? Może tylko takie złudzenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopałem jeszcze coś...oryginalne soczewki z Xenon Plus, Osram Night Breaker 200% 4300 K, odbłyśniki po regeneracji, obecnie w posiadaniu @MaTeo85

Mijania

gXYnQGi.jpg

Drogowe

RTmT7JQ.jpg

Seryjna soczewka słabo oświetla pobocza. Wyższa temperatura palników też chyba poprawia widoczność.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...