Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, szkoda Kamil, ale zrozumiałe... 

Tak jak piszą wyżej, powyżej 20k spróbuj i zobaczysz czy będzie odzew..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, R4xx napisał:

Wszak B6 to moje oczko w głowie, ale nie ma co się oszukiwać, B8 technologicznie przewyższa ją pod każdym względem

Też chciałem B8, ale ówczesne ceny za fajne 2,0 TDI Q to było 38 k, więc jeszcze naczekałbym się do czasów wybuchu pandemii a wiadomo jak było wtedy z zakupem aut i nagle poszybowały ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ivanek napisał:

Ja wywaliłem facebooka z 4 miesiące temu i powiem Ci jestem szczęśliwszym człowiekiem, tam poziom rakowiska na grupach to jest naprawdę top of the top

To prawda. Te brednie i wypociny jakie tam można przeczytać to wymiotować się chce….

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

No tak myślę dać trochę cenę  zaporową ? pójdzie to pójdzie, nie to będziemy jeździć dalej ?

Szkoda sprzedawać, fakt. Mnóstwo czasu, pieniędzy i serca w to włożyłem. Ale są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu ?

E tam , pogrzebałeś, pogrzebałeś, teraz potrzebna kasa to sprzedawaj, będzie czas kupisz kolejna i będziesz grzebał w kolejnej i tyle:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Także pomyśl o tym też.

Ja akurat szukam jakiegoś auta dla mojej, Ona bardziej by chciała a3 niż a4 ale... Kobietę da się przekonać do wszystkiego :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ivanek napisał:

Ja wywaliłem facebooka z 4 miesiące temu i powiem Ci jestem szczęśliwszym człowiekiem, tam poziom rakowiska na grupach to jest naprawdę top of the top :D 
Cierpliwości pozostaje życzyć

Zrobiłem niedawno to samo, znaczy usunąłem wszelkie grupy związane z samochodami, nie dość że człowiek tracił sporo czasu na czytanie, to jeszcze co drugi post był o byle czym, albo co 5 minut pytanie o to samo. Jakoś lepiej mi się żyje bez tego :)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tak. Małysz doposażony o Q. I to pomijając wszystkie systemy trakcji itp. Kamila fura plus Q od potencjalnego forumowicza zrobi robotę. Jest to kolejny krok projektu. Zachęcam do realizacji.sam jestem na bieżąco po dołożeniu Q. Myślę że to jest błysk na kolejne mody

IMG20220207170253.jpg

Edytowane przez jaras99
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil .... Szkoda kurde ... Ale tak jak gadaliśmy lepiej zawyż cenę .... moim zdaniem się sprzeda. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dzisiaj ostatni raz przyłożyłem rękę do mojej Audi.

W niedzielę prawdopodobnie pojedzie na północ Polski. Posiedziałem sobie w nim, popatrzyłem, można powiedzieć, że już się pożegnałem... hehe :grin:

Plus taki, że zostanie na forum i mam nadzieję, że jakaś kontynuacja tematu będzie rozwijana :)

DSC_0456.thumb.JPG.fbc999c32fcfc8ff25e5ebcb7693ac66.JPG

DSC_0472.thumb.JPG.21b22a9648900e8accb6dd9fc324bc24.JPG

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w umowie, że wszelkiego rodzaju zmiany i modyfikacje wymagają zgody poprzedniego właściciela, oraz że prawo do sprzedaży nowy właściciel nabywa po upływie 5 lat od daty zakupu :lol1::decayed:

A tak poważnie to szkoda ale skoro nie ma innego wyjścia to trudno. Auto pozostanie na forum i może będzie godnie traktowane. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Auto pozostanie na forum i może będzie godnie traktowane. 

O to się nie boję ;) Kolega świetnie dba o swoją to i moją dopieści :) tożsamości nie zdradzam, chyba, że sam się tu przyzna hehe...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze  , że moja ma fotę pamiątkową z Twoją . :wink:

To co Kamil następne B8 po lifcie  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, co Ty... za kasę jak pisałem kupuje styro na ocieplenie domu, coś tam z tego zostanie to się kupi jakiś dupowóz koło domu do jazdy i tyle, może jakieś a4 bida albo passata B5 FL, napewno będzie to coś z VAGa i z TDI, bo znam ten silnik jak własną kieszeń i wiem gdzie co i jak ☺️

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec starego jest początkiem nowego :wink4:

jakie miasto ? może gdzies w moje rejony ....

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy, kasy i serca włożone w auto! Szkoda, że musiałeś się z nią rozstać :(

Osobiście szkoda mi, że tego tematu już nie będzie, lubiłem tu zaglądać :)

 

Pozdr

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Paweł, co Ty... za kasę jak pisałem kupuje styro na ocieplenie domu, coś tam z tego zostanie to się kupi jakiś dupowóz koło domu do jazdy i tyle, może jakieś a4 bida albo passata B5 FL, napewno będzie to coś z VAGa i z TDI, bo znam ten silnik jak własną kieszeń i wiem gdzie co i jak ☺️

Moze A6 C4 2.5 TDI? Odpadaja problemy z wielowahaczem a samochody imho solidniejsze niz a4 b5/passat b5. No i bagaznik w sam raz na budowe oraz pozniejsze uposazanie sie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dobra, trudniej będzie znaleźć przyzwoity egzemplarz :(

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy i cos zaczyna, Kamil skończy chatę to odpali z jakimś nowym audi :D .

Dobrze że trafi w dobre ręce , nie będzie żal włożonego serca i pracy w auto .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

koniec starego jest początkiem nowego :wink4:

jakie miasto ? może gdzies w moje rejony ....

Całkiem blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...