Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

I Dunlop i Continental to najwyższa półka także moim zdaniem każda, którą wybierzesz będzie OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlacze sie do tematu bo tez chce kupic oponki na lato.Aktualnie to mam Continentala premium contact 2 i powiem ze sa to super opony,nie zawiodly mnie jeszcze.Chce kupic wlasnie tez Continental ale premium contact 5 ale Dunlopy tez sa ladne te nowe.Wiec mam tez dylemat czy Dunlop czy Continental

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlazły właśnie Bridgestone Adrenalin RE 002 w miejsce Vredestain Sessanta. Po przejechaniu jakiś 1500km powiem wam, że Bridge są cichsze i jak dla mnie lepiej się prowadzi. Sessanta starczyła mi na 1.5 sezonu letniego. Po tym czasie na dwóch miałem z 2mm a pozostałe dwie były slicki. Inna sprawa, że nie była geometria ustawiana wcześniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przejechalem juz 1500km na sessantach i jestem bardzo zadowolony. Najcichsze opony jakie do tej pory mialem. Przyczepnosc super. Jesli jednak starcza na 1,5 sezonu to bede bardzo zawiedziony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Mial ktoś z was przyjemnośc z:

Falken ZE914 ??

Matador MP46 ??

co myślicie o tych markach w opiniach sobie bardzo chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o oponach Fulda SportControl 235/45/17?

Wysoka jakość wykonania, świetne na deszczu, nowość 2011, fajny bieżnik i wygląd.

Kupiłem je ojcu i zazdroszczę mu ich teraz, są nowocześniejsze niż moje dunlopy, oczywiście mają rant zabezpieczający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

400 zł/szt -Polecam

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich a co powiecie o oponach Dunlop Sport 215/45 16" . Mam okazje kupić urzywki tylko nie wiem czy są warte zakładania :)

Uważam, że nie warto ponieważ:

- niestandardowy rozmiar, będziesz mial problem jak Ci walnie jedna opona i będziesz musiał sztukować, standard na 16 to 205/55/16

- używane opony są dobre jak sprzedajesz auto albo zmieniasz felgi.

- ważne ile maja mm i z jaki DOT, opony starsze niz 6 lat to poprostu szrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Mial ktoś z was przyjemnośc z:

Falken ZE914 ??

Matador MP46 ??

co myślicie o tych markach w opiniach sobie bardzo chwalą.

Moje ostatnie opony letnie to Falkeny. Nigdy więcej. Auto pływało że kilka razy byłem na geometrii. Huczały jak diabli. Po założeniu zimówek Goodyer UG 7 auto zaczeło normalnie jeździć. Falkeny wytrzymały dwa sezony. Wszystki inne trzy (Kleber, Pirelli, goodyer) Średnio 60 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o sugestie co wybrac?:205/55/16

Vredestein Sportrac 5 91V

Dunlop SP Sport Fastresponse 91W

Hankook Ventus Prime 2 K115 91H

Firestone Firehawk TZ300a 91H

Fulda Ecocontrol HP 91H

Goodyear Optigrip 91H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy to prawda ze oponki Dunlop sie szybko zuzywaja?Bo slyszalem to od kolegi

Problem może leżeć też w koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o sugestie co wybrac?:205/55/16

Vredestein Sportrac 5 91V

Dunlop SP Sport Fastresponse 91W

Hankook Ventus Prime 2 K115 91H

Firestone Firehawk TZ300a 91H

Fulda Ecocontrol HP 91H

Goodyear Optigrip 91H

Po prostu weź te, które wyszły najlepiej w testach w rozmiarze który Cię interesuje. Włanie przyszły zamówione Dunlop Sport BluResponse. Pisze na nich Made IN Poland. Ale wolę to niż Made In Czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...