Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jeździ ktoś na Fuldzie Sport Control 2?
Znajomy ma fulde lato - zima oba 16" i sobie chwali ale jaki dokładnie model to ci nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osob twierdzi ze Uniroyal szybko sie scieraja, 

Fulda jest chwalona

ja mam teraz Bridgestone Potenza S001 i jestem zadowolony,sa troche twarde ale wolno sie scieraja,po zrobieniu 10-12 tys km z 8,2 mm zeszlo na 7,5 mm a auto ciezkie 1900kg

jak bede kiedys zmienial opony to chcialbym sprobowac Falken Azenis FK510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się w drugim aucie waham między Uniroyalem Rainsport 3 a Fuldą Sport Control 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.
Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nitroo napisał:

Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.

Jeśli fulda będzie cichsza to bym je brał. Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nitroo napisał:
4 godziny temu, pajda napisał:
Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.

Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.

Jakiego rozmiaru szukasz tych Fuld ? Jak 225/40/18 to mogę Ci dać namiar na koleżkę co ma nówki za 1100 zł komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rozmiaru szukasz tych Fuld ? Jak 225/40/18 to mogę Ci dać namiar na koleżkę co ma nówki za 1100 zł komplet.
Dokładnie taki rozmiar. Jaka data produkcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przem8 napisał:

Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.

Możesz dodać dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Nexen. Mi model N’Ferra SU1 bardzo przypadł do gusty, ładnie klei i jest cichy. Dodatkowo Nexen idzie w części aut Skody jako pierwszy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onyks napisał:

Możesz dodać dlaczego ?

Są dość głośne, średnio nadają się do agresywnej jazdy i z perspektywy czasu jednak nie podchodzi mi ten bieżnik. Na duży plus zasługuje jednak cena tych opon, bo ciężko w podobnych pieniądzach dostać w miarę markową, dobrą oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam opon letnich w rozmiarze 225/35/19 do b6 Q. zamierzam to zalozyc na felge 19" 9j. Budzet do 1500zł. 

moja propozycja nexen n8000, wczesniej juz jezdziłem na nexenach i były ok w rozmiarze r18. Mam zawias 1BV auto nie pływa po drodze i chciałbym aby tak pozostało oraz żeby to jakoś hamowało w deszczu.

https://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n8000-225-35-r19-88-w-xl#176856728_reviews

Polecicie jakaś alternatywe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam opon letnich w rozmiarze 225/35/19 do b6 Q. zamierzam to zalozyc na felge 19" 9j. Budzet do 1500zł. 
moja propozycja nexen n8000, wczesniej juz jezdziłem na nexenach i były ok w rozmiarze r18. Mam zawias 1BV auto nie pływa po drodze i chciałbym aby tak pozostało oraz żeby to jakoś hamowało w deszczu.
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n8000-225-35-r19-88-w-xl#176856728_reviews
Polecicie jakaś alternatywe? 
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nankang-ns-20-225-35-r19-88-y-xl-zr/174695773?origin=shopping&gclid=EAIaIQobChMIj-Gsy8H72AIVA7YYCh0CgwA3EAQYBCABEgJ3WvD_BwE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...