Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za te cene moga byc te opony, warto??

Nokian H 205/55 R16 94 H XL. Opony Nokian . Oponeo.pl

Napisz PW do Prezesa - na pewno zaoferuje Ci coś w dobrych cenach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z braku kasy kupiłem takie nówki: 225/45/17 INFINITY INF-05 jestem mega zadowolony. Wcześniej miałem oponki Dunlopa (używki - 4letnie) bieżnik o ponad połowę niższy i porównując nowe INFINITY do tych używanych DUNLOPA to dunlop w każdej sytuacji przegrywał z tą "chińszczyzną". Sam nie jestem za wytworami typu made in china, ale jednak w moim przypadki okazało się, że nie wszystko co chińskie to koniecznie musi być gówniane. Jak ktoś chce coś taniego to polecam tą oponkę. (na pewno lepiej kupić nową tą "chińska" niż markową zjechaną używkę, a cena prawie taka sama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za te cene moga byc te opony, warto??

Nokian H 205/55 R16 94 H XL. Opony Nokian . Oponeo.pl

Dzis zamowilem je na oponeo.

Teraz szukam nowych zimowek 195/65 R15 moze kupie od kogos z forum....

Za te pieniazki to taniej tej opony nigdzie nie znalazlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z klubowiczów testował Toyo Proxes R1R planuje zakup tych oponek i chętnie usłyszę obiektywną opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przelatałem sezon na Goodyear Eagle F1 225/45 17. Oponki godne polecenia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear f1 miałem w poprzednim samochodzie i dawały naprawdę radę, na deszczu naprawdę trzeba było przegiąć żeby wytrącić je z równowagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i opory toczenia ma też niewielkie (szer 225), spalanie w porównaniu do goodyear exellence 195/65 15 wzrosło tylko o 0,2 l :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkuje Ktoś oponki SEMPERIT SPEED-LIFE? Dobrą cenę mają teraz w 205/55 R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad firmą nokian na przyszły sezon 16 stki bo niestety firma barum brawius 2 po dwóch latach bieżnik jest jak bym palił gumy na każdym skrzyżowaniu masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeździłem 3,5 sezonu na Goodyearach F1 - oponka super ale głośna dosyć i szybko znika:/ teraz trzeba nowe kupić a te Semperity mają dobrą opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Bridgestone Potenza re050a :wink: żadne oponki mi tak nie podpasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździł ktoś na Kormoranach ?

Nie wiedziałem że robią je w takich rozmiarach, cena nawet niezła jak za 18''

Kormoran GAMMA B2 225/40 R18 92 Y XL. Opony Kormoran . Oponeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z klubowiczów testował Toyo Proxes R1R planuje zakup tych oponek i chętnie usłyszę obiektywną opinie

bardzo dobre oponki, świetne trzymanie na suchym i mokrym asfalcie.

jedyny minus, szybko się ścierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z klubowiczów testował Toyo Proxes R1R planuje zakup tych oponek i chętnie usłyszę obiektywną opinie

bardzo dobre oponki, świetne trzymanie na suchym i mokrym asfalcie.

jedyny minus, szybko się ścierają

I są głośne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad Vredestein ultrac sessanta i Nokian ZG2. Rozmiar 225/40R18. Miał ktoś do czynienia z tymi dwoma modelami???

Po opiniach z for skłaniałbym się bardziej ku vredesteinie ale chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeździłem zeszły sezon na Vredestein ultrac sessanta tyle ze 225/45/17 i nie moge złego słowa powiedziec. Bardzo ciche opony - najcichsze jakie miałem kiedykolwiek. Trzymią jak i na suchym tak i na mokrym bardzo dobrze. Ścieralność tez dobra (około 1-1,5mm zeszło na przedniej osi a jeżdżę nie mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem te opony w tym samym rozmiarze. Teraz mam Yokohama decybel i jest bardziej cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam uniroyal rainsport2 jeżdżę na rozmiarze 235/40/18 i nie są aż takie głośne a ze ścieralnością też całkiem dobrze nie podam dokładnych danych bieżnikowych ale nie mierzyłem ile po sezonie poszło, a odradzam pirelli pzero jeździłem na rozmiarze 245/40/18 są bardzo głośne w porównaniu do uniroyal ale ścieralność znikoma

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

ale moim zdaniem coś kosztem czegoś musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...