Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ciut większy profil na 235 jest ;) PosZukuję vredestein sessanta tylko wszedzie jakieś takie ceny mocno w górze jeszcze są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przesadzajcie z tymi koleinami, autostrady nam budują :grin: Po jakimś czasie człowiek się do tego przyzwyczaja i jak trochę 'miotnie" autem to nie robi to już wrażenia jak podczas pierwszej jazdy na takich kapciach. Ja na kolejny sezon też biorę 235/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią przyzywczajenia :) Ludzie nie na takich gumach jezdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi koleinami, autostrady nam budują :grin: Po jakimś czasie człowiek się do tego przyzwyczaja i jak trochę 'miotnie" autem to nie robi to już wrażenia jak podczas pierwszej jazdy na takich kapciach. Ja na kolejny sezon też biorę 235/40

Jestem tego samego zdania co prezes i dlatego 2 sezony jezdze juz na 235/40. Roznicy pomiedzy 225/40 a 235/40 w prowadzenie nie czuje zadnej. Co innego przy przesiadce z 205/60/16 na 235/40/18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jeśli na oponach letnich zostało mi do ogranicznika 3mm (na dwóch) i 4mm na dwóch pozostałych to czy mogę je jeszcze na jeden sezon zostawić czy powinienem zacząć szukać już nowych ?

rozmiar 235/40/18, opony Toyo Proxes IV, rok produkcji 2009 - mam je od nowości, są po trzech sezonach.

opony_140.jpg

<br /><br />

opony_141.jpg

<br /><br />

opony_134.jpg

<br /><br />

opony_135.jpg

<br /><br />

opony_136.jpg

<br /><br />

opony_137.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu masz wyrzucać, przecież wg sprzedawców allegro są to nowe opony na 16 sezonów :decayed: A poważnie, to mają prawie 5 i 6mm, wiec spokojnie sezon objeździsz bez wariacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu masz wyrzucać, przecież wg sprzedawców allegro są to nowe opony na 16 sezonów :decayed: A poważnie, to mają prawie 5 i 6mm, wiec spokojnie sezon objeździsz bez wariacji.

Dokładnie. Sixu pośmiga jeszcze sezon, potem sprzeda na allegro, ktoś pojeździ ze 2 sezony i znowu sprzeda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw na allegro bo tam takie to tak jak kolega napisał chodzą jako prawie nówki, jak sprzedasz to trochę dołożysz i nowe sobie kupisz, a tak to po następnym sezonie do kosza pójdą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Ja tam nie lubię Ludzi w h.jka robić, sam nie jestem przekonany czy się nadają więc tym bardziej Nikomu ich wciskał nie będę. Jeśli dojdę do wniosku że nie ma sensu to pójdą na przemiał. Hugo zaproponował mi nowe w sensownej cenie a na oponeo znalazłem takie Toyo za 480 pln więc na spokojnie się zastanowię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu mial byś komuś coś wciskać? To chyba normalne że nie chcesz na nich jeździć bo masz nowe więc wystawiasz i sprzedajesz co w tym złego? Stan widać na foto, podajesz wysokość bieżnika i rok pordukcji i każdy wie co kupuje. Dużo ludzi szuka takich opon do jazdy lub na tor, jest na nich jeszcze sporo bieżnika więc jak ktoś będzie chętny żeby kupić to po co masz je wyrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest w tym prawdy, że Continentale szybko się ścierają, nawet przy spokojnej jeździe ??

Szybko ścierają mam na myśli 2-3 sezonów, 12 tyś w sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego u mnie w domu 2 samochody na continentalach śmigają i żadnego ponadprzeciętnego ścierania nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 osoby potwierdziły, że conti szybko się ścierają, dwie osoby jeździły PremiumContact 2 a jedna Sportcontact 5.

Faktem jest, ze przyczepnosc mają bardzo dobrą, ale cena do jakośc jest wygórowana w porównaniu np. do Michelin Energy Saver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental Premium Contact 2 POLECAM b.dobre :wink:

Również je polecam naprawdę dobre oponki w B5 już przelatały 3 sezony i całkiem sporo ich zostało więc tragedi nie ma.

W A6 też mam Conti tylko że sport contact na 19 i żadnej nadmiernej ścieralności nie widzę a trzymają się drogi jak mało które:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za te cene moga byc te opony, warto??

Nokian H 205/55 R16 94 H XL. Opony Nokian . Oponeo.pl

Dzis zamowilem je na oponeo.

Teraz szukam nowych zimowek 195/65 R15 moze kupie od kogos z forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...