Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko Michelin Primacy 4 + :cygaro: Polecam.

Od kilku lat śmigam na oponach Michelin ( zimówki-letnie) i jestem bardzo zadowolony. Jak opony to tylko Michelin.:)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak widzisz, kolega wyżej szuka ze średniej półki, nie każdego stać na marki premium.

Opublikowano

też bym brał dunlop bo różnica w cenie jest duża, to wcale nie jest średnia marka, nie wiem co jest dla ciebie marką premium? michelin continental i brigestone?

@Langista

Opublikowano

Miałem dunlopy, teraz mam dębicę i nie widzę różnicy,parametry mają takie same, po za tym że dunlopy po 3 sezonach popękały między bieżnikiem i poszły na śmietnik,miały ok 5.5mm,teraz na zimę też kupiłem dębicę i jest ok

Opublikowano
17 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Tylko Michelin Primacy 4 + :cygaro: Polecam.

Od kilku lat śmigam na oponach Michelin ( zimówki-letnie) i jestem bardzo zadowolony. Jak opony to tylko Michelin.:)

Właśnie wybrałem do swojego Michelin na 18 :). Juz niedlugo bedzie testowane ;).

Opublikowano

Doskonały wybór.:brawo:

Udanego testowania.:cygaro:

Opublikowano

Panowie a na jakich stronach zamawiacie opony ?

Opublikowano
2 godziny temu, cabanmat napisał(a):

Panowie a na jakich stronach zamawiacie opony ?

Oponeo

Opublikowano
6 godzin temu, cabanmat napisał(a):

Panowie a na jakich stronach zamawiacie opony ?

Oponeo, Sklepopon

Opublikowano
6 godzin temu, cabanmat napisał(a):

Panowie a na jakich stronach zamawiacie opony ?

Oponeo, sklepopon zależy gdzie wyjdzie taniej, ale ostatnio zamówiłem bo najtaniej wychodziło po prostu na allegro 

 

@greg2505no to jakiś dziwny się robi teraz tend w branży oponiarskiej coś coraz częściej się słyszy ze guma pęka na bieżniki w szybkim tempie. 

Ja na lato mam continental i są z 19r i nic im nie dolega 

Opublikowano
57 minut temu, Antek50 napisał(a):

Oponeo, sklepopon zależy gdzie wyjdzie taniej, ale ostatnio zamówiłem bo najtaniej wychodziło po prostu na allegro 

 

@greg2505no to jakiś dziwny się robi teraz tend w branży oponiarskiej coś coraz częściej się słyszy ze guma pęka na bieżniki w szybkim tempie. 

Ja na lato mam continental i są z 19r i nic im nie dolega 

Znajomy też reklamował roczne dunlopy ,2 szt popękały między bieżnikiem ,uznali i przysłali 2szt nowe

Opublikowano

Dlatego najlepsze Michelin...

Sprawdzone i moim zdaniem najsolidniejsze.:cygaro:

Wersja Michelin Primacy 4+ którą polecałem jest dodatkowo jeszcze wzmocniona.

Wiem co piszę bo przejechałem kilkadziesiąt tys km na oponach Michelin Primacy zimowych i letnich.

Moja ocena:10/10:cygaro:

Jak zamawiać to na Oponeo.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

@NelsonPL michelin jest z Ciebie dumny. Na dwóch ostatnich stronach są już 3 Twoje posty o tym samym ? Pohamuj emocje ?

Opublikowano
W dniu 22.01.2024 o 22:55, Archiwum napisał(a):

też bym brał dunlop bo różnica w cenie jest duża, to wcale nie jest średnia marka, nie wiem co jest dla ciebie marką premium? michelin continental i brigestone?

@Langista

Michelin, Bridgestone, Continental, Pirelli, Goodyear, Nokian. Jakościowo jednak premium to Bridgestone nie powinno być w tej półce, zaś Hankook jest cenowo poniżej premium, a jakościowo już w premium wchodzi i konkuruje, nie rzadko przewyższa 3 gigantów jak Michelin Continental czy Nokian.

Opublikowano

Hankook to bardzo dobra opcja.

 

Opublikowano

Zbliża się powoli wiosna więc już czas zacząć szukać nowych opon 205/55/16. Budżet mniej więcej 1100 zł.  Potrzebuje waszej pomocy. Coś tam czytałem na forach i wybrałem takie modele. 

-Hankook Ventus Prime4 K135 

-Dunlop SP Sport BluResponse (tutaj byłby rok produkcji 2022)

-Uniroyal RainSport 5

Na co z powyższych opcji się zdecydować?

Według tej strony wysoko są hankooki 

https://www.tyrereviews.com/Article/2022-Summer-Tyre-Market-Overview.htm

I zbierają też dobre oceny na forach. 

Edytowane przez Damjan

Opublikowano

Jakie opony letnie 245/40 R18 polecicie? Napęd przód, zależy mi na ciszy budżet to 2000zł z hakiem.

Opublikowano

Michelin Primacy 4 + :cygaro:

Drogie ale warto.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Michelin Primacy 4 + :cygaro:

Drogie ale warto.:cygaro:

 

Ktoś go w koncu zbanuje ?

Opublikowano
35 minut temu, Dev napisał(a):

 

Ktoś go w koncu zbanuje ?

Pewnie Michelin mu płaci po 500 zł za każdy post :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.