Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 25.01.2024 o 15:42, Langista napisał(a):

Michelin, Bridgestone, Continental, Pirelli, Goodyear, Nokian. Jakościowo jednak premium to Bridgestone nie powinno być w tej półce, zaś Hankook jest cenowo poniżej premium, a jakościowo już w premium wchodzi i konkuruje, nie rzadko przewyższa 3 gigantów jak Michelin Continental czy Nokian.

chłopie co ty gadasz? Bridgestone jest to najwieksza marka opon na świecie, michelin czy continetal to sobie może królować co najwyżej w europie, po za tym w skład Bridgestone wchodzi także Firestone, na najwiekszych sklepach opon w polsce czyli oponeo i sklepopon marka dunlop jest w przedziale marki premium i zawsze tak ją uważałem, po za tym chwaliłem sobie zimówki tej firmy, nigdy nie miałem problemów z oponami Continental, Michelin, Brigestone, Goodyear zaś z nokianem jak najbardziej marka której nigdy nie zaufam, w tym roku kupowałem dwa komplety zimówek postawiłem na Klebery i Brigestone

 

@Langista

 

20231103-103519.jpg

20231103-103456.jpg

 

20231103-103242.jpg

 

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jakieś opinie na temat Pirelli Powergy? 

Opublikowano

Dobra firma, osobiście nie miałem na kołach ale złego słowa o nich nie słyszałem.

@Archiwum mylisz pojęcia jakości do ilości. To co napisałem to marki premium aktualnie, co jakieś strony które sprzedają gumę mają u siebie w ofercie to rzecz zupełnie inna. Równie dobrze ja mogę otworzyć stronę z oponami i sprzedawać najtańsze chińczyki jako klasę premium.

 

Dunlop kiedyś może i był w klasie premium, teraz ma gumy gorsze jak Dębica, która jest dobrym średniakiem, księgowość bierze górę. Co do Bridgestone, kierując się opiniami o tej firmie kupiłem Turanzy od nich i po sezonie były do wyrzucenia, kulam się na nich z braku hajsu na co innego, także dla mnie Bridgestone też robi chłam. Marketing stoi na wysokim poziomie stąd takie wychwalanie tej firmy w niebiosa.

 

Nokian to też dobra firma, chyba nie ma firmy która oferowała by lepsze opony zimowe od nich, równie dobrze ja napiszę że nigdy nie zaufam Michelin bo ich nazwa brzmi nieciekawie.

 

Opublikowano

Miałem kiedyś Bridgestone potenza adrenalin, starły się po 2 sezonach i 40000 km. Teraz jeżdżę na Hankookach 4 czy 5 rok i złego słowa na nich nie powiem. 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

@Langista Bridgestone Potenza Sport  słabo wypada ? Na bank z tej firmy już więcej nie wybiorę opon.

 

received_1634189213738092.jpeg

 

20 minut temu, Langista napisał(a):

Nokian to też dobra firma, chyba nie ma firmy która oferowała by lepsze opony zimowe od nich

Poczytaj o pękającym bieżniku. Problem znany od lat. 

Opublikowano

Czytałem coś, że problem z pękającym bieżnikiem był z każdą marką, która miała produkcję w Rosji czy na bliższym do nas wschodzie, za to już z Rumunii opony były ok.

 

U mnie z Turanzą identycznie jak u Ciebie było ale zwróciłem na to uwagę dopiero zakładając koła na kolejny sezon. Nie powiem przez to z czystym sumieniem czy były takie kiedy je zdejmowałem pod koniec sezonu, czy popękały leżakując w zimę ? Nie mniej opony marki 'premium' wyglądające jak szrot po sezonie i 10kkm to śmiech na sali ?

Opublikowano
5 godzin temu, Langista napisał(a):

Dobra firma, osobiście nie miałem na kołach ale złego słowa o nich nie słyszałem.

@Archiwum mylisz pojęcia jakości do ilości. To co napisałem to marki premium aktualnie, co jakieś strony które sprzedają gumę mają u siebie w ofercie to rzecz zupełnie inna. Równie dobrze ja mogę otworzyć stronę z oponami i sprzedawać najtańsze chińczyki jako klasę premium.

 

Dunlop kiedyś może i był w klasie premium, teraz ma gumy gorsze jak Dębica, która jest dobrym średniakiem, księgowość bierze górę. Co do Bridgestone, kierując się opiniami o tej firmie kupiłem Turanzy od nich i po sezonie były do wyrzucenia, kulam się na nich z braku hajsu na co innego, także dla mnie Bridgestone też robi chłam. Marketing stoi na wysokim poziomie stąd takie wychwalanie tej firmy w niebiosa.

 

Nokian to też dobra firma, chyba nie ma firmy która oferowała by lepsze opony zimowe od nich, równie dobrze ja napiszę że nigdy nie zaufam Michelin bo ich nazwa brzmi nieciekawie.

 

Nokian jest przereklamowanty i to konkretnie, plus ogromna wtopa z pękającym bierznikiem to juz przesada, a po za tym śmiem twierdzić że Semperit z austrii robi lepsze zimówki niż nokian 

 

serio mógłbym odszukać ci moje nowe nokiany które już po jednym sezonie wyglądały gorzej niż opony po 15 latach, zareklamowałem je i nie uznali gwarancji chodz ja nie byłem wyjątkiem i było głośno o tej sprawie 

 

 

EDIT:

 

Nokian LINE 

 

20181113-124314.jpg

Edytowane przez Archiwum
dodanie zdjecia

Opublikowano

Od lat zakładam Semperit-a, bez uwag.

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał(a):

Od lat zakładam Semperit-a, bez uwag.

Bo to są bardzo dobre opony, a niektórzy nawet nie znają tej marki

Opublikowano

Masz dokładnie to samo na Nokianach, co ja i @Hugo na Bridgestone, jak i kilka innych na Pirelli. Ciekawe czy one wszystkie w jednym kraju były produkowane ?

 

Wiesz.. ja mam jedną stronę z testami opon i ufam tym testom bo są w miarę rzetelnie robione, zwłaszcza te zimowe. Chodzi o LINK

 

Według jego testów brałem też Turanzy i nie ukrywam, właściwości jezdne jak najbardziej były ok ale bieżnik tracił się w oczach a sama guma pękała gorzej jak 20-letnia opona. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy Dębice UHP 2 nadal są polecane jako wybór cena/jakość?

Opublikowano
5 minut temu, franc321 napisał(a):

Czy Dębice UHP 2 nadal są polecane jako wybór cena/jakość?

Wrzucałem do A3 i sprawują się bez problemów ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie na lato 225/50/R17 co polecicie? NIE, NIE CHCĘ MISZLĘŁ :) :)

 

zastanawiam się nad:

 

WWW.OPONEO.PL

Opony Goodyear Efficientgrip Performance 2 225/50 R17 98 W XL, FP w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

w sumie kilka lat śmigam na goodyerach i się nie zawiodłem niestety do fuldy i bridgestone nie mam zaufania :)

 

 Kupiłem 

 

WWW.OPONEO.PL

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 225/50 R17 98 Y XL, FP w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

 

Edytowane przez SkOs

Opublikowano

ja bym brał te: 

WWW.OPONEO.PL

Opony Firestone Roadhawk 2 225/50 R17 98 Y XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

 

 

Opublikowano

Czym się różni homologacja Mercedesa od audi? Kupujecie opony z homologacja audi czy nie? 

Opublikowano
5 godzin temu, Fear44 napisał(a):

Czym się różni homologacja Mercedesa od audi? Kupujecie opony z homologacja audi czy nie? 

tylko ceną, to jest po prostu współpraca dogadana po między marką opon a marką samochodu

Opublikowano
W dniu 26.03.2024 o 08:06, Fear44 napisał(a):

Kupujecie opony z homologacja audi czy nie

kupiłem rok temu hankook k117 255/35/19 z homologacją A0

 

21 godzin temu, Archiwum napisał(a):

tylko ceną,

nie tylko ceną, opony z tego co można sprawdzić osobiscie/realnie różnią się wagowo i hałasem db więc to ma zwiazek z budową/składnikami opony

Opublikowano

Czasem jest to zupełnie inaczej wyglądająca opona.

Kiedyś kupowałem z kolegą Dunlopy Sport Maxx.

Kolega wziął te z homologacją AO natomiast ja bez homologacji bo były trochę tańsze. Okazało się, że to zupełnie dwie różne opony. Zupełnie inny bieżnik, co do mieszanki trudno powiedzieć.

Po dwóch latach te z homologacją AO popękały w rowkach bieżnika i to bardzo mocno, natomiast moje bez homologacji zupełnie nie mają tego problemu i wciąż są w użyciu.

Co lepsze nie mam pojęcia.

Opublikowano
22 godziny temu, tobias napisał(a):

kupiłem rok temu hankook k117 255/35/19 z homologacją A0

I jak się sprawują? Są ciche trzymają się drogi? Szukam czegoś do 2600zl za komplet 

Opublikowano
4 godziny temu, Fear44 napisał(a):

się sprawują? Są ciche trzymają się drogi? Szukam czegoś do 2600zl za komplet 

Polecam, ciche to są, teraz założyłem ponownie na wiosnę już, wcześniej miałem CONTI sport contact 6 to bieżnik szybko zużywał się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.