Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie opona decyduje o tym,czy będzie trzeć czy nie ale felga.

Bez podania jej parametrów nic się tu nie dowiesz.

Po drugie ten temat nie jest odpowiedni dla twojego pytania.

Edytowane przez Fido

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dębica Presto UHP2 ktoś już testował?

Opublikowano

Panowie,

Zastanawiam sie pomiedzy Michelin PS4 a Super Sport.. roniza tylko ekonomia.. PS4 ma C, SS ma E... reszta to samo...  PS4 mialem i byly spoko, ale przypalilem je na torze i sa do wyrzucenia... :|

Zastanawiam sie czy SS beda mialy wieksza tolerancje na nagrzewanie...

Opublikowano
Hej. Zastanawiam się nad Continental ContiSportContact 5 235/45 R17

http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-contisportcontact-5-235-45-r17-97-y-xl-fr#131771572

Co o nich myślicie?

Jeździłem na nich tamtego lata i bardzo dobrze się trzymały na.mokrej jak i na suchej także polecam

 

Miałem 235/45 R17 na lato i zawieszenie 1bv i nie narzekam na komfort teraz na zimę mam 215/50R17 i nie odczuwam rurznicy w komforcie

 

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, andrzejch1980 napisał:

nie odczuwam rurznicy w komforcie

Raczej różnicy

Ale to trochę dziwne, bo jednak wyższa i węższa.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Sava Intensa UHP2, używa ktoś dłużej niż tydzień i może podzielić się opinią? Wg etykiety dobre mają parametry. Mam zimowe Savki i nie mam do nich uwag. Myślę czy na lato nie wziąć...

Opublikowano

A co sądzicie o tych oponach - LETNIE 225/40R18 UNIROYAL RAINSPORT 3 RANT.

Są dosyć tanie i ponoć dobre. 

Opublikowano

Ponoc uniroyal z opowiesci nie ciesza sie dobra opinia,moze te rainsport sa lepsze..niewiem

Opublikowano

To bardzo dobre opony. Świetnie kleją. Idealne na deszcz, ale szybko znikają.

Opublikowano

ztymi chinczykami to wlasnie tak jest, że szybko znikają :)

Opublikowano

Uniroyal to nie Chińczyk.

Opublikowano

Rozmiar rozmiarem a jakie byście polecili w rozmiarze 235/45/17 do kwoty około 2 tys ? 

Edytowane przez Adam :)

Opublikowano

Conti SC, Nokian ZLine, Bridgestone Potenza Adrenaline, Uniroyal RainSport 3.

Opublikowano
Dnia 3.03.2017 o 18:11, azure napisał:

Sava Intensa UHP2, używa ktoś dłużej niż tydzień i może podzielić się opinią? Wg etykiety dobre mają parametry. Mam zimowe Savki i nie mam do nich uwag. Myślę czy na lato nie wziąć...

Kupiłem samochód z takimi oponami i pod kątem prowadzenia się i np. przyczepności na mokrym nie mam zastrzeżeń.

Minimalnie głośne były, ale to też zasługa tego, że po zmianie na zimowe zmieniłem jeszcze łożysko koła.

Na ten sezon też takie kupię.

Opublikowano

Ja się jednak zdecyduje na pirelli Nero GT, najtańsze w klasie premium i opinie też mają bardzo dobre. Marzyły mi się dunlop sport rt2 ale cena odstrasza., na oponeo 606zl w moim rozmiarze :/,a na logistykaopon 483zl aż się nie chce wierzyć żeby była taka różnica w cenie. Jednak wolę kupić w sprawdzonym sklepie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
18 godzin temu, szogun0 napisał:

Kupiłem samochód z takimi oponami i pod kątem prowadzenia się i np. przyczepności na mokrym nie mam zastrzeżeń.

Minimalnie głośne były, ale to też zasługa tego, że po zmianie na zimowe zmieniłem jeszcze łożysko koła.

Na ten sezon też takie kupię.

 

Dzięki za opinię. Zimowe Savki sa ok jak dla mnie, zaś letnie cenowo stoją porownywalnie m.in. do Barum, Debicy, a z etykiety parametry mają lepsze. Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia - czy nie będa znikać w oczach...

Opublikowano

Pod tym kątem też były OK. Nie znikały zbyt szybko.

Opublikowano
Dnia 3.03.2017 o 13:34, Fido napisał:

Raczej różnicy

Ale to trochę dziwne, bo jednak wyższa i węższa.

:decayed: W końcu ktoś zwrócił uwagę na pisownię... :grin:

Opublikowano

Stoje przed wyborem opon na lato do tej felgi: http://www.original-felgen.com/8e0601025ab1h7.html z boku na drzwiach mam jedne polecany rozmiar 235/40 R18 stąd moje pytanie na miasto lepiej zakładać będzie 235/40 czy  jednak 225/40 jazda głównie miasto, od czasu do czasu jakaś trasa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.