Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To git, ciekawe ile taka opona da radę :)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jeździ ktoś na Fuldzie Sport Control 2?

Opublikowano
A jeździ ktoś na Fuldzie Sport Control 2?
Znajomy ma fulde lato - zima oba 16" i sobie chwali ale jaki dokładnie model to ci nie powiem
Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

wiele osob twierdzi ze Uniroyal szybko sie scieraja, 

Fulda jest chwalona

ja mam teraz Bridgestone Potenza S001 i jestem zadowolony,sa troche twarde ale wolno sie scieraja,po zrobieniu 10-12 tys km z 8,2 mm zeszlo na 7,5 mm a auto ciezkie 1900kg

jak bede kiedys zmienial opony to chcialbym sprobowac Falken Azenis FK510

Opublikowano

No ja się w drugim aucie waham między Uniroyalem Rainsport 3 a Fuldą Sport Control 2

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.

Opublikowano

goodyear asymmetric 3 są bardzo dobre i ciche.

Opublikowano
Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.
Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.
Opublikowano
3 minuty temu, nitroo napisał:

Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.

Jeśli fulda będzie cichsza to bym je brał. Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.

Opublikowano
4 godziny temu, nitroo napisał:
4 godziny temu, pajda napisał:
Nie jestem zwolennikiem bieżnika w jodełke więc ja bym brał fulde ale decyzja należy do ciebie.

Też się skłaniam ku Fuldzie właśnie.

Jakiego rozmiaru szukasz tych Fuld ? Jak 225/40/18 to mogę Ci dać namiar na koleżkę co ma nówki za 1100 zł komplet.

Opublikowano

Miałem fulda sport control i pan z wulkanizacji powiedział że szybko się ząbkują.

Opublikowano
Jakiego rozmiaru szukasz tych Fuld ? Jak 225/40/18 to mogę Ci dać namiar na koleżkę co ma nówki za 1100 zł komplet.
Dokładnie taki rozmiar. Jaka data produkcji?
Opublikowano
23 godziny temu, przem8 napisał:

Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.

Możesz dodać dlaczego ?

Opublikowano

Od siebie polecam Nexen. Mi model N’Ferra SU1 bardzo przypadł do gusty, ładnie klei i jest cichy. Dodatkowo Nexen idzie w części aut Skody jako pierwszy montaż.

Opublikowano
1 godzinę temu, Onyks napisał:

Możesz dodać dlaczego ?

Są dość głośne, średnio nadają się do agresywnej jazdy i z perspektywy czasu jednak nie podchodzi mi ten bieżnik. Na duży plus zasługuje jednak cena tych opon, bo ciężko w podobnych pieniądzach dostać w miarę markową, dobrą oponę.

Opublikowano

Czesc, szukam opon letnich w rozmiarze 225/35/19 do b6 Q. zamierzam to zalozyc na felge 19" 9j. Budzet do 1500zł. 

moja propozycja nexen n8000, wczesniej juz jezdziłem na nexenach i były ok w rozmiarze r18. Mam zawias 1BV auto nie pływa po drodze i chciałbym aby tak pozostało oraz żeby to jakoś hamowało w deszczu.

https://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n8000-225-35-r19-88-w-xl#176856728_reviews

Polecicie jakaś alternatywe? 

Opublikowano
Czesc, szukam opon letnich w rozmiarze 225/35/19 do b6 Q. zamierzam to zalozyc na felge 19" 9j. Budzet do 1500zł. 
moja propozycja nexen n8000, wczesniej juz jezdziłem na nexenach i były ok w rozmiarze r18. Mam zawias 1BV auto nie pływa po drodze i chciałbym aby tak pozostało oraz żeby to jakoś hamowało w deszczu.
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n8000-225-35-r19-88-w-xl#176856728_reviews
Polecicie jakaś alternatywe? 
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nankang-ns-20-225-35-r19-88-y-xl-zr/174695773?origin=shopping&gclid=EAIaIQobChMIj-Gsy8H72AIVA7YYCh0CgwA3EAQYBCABEgJ3WvD_BwE
Opublikowano

Jeju a dlaczego nie rozmiar 235/35/19 ? 

Opublikowano

no nieźle na 9J 225/ ?? lepiej po stokroć 235/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.