Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

http://www.allegro.pl/item986670986_fotele_kanapa_skora_audi_a4_99_01_lift_lifting.html

jakby ktoś poszukiwał :good:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 11:25_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/garwolin_i_okolice_spot_30_maja-t23787.135.html

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

!!! WCZORAJ BYŁ SPOT !!!

nanospot

Ja i Kowi pod Orlenem w LRY

:polew:

Miło było poznać kolegę z Battalionu. :>

Opublikowano
  • Autor

!!! WCZORAJ BYŁ SPOT !!!

nanospot

Ja i Kowi pod Orlenem w LRY

:polew:

Miło było poznać kolegę z Battalionu. :>

Mi również :hi:

Do nastepnego razu moze w wiekszym gronie :a4fan:

Opublikowano

Jak bym miał audi w domu to też bym przyjechał ;(

Opublikowano
  • Autor

Jak bym miał audi w domu to też bym przyjechał ;(

Dzwonili juz do ciebie kiedy planowany odbiór :mysli:

Opublikowano

Jeszcze nie ale umawiałem się na piątek, mam nadzieję że się wyrobią.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wypełniał juz ktos kwitek na lotnisko ułęż(majVWka) :chytry:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 18:07_________________________________________________Pany namierzyłem srebne B6 avant na 17kach jakis takich nie ori z wlepą klubową na tyle, zna ktoś :mysli: u mnie po osiedlu sie kręcił, wyjechałem mu tak żeby zobaczył ze sa też inni w tym klubie :decayed:

Opublikowano

skoro ma wlepkę to na pewno wie o naszym istnieniu, tylko dlaczego się nie ujawnia :mysli:

Opublikowano
  • Autor

skoro ma wlepkę to na pewno wie o naszym istnieniu, tylko dlaczego się nie ujawnia :mysli:

Pojęcia nie mam

Bigos a ty gdzie sie podziewasz :mysli:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:21_________________________________________________I po spocie kto nie był niech żałuje, były ustawki akcje rozdawali słodycze wycieczka po tesco i takie tam rózne :gwizdanie:

50259864.th.jpg

29667472.th.jpg

24007663.th.jpg

Straty: Zgubiłem na obwodnicy antene przy jakiś 180-190 :thumbdown: i co najlepsze gadałem dalej sobie przez CB za antene robił urwany kabel :polew: :polew:

Opublikowano

i co najlepsze gadałem dalej sobie przez CB za antene robił urwany kabel :polew: :polew:

słychać Cię było bardzo dobrze :naughty:
Opublikowano
  • Autor

i co najlepsze gadałem dalej sobie przez CB za antene robił urwany kabel :polew: :polew:

słychać Cię było bardzo dobrze :naughty:

:decayed:

Dobry brecht był jeszcze jak odjeżdzalismy :decayed: kabel w bagazniku ja sobie mówie do CB i mnie dalej słychać :polew: :polew: :polew:

chwała Maćkowi że zgarnął po drodze resztki tej anteny :notworthy:

Opublikowano

Kowi jak będziesz chciał reanimować antenke to mam jakieś tam części od mojej starej Może coś da się zmontować, zamienić podstawy...

a tak w ogóle to szkoda że się z Wami nie spociłem :kox:

musiało być ostro pod tesko i te garwolińskie kukuryny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O dzięki Krzyniek :notworthy: juz ja sobie zbadam sprawe

Opublikowano

robić jeszcze fotki całej podstawy filtra, itp ?

Opublikowano
  • Autor

robić jeszcze fotki całej podstawy filtra, itp ?

Dla świetego spokoju póki masz to luzem to zrób :good:

Opublikowano

robić jeszcze fotki całej podstawy filtra, itp ?

Dla świetego spokoju póki masz to luzem to zrób :good:

to i tak zostanie luzem bo ja samą chłodniczkę tylko podmienię :wink4:
Opublikowano

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.