Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A może ktoś u Was jest chętny na przyciemnianie szyb grupowe w Garwolinie. Dobra cena - wszystkie info na PW.

Ja też poproszę.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki, jest super :)

ni ma problema :hi:

Opublikowano

Witam

Koledzy mam takie pytanie a mianowicie co sądzicie o tej firmie ?

malowanie felg warszawa, malowanie felg lublin, malowanie felg ryki, renowacja felg lublin, renowacja felg warszawa, renowacja felg ryki, prostowanie felg warszawa, prostowanie felg ryki, piaskowanie felg ryki, regeneracja felg, aluminiowych zacisków

jest tam od was więc może ktoś coś słyszał bo Ci puławskie męczygumy doprowadzają mnie już do szału :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Witam

Koledzy mam takie pytanie a mianowicie co sądzicie o tej firmie ?

malowanie felg warszawa, malowanie felg lublin, malowanie felg ryki, renowacja felg lublin, renowacja felg warszawa, renowacja felg ryki, prostowanie felg warszawa, prostowanie felg ryki, piaskowanie felg ryki, regeneracja felg, aluminiowych zacisków

jest tam od was więc może ktoś coś słyszał bo Ci puławskie męczygumy doprowadzają mnie już do szału :facepalm:

U mnie pare osób korzystało, są zadowoleni, Armistead tez malował zimowe, ale są też negatywne opinie od użytkownika maju, ale on gdzie czego nie odda to robi szum:whistling:

Opublikowano

Malowałem w Rykach fele i wszystko poszło bez najmniejszego problemu :wink:

Opublikowano

oo no to super , bo jak ostatnio oddałem felgę w puławach do lekkiego podprostowania to tak ją prostowali że aż im pękła :kwasny: w dodatku zapewniali mnie że mają maszynę a jak przyjechałem po odbiór to widziałem jak w jakąś inna felgę młotkiem tłukli a na sam koniec wisienka na torcie ... jak zdejmowali oponę to za nisko opuścił to co odgina oponę i zrobił mi rysy na dopiero co odnowionej feldze :facepalm: myślałem że ich tam pozabijam :wallbash:

Opublikowano

koledzy! i ewentualne koleżanki...

po czwartku 13, miarka się przebrała...

powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?

Opublikowano
  • Autor
koledzy! i ewentualne koleżanki...

po czwartku 13, miarka się przebrała...

powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?

Jest u mnie na osiedlu:wink: sklep na krzyżówce z warszawską na światłach "zegarmistrz: maja radia CB i stroją od razu z anteną:wink:

Opublikowano

Czyżby nasi POLICJANCI byli nadgorliwi :kox:

Opublikowano

eh, żeby policjanci...

Kowi87 dzięki to podjade jak znajdę chwilę i miejsce parkingowe ;)

nie wiesz czy mają tam Yosan'a 120 Pro, Lub Ermesa?

Opublikowano

ewentualnie w kurowie za stacją shella jest gość co ma radia i robi praktycznie od ręki i jakiegoś Yosana kiedyś od niego kupowałem ale nie wiem jaki to był dokładnie ale fajnie chodzi :)

Opublikowano

dzięki, może tam też zajrzę :) conajmniej raz w tygodniu w kurowie bywam, tzn przejeżdzam

Opublikowano
  • Autor

Ma troche modeli powystawianych, ale jak cos masz upatrzone to nie problem żeby to sciągnał, ja kupowałem stabo3003 na początku roku:wink:

Opublikowano

pare lat temu przy pierwszym podejściu myślałem o Lafayette Ermes, wtedy się pojawiał, ale teraz dobre opinie zbiera Yosan 120 Turbo, więc może ten, tylko jeszcze jakaś antentka, maks do metra, bo to na trase, pewnie jakaś sirio omega lub turbo

Opublikowano
  • Autor

Miałem ten mode lf ermes, w sumie złe radyjko nie było i pomarańczowe podświetlenie, panel dosc ładny:wink: tylko zmieniłem je poniewaz nie poasowało mi nigdzie wymiarowo w B5:wink:

Opublikowano

ano, nawet dziś znalazłem Twój post w temacie o cb, i właśnie tam pisałeś, że się nie mieści, co dziwne bo pamiętam opinie, że to dość małe radyjko było :)

Opublikowano
  • Autor

jest krótkie, ale szerokie:wink: centymetr za szerokie w wnęke koło kierownicy w b5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.