Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A przy królewskiej to czaje tam chyba jest szyld "wulkanizacja" dzięki za cynk :cool1:

dokładnie tam :good:

A mi własnie turbinka z reklamacji przyszła zara jade na warsztat :naughty: końcówka drążka do wymiany i geometrie kół musze ogarnać bo jakos buja autem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tak z ciekawości - za ile poszły? i jaki rozmiar miałeś?

Miałem właśnie takie 16'' jak w tej aukcji co podał De8bole :wink4: ori 5cio ramienne 16'', oponki BFGoodrich Profiler² rocznik '05, bieżnik jeszcze na sezon spokojnie, zostały w rodzinie za 9 stówek, stan b. dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie właśnie gdzie robicie geometrię i za ile? bo ja jak ostatnio brałem części od TOM77 to nakrecił mnie od razu na jakiegoś mechanika tuż obok i zakład z ustawianiem zbieżności też się znalazł na jednym podwórku tyle że cenią sobie 100 PLNów i to jak nie było szefa :wink4: bo jak jest szef to z paragonem 150 wtedy to kosztuje :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dęblin geometria kół 40zł :gwizdanie:

hmm moze bym sie wybrał :gwizdanie: Potrzebny będzie mi VAG :mysli: Zna ktos taniego obcykanego goscia??? a najlepiej jak by ktos w ogóle miał vaga :naughty: Bo bede chciał skontrolować turbinke czy dmucha należycie bo dzisiaj montaż

Ps. to w końcu kto sie wybiera na Nowodwór/Ułęż 1/4mili w sobote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. to w końcu kto sie wybiera na Nowodwór/Ułęż 1/4mili w sobote :kox:

ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dęblin geometria kół 40zł :gwizdanie:

hmm moze bym sie wybrał :gwizdanie: Potrzebny będzie mi VAG :mysli: Zna ktos taniego obcykanego goscia??? a najlepiej jak by ktos w ogóle miał vaga :naughty: Bo bede chciał skontrolować turbinke czy dmucha należycie bo dzisiaj montaż

Interfejsem służę :hi: VAG też gdzieś na płytce leży.

jak jesteś w Wawie to mogę użyczyć do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bigos szkoda ze na Rykach Cie nie ma :wallbash: bo do wawki za daleko aby jechać zvagować sie :gwizdanie: Turbine mam załozona na aucie aktualnie i chyba jest juz dobrze bo autko ma kopa a nie kręce wiecej niz 3tys obr, tylko czuć tą turbodziure troszeczke

Jutro pojade na odpłatne chyba bo nic nie wymyśle

Gadzior napisz gdzie ta geometrie robią za 40zł w Dęblinie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzyn z PodLaski.. :decayed:

wiem wiem ale to też daleko ode mnie :gwizdanie: na jedno wyjdzie u mnie podpiecie kosztuje ok 40zł wiec jakos przeboleje chyba :disgust: no chyba ze rodzyn do Ryk zjedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a jakiś ziomal na weekend z Wawy do Ryków nie będzie się wybierał ? może Janjazda :gwizdanie:

A jak chcesz dynamiczne robić to trochę będziesz pewnie musiał namęczyć mechaników by wyszli z tobą na prostą się logować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale robert masz vaga?? Ja musze sprawdzic doładowanie turbiny czy dmucha tyle co program każe, nic wiecej mi nie trzeba :naughty: bo w Piątek prawdopodobnie bede musiał z ojcemdo wawy jechać a niechce jechać niepewnym autem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kowi Kowi nie pij tego metylu ja Ci mówie :decayed:

no plan jest taki że ja daję interfejs Robertowi który zawozi Ci go do Ryków.

Ewentualnie jak jakiś twój znajomy będzie jechał wcześniej to daj cynk kiedy gdzie i komu.

z moich znajomych raczej nikt na tygodniu nie bedzie jechał do Ryk.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:29_________________________________________________hanson1982

w BMW też jest OBD2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w BMW jest inaczej niz w Audi :gwizdanie: Bigos ale ja nie umiem sie obsługiwać vagiem póki co jeszcze dopiero zamierzam zakupić niebawem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...