Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co z tą ESą z puław??

cisza kolega sie nie loguje na forum coś, tzn nie zagląda bo zalogowany :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Znalazłem poduche :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=813170900

moge za tą cene kupic nową kierownice do obecnej poduchy co lepiej?? własna reaktywować czy zakładać Ese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego myślisz nad zmiana? czyżby poduchę strzeliłeś ? czy modzisz?[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:19_________________________________________________mi się podoba ta twoja wersja kiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że mam kiere od esy bez poduchy w bagazniku niektórzy widzieli, i znalazłem poduche w cenie takiej samej jak za kierownice taką jak moja w wersji idealnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywałes mi kedys juz kierę ta bez poduchy :wink4: jak uwazasz jak bym miał wybierac to chyba bym zakupił ta poduche i bym podrezał kiere na eSke :kox: chyba ze wolisz P&P :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w obydwu przypadkach powinno być P&P ale troche sie boje z tą poduchą moze ona wcale nie jasiek miękki :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:59_________________________________________________Gość mi odpisał w sprawie tej poduchy, więc tak poducha 200zł, taśma do niej 120zł, pochodzi z Audi A6 2000r, chyba jednak kupie obecną kiere :gwizdanie: nie ma co szaleć do wpełni sprawnego mojego pojazdu brakuje mi jeszcze amorów a to juz jest wydatek konkret ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

CZS JAK CZAS, ONA WYGLĄDA JAK BY KOWI STADKO SZCZURÓW W WOZIE TRZYMAŁ :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: heheh no był tylko jeden i na robił :blink: a tak powaznie trzeba zmienic bo obszycie mojej już jest fatalne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

CZS JAK CZAS, ONA WYGLĄDA JAK BY KOWI STADKO SZCZURÓW W WOZIE TRZYMAŁ :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: heheh no był tylko jeden i na robił :blink: a tak powaznie trzeba zmienic bo obszycie mojej już jest fatalne :tongue4:

a co z taśmą izolacyjna w kolorze czarnym??? praktyczne rozwiązanie i kolejny mod w wyglądzie :polew: a tak będziesz kierownicę seryjną kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sama taśmą nie problem tylko koszty są, a niechce milionów na kiere wydawać :przebiegly: trza odkładać na inne graty na wiosne, wiec przemyślałem całą sprawe i zakładam taka samą jak mam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...