Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już Bolek wcześniej napisał, każdy broni tego co ma. Z racji mniejszości sedanów w LRY jestem skazany na porażkę. Szczególnie pisząc z telefonu, nie nadążam za waszymi postami.

:decayed:

Co wcale nie znaczy, że avanty są ładniejsze :polew:

Praktyczniejsze ok, niektóre szybsze ok ale nie ładniejsze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że Kowi wezwał posiłki :polew:

:polew: Kowi wzywałeś? :kox: To ta nasza telepatia jednak działa? :naughty:

Z racji mniejszości sedanów w LRY jestem skazany na porażkę. Szczególnie pisząc z telefonu, nie nadążam za waszymi postami.

:pociesz::friends: Nie smuć się :naughty: No ale sam jesteś sobie winien że masz sedana :polew:

A tak co do tego że limuzyna/sedan, jeśli na serio masz limuzynę i tylna kanapa Ci się nie składa, jak masz przyspawaną ściankę, to bardzo Ci współczuję :tongue4: Sedan na szczęście jest bardziej praktyczny niż "limuzyna".

I nie tylko w wielkich miastach seria wygląda jak starocie... Ale jak widzę reakcje ludzi na moje autko na parkingach to "rosnę" :kox: Taki stary złomek a ludzie podchodzą i oglądają :kox: Jadąc ulicą oglądają się za tym moim avancikiem :kox: A taki stary brzydki... :kox:

armistead jak często masz takie sytuacje? prawdziwe limuzyny powinny mieć tak non stop :naughty: Mój "tatuśkowy karawan" ma tak codziennie :kox: A "limuzyną" go nie zwą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się za moim paździerzem oglądają się wszyscy. Każdy kto przechodzi to się patrzy.

Włożyłem w ten samochód wiele serca i rzeczywiście to niesamowite uczucie jak widzisz, że komuś się to podoba. Jeszcze rok temu tak nie było a teraz chyba ten czarny grill i ksenony tyle dały. Mama mojej dziewczyny jak widzi przyjeżdżającą czarną b6 z ksenonami to często mówi: "o myślałam, że to Adam", "też myślałaś, że to Adam". Zawsze się z tego śmieję ale to świadczy o tym, że moje auto nie wygląda na stare.

Wczoraj zobaczyłem czyjś opis, że nie jest sztuką kupić nowy samochód ale sprawić by stary wyglądał jak nowy. Coś w tym jest.

Kurczę, chyba odbiegłem od tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx dobrze mówisz, też to zauwazyłem że jadac avantem każdy sie patrzy , czasem macha :kox: a to wkońcu 11letni parch, a ostatnio jechałem czerwonym sedanem, nikt nie patrzył nie ma tego polotu ta "limuzyna" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx dobrze mówisz, też to zauwazyłem że jadac avantem każdy sie patrzy , czasem macha :kox: a to wkońcu 11letni parch, a ostatnio jechałem czerwonym sedanem, nikt nie patrzył nie ma tego polotu ta "limuzyna" :naughty:

Kowi a nie mówiłeś ostatnio że jak sprzedasz tą furę to kupisz sedanika? :mysli::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jechałeś serią, ja na seryjne nawet nie zwracam uwagi. Jestem zarażony chorobą modzenia, nie mógłbym mieć seryjnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jechałeś serią, ja na seryjne nawet nie zwracam uwagi. Jestem zarażony chorobą modzenia, nie mógłbym mieć seryjnego auta.

i chwała Ci za to przynajmniej sam nie jestem :kox: tylko szkoda że to sedan :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:38_________________________________________________

Rafalekx dobrze mówisz, też to zauwazyłem że jadac avantem każdy sie patrzy , czasem macha :kox: a to wkońcu 11letni parch, a ostatnio jechałem czerwonym sedanem, nikt nie patrzył nie ma tego polotu ta "limuzyna" :naughty:

Kowi a nie mówiłeś ostatnio że jak sprzedasz tą furę to kupisz sedanika? :mysli::)

hmm fantazja mnie poniosła :tongue4: jeśłi juz to cos nowego ale w 2.0TFSI nie Rafalekx :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zobaczyłem czyjś opis, że nie jest sztuką kupić nowy samochód ale sprawić by stary wyglądał jak nowy. Coś w tym jest.

:good: święta racja :wink4: Niektóre nowe nie powodują takich reakcji ludzi :) Mimo, że dieselek, mimo że ma już prawie 12 lat, a ludzie się oglądają :kox: Coś niesamowitego. Czyste auto, odpowiednia felga, xenio w odpowiednich lampach i auto wygląda świeżutko i dużo młodziej :good: U mnie aż tak grilla nie widać jak u Ciebie, ale ja go widzę i przyznam się szczerze, że sam czasami jak patrzę na tego dziada, to mi się cholernie podoba :naughty: A jak obok stoi seria i na nią popatrzę to normalnie :sick3:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:43_________________________________________________

hmm fantazja mnie poniosła :tongue4: jeśłi juz to cos nowego ale w 2.0TFSI nie Rafalekx :kox:

Lub 3,0 TDI ASB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja znowu zboczyła na ten sam temat :decayed:

A bo kłócą sie jak nie maja racji :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja znowu zboczyła na ten sam temat :decayed:

A bo kłócą sie jak nie maja racji :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ale określenia tatusiowate to jeszcze nie słyszałem, dobre :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja znowu zboczyła na ten sam temat :decayed:

A bo kłócą sie jak nie maja racji :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ale określenia tatusiowate to jeszcze nie słyszałem, dobre :polew: :polew: :polew: :polew:

Może być prorodzinne.

Dobra, gdzie mi wymienią dziś sprężyny i amortyzatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja znowu zboczyła na ten sam temat :decayed:

A bo kłócą sie jak nie maja racji :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ale określenia tatusiowate to jeszcze nie słyszałem, dobre :polew: :polew: :polew: :polew:

Może być prorodzinne.

Dobra, gdzie mi wymienią dziś sprężyny i amortyzatory?

Od ręki to moze być ciezko, podjedź zapytaj sie na stacji diagnostycznej u lesisza tam z reguły nie czeka sie wiec duza szansa że dzisiaj by ci to ogarneli ewentualnie jutro :wink4: Mozesz zobaczyć również na stacji kontroli koło cemnetarza na wiślanej tam tez prowadzą mechanike na tyłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mnie do avantów nie przekonacie nie robią na mnie wrażenia,choć uważam że audi ma jedne z ładniejszych avantów to sedany biją je na głowę wyglądem linią nadwozia w końcu jedyna słuszna marka ale tylko w jedynym słusznym nadwoziu;D

Arminstead ma racje sedany są bardziej reprezentacyjne dlaczego fur typu a8, S klasa czy bmw 7 nie robią w kombi z prostej przyczyny tego typu furmany mają zwracać na siebie uwagę,na świecie rządzą stereotypy kombi jest dla rodzin z dziećmi ;P

Jaka mafia jeździ w kombi? przecież jakby wrzucić do bagażnika zakładnika mogły w nieodpowiednim momencie mógłby pokazać facjate w tylnej klapie i lipa w każdym filmie gangsterskim jeżdżą sedanami ja już sprawdziłem u mnie dwa trupy wchodzą z luzem :tongue4:

Wiecie dlaczego avanty audi tak wam sie podobają bo audi z tego zasłynęło ze robiło ekstremalne avanty rs2,rs4,rs6 były produkowane głównie w avancie i teraz mając swoje sztrucle zdaje wam sie że macie fure o sportowym charakterze ale to tylko pozory to jest taki wyimaginowany świat który nakreśliło wam audi a wy jako istoty ludzkie o bardzo podatnym na manipulacje umyśle ulegliście temu,dlatego nikt mi nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe :tongue4:

Dziekuje za uwage :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De8bolek :polew: - tyle komentarza :polew: A i panowie wytłumaczcie mi dlaczego macie wpisane nadwozie: limuzyna? :) Jaka u Was jest tylna kanapa? Można ją składać? Czy jest na stałe przyspawana? :) Tak nawiasem dla mnie A4 SEDAN nigdy nie będzie "limuzyną" :tongue4: Już nawet pomijając ilość miejsca z tyłu i na tylnej kanapie :D A jeśli chodzi o sportową budę w A4, to... nie ma takiej :naughty: Sportowe to może być R8 a już na bank nie A4, a S4 i RS4 to tylko mocne i agresywnie wyglądające A4 i to nadal dla mnie nie jest sportowy samochód :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie wqrwiliście :evil: :evil: :evil: człowiek nie zajrzy dobę na forum i już mu objadą Limuzynę :kox:

kiedy spot !!!!! ja wam ku***a pokażę jak powinna wyglądać prawdziwa limuzyna wy wy wy ..... tatusie :kox::polew: :polew: :polew:

BTW kabelki mi zwisają z lusterka, rozjebany cały bok, coś tłucze w kole, fotel przetarty,barwę w lampionie mam ok 2500

k i 1,6 pod maską :notworthy: a mimo to kocham parcha jak babcię Janinę.

Mam nadzieję że wszyscy postrzegają tą odwieczną dyskusję prawidłowo czyli na żarty i nikt nigdy nie strzeli focha bo mu kibla objechali :decayed: i to w dodatku na forum Audi A4. Pamiętajmy że liczy się fakt iż wszystkich nas łączy jedna pasja, jedyna słuszna :a4fan: i niezapominajmy o tym :gwizdanie:

Proponował bym zakończyć w tym momencie tą dyskusję!!!

przypomniał mi się text z koncertu Illusion III kiedy to Lipa wyjaśnia że pomimo tego że ktoś inny robi kupę większa niż ja to wcale nie znaczy że jest lepszy. :wink4: :wink4: :wink4::polew: - tak jakoś bez podtekstów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De8bolek :polew: - tyle komentarza :polew: A i panowie wytłumaczcie mi dlaczego macie wpisane nadwozie: limuzyna? :) Jaka u Was jest tylna kanapa? Można ją składać? Czy jest na stałe przyspawana? :) Tak nawiasem dla mnie A4 SEDAN nigdy nie będzie "limuzyną" :tongue4: Już nawet pomijając ilość miejsca z tyłu i na tylnej kanapie :D A jeśli chodzi o sportową budę w A4, to... nie ma takiej :naughty: Sportowe to może być R8 a już na bank nie A4, a S4 i RS4 to tylko mocne i agresywnie wyglądające A4 i to nadal dla mnie nie jest sportowy samochód :tongue4:

Kanapę z tyłu można składać :tongue4: miejsca z tyłu jest tyle samo co i w avancie :tongue4: sportowa fura a fura ze sportowym charakterem to dwie różne bajki szkoda ze tak nieuważnie przeczytałeś mojego posta jak na razie mało rzeczowe te argumenty próbujcie dalej:tongue4:

A4 może być limuzyną jak tylko sobie właściciel zażyczy, a kombi może być co najwyżej wołem roboczym do wożenia kartofli bo w końcu więcej worków by weszło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapę z tyłu można składać :tongue4:

Wybacz ale nie masz nadwozia typu "limuzyna", tylko: SEDAN :naughty:

kombi może być co najwyżej wołem roboczym do wożenia kartofli bo w końcu więcej worków by weszło :polew:

Wołem roboczym? :naughty:

Sprawdźcie sobie gdzie jest większa pojemność bagażnika ze złożonymi fotelami i zamkniętą roletą w avancie :naughty: I tu Was pewnie zaskoczę, tych kartofelków więcej wejdzie do SEDANA :polew: zwanego przez niektórych niepoprawnie "limuzyną" :naughty:

A4 może być limuzyną jak tylko sobie właściciel zażyczy

:polew: :polew: :polew: Mam limuzynę :afro::cygaro:

jak na razie mało rzeczowe te argumenty próbujcie dalej:tongue4:

Sorry ale jakie argumenty? W jakiej sprawie? :naughty: Ja tylko staram się sprowadzić Was właścicieli SEDANÓW na ziemię... A4 może być SEDANEM a nie limuzyną :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja chyba zaraz się zakończy jakaś ustawką zwolenników kibli i avantów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo pany zluzujcie poślady :kox:

A A4 w sedanie limuzyna nie będzie ni hu hu :gwizdanie: może być dalej tylko kiblem :decayed: bagażnik moze ma pojemny ale nie służy niczemu nawet dobrego głosnika nie wsadzi :P bo bedzie grał dla samochodu jadacego z tyłu :polew: :polew: :polew: Dobrze ze nie było wersji RS w sedanie :evil: bo to miano pasuje tylko do sportowych kombi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...