Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

ta dyskusja chyba zaraz się zakończy jakaś ustawką zwolenników kibli i avantów :polew:

Miejsce i czas jestem gotów ;P

A tak na serio to żadnej ameryki nie odkryłeś w sedanie jest ciut wiecej bagażnika ale w kombi mozna wywalić rolete i wejdzie dwa razy tyle worków :tongue4

Spytaj admina tego forum dlaczego w naszych profilach nie ma opcji sedan tylko limuzyna :polew: i dla dlaczego jest avant a nie kombi bo każda marka ma inne określenie na kombi, a sedany to po prostu sedany przez niektórych nazywane limuzynami ( możliwe że błędnie) przeczytaj sobie na wiki definicje limuzyny :tongue4:

Niestety nie ma rs4 b5 w sedanie, ale za to audi sie opamiętało i B7 wypuściło w sedanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurewa niech się znajdzie w końcu przynajmniej jeden mądrzejszy i rozpocznie ze mną jakąś dyskusję na inny temat niż kible - jakąkolwiek!!!

Proponuję o kukurynach pod biedroną. [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________ :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurewa niech się znajdzie w końcu przynajmniej jeden mądrzejszy i rozpocznie ze mną jakąś dyskusję na inny temat niż kible - jakąkolwiek!!!

Proponuję o kukurynach pod biedroną. [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________ :banan3:

Weź byłem cały dzień dzisja na rewirze biedry, nedza straszna pod względem kukuryn, chyba ziemie przygotowują na hodowle truskaw :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz podobno się brukiew uprawia - bardziej opłacalne niż hodowla strusi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz podobno się brukiew uprawia - bardziej opłacalne niż hodowla strusi :decayed:

nie wiem nieznam sie na tym, ale w ogrodniku ostatnio widziałem całe tłumy z nasionami truskawy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty w ogrodniku robił?? przyznaj się

uszlachetniacza do paliwa chciałem :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyyyyyyyyy najlepszy emotikon z naszą kukuryną nie bangla - widzieliście już cyckani nie trzącha :blink::banan3:

Trzeba to niezwłocznie zgłosić do szefa :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:48_________________________________________________

teraz podobno się brukiew uprawia - bardziej opłacalne niż hodowla strusi :decayed:

nie wiem nieznam sie na tym, ale w ogrodniku ostatnio widziałem całe tłumy z nasionami truskawy :polew: :polew:

no fakt widać że nie twój temat - żeby tak truskawy z nasion sadzić :polew: :polew: :polew: z zielskiem Ci się pomyliło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty w ogrodniku robił?? przyznaj się

uszlachetniacza do paliwa chciałem :polew: :polew:

taaa, pewnie żeś kukuryna chciał tam zbałamucić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyyyyyyyyy najlepszy emotikon z naszą kukuryną nie bangla - widzieliście już cyckani nie trzącha :blink::banan3:

Trzeba to niezwłocznie zgłosić do szefa :decayed:

no bo to aż drażni :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :zyzol:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________

a coś Ty w ogrodniku robił?? przyznaj się

uszlachetniacza do paliwa chciałem :polew: :polew:

taaa, pewnie żeś kukuryna chciał tam zbałamucić :polew:

puszczałem bajere na 16ke i czarny dym :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie jest ciut wiecej bagażnika ale w kombi mozna wywalić rolete i wejdzie dwa razy tyle worków

U mnie roleta jest zawsze zamknięta, bo to wieś jeździć z otwartą :naughty: To tak jakbyś wywalił w sedanie tylną półkę :naughty:

A co tam u biedronkowych kukuryn? :kox: Cholera tak miałem kiedyś zajechać... ale nie ma kiedy kukra :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam u biedronkowych kukuryn? :kox: Cholera tak miałem kiedyś zajechać... ale nie ma kiedy kukra :decayed: :gwizdanie:

a trzęso sie jak tylko słońca wiecej w mieście :P przyjeżdzają fordami i astrami i trzęso mugenem :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie jest ciut wiecej bagażnika ale w kombi mozna wywalić rolete i wejdzie dwa razy tyle worków

U mnie roleta jest zawsze zamknięta, bo to wieś jeździć z otwartą :naughty: To tak jakbyś wywalił w sedanie tylną półkę :naughty:

A co tam u biedronkowych kukuryn? :kox: Cholera tak miałem kiedyś zajechać... ale nie ma kiedy kukra :decayed: :gwizdanie:

to teraz jak będziesz tam jechał to bierz worek buraków, może któraś się skusi i wsiądzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam u biedronkowych kukuryn? :kox: Cholera tak miałem kiedyś zajechać... ale nie ma kiedy kukra :decayed: :gwizdanie:

a trzęso sie jak tylko słońca wiecej w mieście :P przyjeżdzają fordami i astrami i trzęso mugenem :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: no to ni ma ch#ja trza do Was zajechać :kox: Może na majóVWkę się wybiorę i może jakaś 1/4 mili będzie? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: no to ni ma ch#ja trza do Was zajechać :kox: Może na majóVWkę się wybiorę i może jakaś 1/4 mili będzie? :kox:

dawaj przyjeżdzaj oprowadze cie po najelszych półkach w biedronce :decayed: 100% ze zagadamy na dwóch jakaś kukuryne :kox:

:polew: :polew: :polew:

tylko pamietaj mugen trza miec z tyłu bo bez tego ni huhu pupu nie bedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: no to ni ma ch#ja trza do Was zajechać :kox: Może na majóVWkę się wybiorę i może jakaś 1/4 mili będzie? :kox:

no takie kukuryny tylko W Richmond :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj mugen trza miec z tyłu bo bez tego ni huhu pupu nie bedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten mugen to jakiś gen krowy czy jak ? :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...