Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda.

Profil mam 50.

Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle :angry:

przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn :kox: a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty :disgust: i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów :wallbash:

Tylko volvo na LPU widziałem a cofałem, żeby na parking zajechać. Miałem dzwonić, ale stwierdziłem że może za późno.

błąd :punish: a przed volvo stał szarak - kameleon niski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a przed volvo stał szarak - kameleon niski :decayed:

Może zbyt niski i go nie widać :naughty:

niestety tylko moja koza się ostała :polew:

:sick3: współczuję :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.

:decayed: witaj w klubie u mnie też sie chowa :wallbash: na zime to nie ma bata powrót do serii chyba będzie, albo zimówki na 17ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Nie zaczepiasz :blink: to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Nie zaczepiasz :blink: to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać

Naprawdę? Ja to spokojnie na forty wjeżdżam, nad Wisłę tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Jeździłem wczoraj testować na dziurach w WG.

Myślę, że to nie kwestia opon a amortyzatorów :mysli: Mój brat ma jeszcze większą glebę i też nigdzie nie zaczepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.

fakt, nie buja i nie dobija samochodu do dołu = nie zachaczasz o przeszody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tragedii nie ma po okolicach, ale i tka omijam pewne drogi :decayed: hanson kupiłes ten termos :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale nie wiem czy dam rade dziś wymienić

troszke zajęć mam na wieczór :wink4:

:decayed: i ja :kox:

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to tylko ja pracuję :ad:

No to lipa

Ja dorwałem rarytasa własnie :kox: poszło pytanie o pewna część, jeśli będzie cena OK to was zaskocze jednym elementem :gwizdanie: narazie nic nie mówie czekam na odpowiedź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem rarytasa własnie :kox: poszło pytanie o pewna część, jeśli będzie cena OK to was zaskocze jednym elementem :gwizdanie: narazie nic nie mówie czekam na odpowiedź :decayed:

Będę zgadywał spojler po samo niebo albo zderzak do samej ziemi, ewentualnie choinkę o zapachu piwa na lusterko :tongue4:

No chyba że w końcu skusisz sie na te kroowie geny to bedzie wypas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...