Spoty LRY - odwołane

Kowi87

Hanson wieczorkiem dostaniesz logi bo sie wkór.. i ściagam offica :gwizdanie: 700mb będzie za godzinke to wtedy zrobie bo na lapku to już mnie krew zalewała robiac te screeny :wallbash:

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ok dzięki wielkie

Ojciec Dyrektor będzie z Ciebie dumny :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:00_________________________________________________Ponownie założyłem wątek

JanJazda i Kowi - dzięki za logi i za obróbkę wyników :notworthy:

Kowi chyba się mijaliśmy przed radarem w Dąbi przed 16 ???

a może mi się wydawało :gwizdanie:

A jakies spoty w BP sa? Jezeli nie to chyba najblizej do Lublina lub do RYk:) Wiec trzeba sie chyba wybrac na wycieczke :notworthy: Pozdrawiam

Z tego co pamietam to są w BP spoty ale audiklubu czyli AKP, a od nas najbliższy to lublin i puławy noi w rykach :naughty:

Jak cos to zapraszamy :hi:

Kowi chyba się mijaliśmy przed radarem w Dąbi przed 16 ???

a może mi się wydawało :gwizdanie:

kiedy dzisiaj to napewno nie :no:

Były w Radzyniu, ale na 3 auta, w porywach na 4 :kox: Ale teraz już nie ma bo się spotykamy przypadkowo lub na telefon :)

W sumie LRA odwiedziło LRY nie? :gwizdanie:

W sumie LRA odwiedziło LRY nie? :gwizdanie:

A no było było gdzieś tam na początku jeszcze sa fotki i nazwa wątku odpowiednia :naughty:

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

No kowi87 widziałem ostatnio że nowe fele sobie sprawiłeś ala s4 :cool1:

Ile sie na nie wykosztowałeś?

no zakupiłem bo ostatnio vectra B koło mnie parkowała pare dni pod rząd i ona stała na 17kach wiec nie mogłem tego przeboleć :polew:

1300zł +koszty za dowóz = 1500 cena w miare OK nie to co u wulkanizatora w rykach. Za 1200zł to same felgi chciał(ten wzór) a ja z oponami z 08' dorwałem :kox:

no to niezłe trafiłeś coż oryginały s4 to nie są ale bryczka ci ładniej wygląda na większej feli i stwarza wrażenie droższego niż jest :good: A w rykach to straszne zdzierstwo zwłaszcza u Marciniaka za oryginalne 16 audi używane bez opon 1400 chciał :polew:

a odczułeś różnice między 16 a 17?

a odczułeś różnice między 16 a 17?

Musze Cie zaskoczyc to są ori z S4 B5 :kox:

Różnic nie odczułem zapierdziela az miło :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 16:11_________________________________________________Takie same jak te :good:

2521844493_4ff7074f1c.jpg

Drugi raz nie kupiłbym nie ori felg :gwizdanie:

To w s4 montowali oryginalne 17" ? mi się wydaje ze 18 :kox:

Właśnie wiem ładnie wyglądają sam bym do swojej furmanki chętnie takie założył dobrze ze wiem gdzie parkujesz :tongue4::polew:

tak w ori był 17ki, szukałem tego wzoru w 18kach ale lipa straszna odkad szukałem koła to tylko raz sie 18ka trafiła ale za 2,5tys z dwiema oponami śmietnik i w dodatku w górach bez mozliwosci wysyłki :wallbash: Z S6 17ki są jeszcze fajne o tym wzorze maja mniejsze ET :slina:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

to i ja tytuł zmienie :decayed:

musisz ich zaciekawic przekonać żeby to właśnie twój watek sprawdzili :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 17:25_________________________________________________to działa jak konkurs :nabijasie:

to i ja tytuł zmienie :decayed: