Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

De8bolek widziałem twoją furmankę w Leo pod kościołem jak wyjeżdżałeś z parkingu :gwizdanie: obserwowałem furę więc kierownika już nie zdążyłem rozpoznać - tak czy inaczej Pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie długo można by jakiegoś spota ogarnąć bo parking zakurzony jest juz :tongue4: i tylko lanosy tam jeżdżą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym pomyślałem ja jestem w następny weekend jak coś vaga też mogę wziąć tylko ze lapka nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na spot w następny weekend :good:

_________________________________________________

Kowi, a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to u mnie będzie z nastepnym week, w niedziele mam poprawke, ale jak sie spręże to dam rade :polew: oczywiscie mówie o sobocie :przebiegly:

Armistead, jest nowy ziomek z Dęblina w dziale witamy :kox: tylko ciekawe czy zainteresowany zlotami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead, jest nowy ziomek z Dęblina w dziale witamy :kox: tylko ciekawe czy zainteresowany zlotami :mysli:

Dęblin/ Piła to pewnie jakiś trep albo przyszły trep :decayed:

Mój kolega Koozi, dostał naklejkę, jest na forum ale się nie przywitał :bicz3: Muszę go pogonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.

Tak to jest Conti, no ja też kumpla gonie na forum nawet niechce sie zarejstrować bo to długo trwa itp, a jak cos to pisze żebym mu poszukał na forum jakis info :polew:

Zmodził ostatnio furmanke, załozył Angel Ajsy od FK czarne do czarnego A4 i powiem ze całkiem sympatycznie to wygląda :good: kiedys go zaciągne na spota[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:20_________________________________________________Kto miałby lapka do dyspozycji na weekendzie to byśmy vagowanko moze jakie zrobili :kox: Janjazda użyczy kabelka i z softem też nie powinno być problemu :tongue4:

No chyba że wy dalej zamierzacie lanosami jeżdzić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak ktoś ma lapka to nie bierze, zrobimy vagowanko

Ok, to ja wezmę laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a możesz powiedzieć jaki kabelek kupiłeś?

Link byłby mile widziany. Zastanawiam się czy sobie vaga nie sprawić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, dopiero co skończyłem projekty, cały dzień przed kompem :wallbash: :wallbash:

A w klubie Audi jak zwykle jak w Lanosach :polew: :polew: cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za projekty klepiesz ?

3 kible metra warszawskiego taka moja praktyka :gwizdanie: na studiach, do piątku musze sie ze wszystkim wyrobić, zostały mi przekroje i kolorystyka :disgust: zapierdal na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...