Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Kopter napisał:

U siebie też miałem jakby doklejoną tą "wykładzinę" do fabrycznego filtra. Wczoraj wymieniałem na Pipercross :)

Co do porównania Audi vs. golf MK7.
Mam takie porównanie, co prawda nie w tak topowych wersjach. Lubie swoje Audi za wygląd w środku i na zewnątrz, dynamikę i poczucie poruszania się czymś bardziej wyjątkowym jak 90% aut na drodze ale...
W rodzinie mam Golfa MK7 (silnik 1,4 TSI 122km) i do codziennego przemieszczania się to auto jest po prostu genialne ! Lekkość jazdy tym autem jest powalająca. Precyzja i lekkość pracy układu kierowniczego niesamowita (czego nie mogę powiedzieć o układzie kierowniczym w moim A5). Hamulce są świetne mimo małego rozmiaru (tu również Audi ustępuje). Dynamika w mieście również zadowalająca bo silnik zestrojony jest tak, że ciągnie od samego dołu.
Oczywiście na dłuższej trasie brakuje mocy i komfortu ale prostota jazdy tym autkiem na zasadzie sprawnego przemieszczania to na prawdę bajka.
No i faktycznie obsługa tempomatu i ogólnie sterowanie z kierownicy komputerem jest duużo lepiej zrobione jak w Audi gdzie trzeba kombinować manetkami.
Natomiast ekran dotykowy to rzecz strasznie wkurzająca na dziurawej drodze (ciężko trafić palcem w to co się chce) Nie ma to jak MMI ;)

Zgodzę się ze wszystkim oprócz kwestii tempomatu.  Przez weekend zrobiłem ponad 400km Golfem SV 1.4 TSI 125KM DSG.

Obsługa z poziomu dodatkowej manetki w Audi jest 2 razy bardziej intuicyjna, prosty ruch przód/tył aby wł/wył tempomat to bajka w porównaniu do konieczności szukania przycisku na kierownicy. Ruch wykonywany bez odrywania rąk od kierownicy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 12:11, was002 napisał:

Kabel dotarł :D podmienię te chińskie cienizny (jak przestanie wiać)

g9.jpg

Dobre kable to podstawa w CA więc to się ceni :D 

Odnośnie fotki z zakurzonym autkiem już wiem skąd nazwa wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym piachem to nie ma aż takiej tragedii. Taka burza jak ta w ubiegłym tygodniu zdarza się raz na rok...

Aktualnie auto jest tak czyste, że... mucha nie siada:

m1.jpg

:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: miałem w tym samym miejscu pąjaczka

Ciężko było bo przed zejściem uwił skubany pajęczynkę .

Ale udało się go wytelepać jakoś:decayed:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, uszol napisał:

Idzie go wytargać? :decayed:

Lampe trzeba zdjąć i telepać aż znajdzie drogę powrotną :huh:

Zawartość dodana 5 minutes later

Nie było lekko. Ale się nie podawałem i sobie wypadł.

...odkurzacz nie pomógł :facepalm:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebaniutka :decayed: teraz zostaje telepać lampą albo sprężone powietrze... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim sk***ysynem ona się tam znalazła?

To jest Audi ? To jest chyba pośmiewisko z Audi strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie zadanie na weekend. Tymczasem czeka mnie wymiana kierunkowskazów w lampach z przodu na chińskie LEDy... jeden wymieniłem, efekt MEGA! Kosztowało mnie to dobre 45 minut i pewnie z 10 siwych włosów. Do drugiego (od strony kierowcy) nie mogę się dobrać - nawet nie jestem w stanie wyjąć oryginalnej żarówki bo mi się palce nie w tą stronę zginają co trzeba... wyjmujecie lampy żeby wymienić kierunki czy jest na to jakiś sposób (małe dziecko wykorzystać do tego?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega auto.

Jak możesz wrzuć fotę tych chińskich kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał:

będzie zadanie na weekend. Tymczasem czeka mnie wymiana kierunkowskazów w lampach z przodu na chińskie LEDy... jeden wymieniłem, efekt MEGA! Kosztowało mnie to dobre 45 minut i pewnie z 10 siwych włosów. Do drugiego (od strony kierowcy) nie mogę się dobrać - nawet nie jestem w stanie wyjąć oryginalnej żarówki bo mi się palce nie w tą stronę zginają co trzeba... wyjmujecie lampy żeby wymienić kierunki czy jest na to jakiś sposób (małe dziecko wykorzystać do tego?)?

W RS4 jest mniej miejsca pod maską?

Wymieniałem w dwóch autach z poliftowymi lampami, za drugim razem obie strony w nie więcej niż 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystywanie malego dziecka bym odpuscil :wink:

Jakos bardzo szybko Ci przychodza chyba te fanty z aliego, dopiero co pisales, a tu juz wymieniassz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

kolego czemu zamawiałeś akurat te ledy z aliexpres?

za radą kolegów ;-) pasowały, sprzedawca miał dobry feedback - czemu nie.

Porównanie:

p2.jpg

Efekt końcowy:

Tam jest cholernie ciasno, ale mocowanie żarówki trzyma się w zamku lampy bardzo delikatnie i jedyne czego potrzeba to wyczucia i wiedzieć pod jakim kątem ta żarówka wchodzi w lampę... ruga żarówka zajęła mi mniej niż minutę bo rozumiałem już co i jak.

 

 

Zawartość dodana 3 minutes later
6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jakos bardzo szybko Ci przychodza chyba te fanty z aliego, dopiero co pisales, a tu juz wymieniassz

14 marca zamówione, 29 odebrane ;-) 2 tygodnie...

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komoornik napisał:

Jakoś nie wierzę nawet w te 750 lumenów.

A te które zamówił was002 mają około 1100 lumenów.

Sporo z tych żarówek na aliexpress pod kątem jasności wypada gorzej niż fabryczna, te na pewno są mocniejsze.

ok zamawiam sprawdzone, nie ma co kombinować za parę $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda. Niby drobiazg, a jednak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...