Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

No to jest na pokładzie ładowarka indukcyjna. Sprawdź bezpiecznik.

To już wyższa szkoła jazdy dla mnie, aż tak się nie znam:(

Edytowane przez Banialuka

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeee tam. Pod dekielkiem deski rozdzielczej strona kierowcy masz bezpieczniki. Bezpiecznik numer 2.

Screenshot_20240510_082627_Opera.jpg

Screenshot_20240510_082740_Opera.jpg

Opublikowano
35 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Eeee tam. Pod dekielkiem deski rozdzielczej strona kierowcy masz bezpieczniki. Bezpiecznik numer 2.

Screenshot_20240510_082627_Opera.jpg

Screenshot_20240510_082740_Opera.jpg

Dzięki,  sprawdzę:) 

Opublikowano

Sprawdź także bezpiecznik numer 5.

Opublikowano

Myślę nad sprzedażą swojej B9.

Jakby co to podeślijcie znajomym, może ktoś będzie chętny.

Opublikowano
W dniu 10.05.2024 o 09:15, Muskel1 napisał(a):

Sprawdź także bezpiecznik numer 5.

Tak to u mnie wygląda, bezpieczniki takie same "5" , nie widzę aby były spalone,  moge liczyć na jakas podpowiedź? Czy aso?

20240522_135421.jpg

 

20240522_135144.jpg

Edytowane przez Banialuka

Opublikowano

Musisz sprawdzić pod wzdlędem elektrycznym (miernikiem lub próbnikiem) na wpiętym bezpieczniku na obu biegunach,  a nie tylko optycznie.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz sprawdzić pod wzdlędem elektrycznym (miernikiem lub próbnikiem) na wpiętym bezpieczniku na obu biegunach,  a nie tylko optycznie.

Ok dzięki,  sprawdzę. 

Opublikowano

Tak dla jasności jeszcze zapytam, telefon masz w jakiejś obudowie?

Kładziesz telefon na ładowarce ekranem w górę?

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Tak dla jasności jeszcze zapytam, telefon masz w jakiejś obudowie?

Kładziesz telefon na ładowarce ekranem w górę?

Heheh, mam w obudowie, u kolegi( ma identyczny case) położyłem w obudowie i zaraz zaczął się ładować, u siebie polozylem z i pozniej bez obudowy- bez efektu,  kładę pleckami na ładowarce, ekranem skierowanym w górę ( tak jak powinno sie to robic wedlug instrukcji), Muskel1 dzięki za zaangażowanie i chęć pomocy- rzadko się teraz to zdarza:)

Edytowane przez Banialuka

Opublikowano

Nie ma sprawy ?

Wygląda jakby ładowarka miała usterkę. Czasami się to zdarza w tym modelu.

Opublikowano
48 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ma sprawy ?

Wygląda jakby ładowarka miała usterkę. Czasami się to zdarza w tym modelu.

Chyba można jeszcze sprawdzić inaczej czyli bezpiecznik z nr 2 zamienić z nr 5 , są te same"5"

Poza ładowaniem indukcyjnym tel działa ok , laczy się bezprzewodowo z autem- android auto i aplikacje. Czy się mylę?

Opublikowano

Możesz zamienić miejscami.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nowe aktualne mapki w wersji P370 do nawigacji MHI2/MHI2Q

https://a4-klub.pl/topic/488168-aktualizacja-map-mib-audi/?do=findComment&comment=5782832

 

Edytowane przez Muskel1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 22.05.2024 o 21:30, Muskel1 napisał(a):

Nie ma sprawy ?

Wygląda jakby ładowarka miała usterkę. Czasami się to zdarza w tym modelu.

Już wszytko jasne, ladowanie indukcyjne uruchamia się z poziomu menu. Nawet w aso mieli z tym problem ale jakoś dalo się:)

Dzięki za pomoc 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

VCDS 22 4x4 AWD - jaki jest klucz dostępu ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć! Dawno mnie nie było ? Zmiana z b6 kupione w 2008 na b9 kupione pare dni temu ?

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie potrzebowałbym zdjęcie lub nr naklejki z klapki wlewu paliwa z S4 B9 benzyna, poratujecie?? 

Opublikowano
45 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

panowie potrzebowałbym zdjęcie lub nr naklejki z klapki wlewu paliwa z S4 B9 benzyna, poratujecie?? 

 

Hej, poniżej wklejam zdjęcie naklejki.

 

 

naklejka_wlewu_s4_b9.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.