Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to Twoje auto to dzwoń pytaj dowiaduj się. Zamówili części, czekają na nie, przecież nie będą do każdego klienta dzwonić 'panie kochany autko będzie przez najbliższe dwa dni nie ruszane, można zabrać, zadzwonimy jak tylko przyjdzie paczka to wstawi Pan spowrotem'. Odbiór i zdanie pojazdu to też jest procedura, za nerwowo podchodzisz do tego. Bierz zastępczy, bij nim kilometry i czekaj aż naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wuPiotrek napisał(a):

No ale to Twoje auto to dzwoń pytaj dowiaduj się. Zamówili części, czekają na nie, przecież nie będą do każdego klienta dzwonić 'panie kochany autko będzie przez najbliższe dwa dni nie ruszane, można zabrać, zadzwonimy jak tylko przyjdzie paczka to wstawi Pan spowrotem'. Odbiór i zdanie pojazdu to też jest procedura, za nerwowo podchodzisz do tego. Bierz zastępczy, bij nim kilometry i czekaj aż naprawią.

Rozumiem, chodzi o to, że 2 razy przed tym był samochód dawany, mieli zrobiony kosztorys więc dobrze wiedzieli, co zamówić, a i tak poprosili o zostawienie samochodu. Wiedzieli, że będą czekać na części, to czemu nie można powiedzieć. Ja byłem przekonany, że wszystko już mają na miejscu (bo minęło sporo czasu od poprzedniej wizyty) i dzięki temu że dzwoniłem dowiedziałem się, że stoi tam w zasadzie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sosim napisał(a):

Rozumiem, chodzi o to, że 2 razy przed tym był samochód dawany, mieli zrobiony kosztorys więc dobrze wiedzieli, co zamówić, a i tak poprosili o zostawienie samochodu. Wiedzieli, że będą czekać na części, to czemu nie można powiedzieć. Ja byłem przekonany, że wszystko już mają na miejscu (bo minęło sporo czasu od poprzedniej wizyty) i dzięki temu że dzwoniłem dowiedziałem się, że stoi tam w zasadzie bez sensu.

Obsługa klienta na poziomie wójta z Pcimia.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie szybkie pytanie z ciekawości. Oni mi wcześniej odłączyli część lampy (w klapie) bo robiła zwarcie. 

 

Ale teraz widzę, że ta 1 lampa ciągle się świeci (nawet na wyłączonym przełączniku świateł) i gaśnie dopiero po ok. 30s od wyłączenia zapłonu. Gdzie to jest podpięte, nie padnie mi aku? Kierunkowskaz też działa, ale światło cofania już nie.

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy zasilane są z BCM2.

Nie padnie jeżeli lampa gaśnie i sterowniki przechodzą w stan uśpienia.

Wsiądź do auta, zamknij drzwi i zarygluj pilotem. Sprawdź czy po pewnym czasie wszystko wygasza się. Normalnie słychać jak np. napęd MMI zatrzymuje się, przełączniki gasną i powinna migać tylko czerwona kontrolka w drzwiach kierowcy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Tylne lampy zasilane są z BCM2.

Nie padnie jeżeli lampa gaśnie i sterowniki przechodzą w stan uśpienia.

Wsiądź do auta, zamknij drzwi i zarygluj pilotem. Sprawdź czy po pewnym czasie wszystko wygasza się. Normalnie słychać jak np. napęd MMI zatrzymuje się, przełączniki gasną i powinna migać tylko czerwona kontrolka w drzwiach kierowcy.

Dzięki, jutro rano zobaczę. Sprawdzałem tylko z zewn i faktycznie gasła w tym czasie jak zazwyczaj całe MMI, i wszystko co mam podłączone pod USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniło się coś w kwestii tylnej dokładki z dwoma szerokimi końcówkami czy nadal trzeba pakować zderzak od sline żeby ja dołożyć? Mam przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się miało zmienić? Części nadal te same więc i zderzak musi być odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardzie w bagażniku pod podłogą jest akumulator, jak to wygląda w przypadku dołożenia fabrycznego koła dojazdowego? Podnosi się podłoga i zmniejsza przestrzeń bagażowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmniejsza. Koło siedzi na akumulatorze pod półką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie,nie mam czasu szukać,a potrzebuje pilnie info,s5 b9 3.0tdi,czy jest możliwość dołożenia bagnetu oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bagnetu do tych silników. Jest uniwersalny bagnet serwisowy, którego nie da się na stałe zaadoptować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe mapki do dużej nawigacji:wink: (Tylko dla spatchowanych jednostek).

 

https://a4-klub.pl/topic/488168-aktualizacja-mmi/?do=findComment&comment=5739129

 

 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w samochodzie z Niemiec z 2019 roku pod kodem VW6 oprócz przyciemnionych szyb są też przednie boczne szyby dźwiękoszczelne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...