Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
34 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Zależy jaki silnik szukasz

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

Opublikowano
Godzinę temu, barca8585 napisał:

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

Wszystkie te skrzynie, które podałem wyżej (oprócz tip) były w 2.0 tdi

2.0 tdi to cała paleta różnych silników, podaj konkretnie o który Ci chodzi.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

To szukaj raczej w QUATTRO bo są S-Tronic, inne to ośki w multi albo manual.

Opublikowano
8 minut temu, Gremlin0209 napisał:

To szukaj raczej w QUATTRO bo są S-Tronic, inne to ośki w multi albo manual.

2.0 TDI Ultra (CSUD) są też z S-Tronic

Opublikowano

np rocznik 2012- 2014  2.0 bez quattro jaka skrzynia będzie ?

Opublikowano

Jedyne 2.0 TDI, którye były produkowane na przełomie 01/2011–02/2014 to CMGB oraz CGLC. Oba 177 KM, skrzynia manual lub multitronic. 

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał:

Jedyne 2.0 TDI, którye były produkowane na przełomie 01/2011–02/2014 to CMGB oraz CGLC. Oba 177 KM, skrzynia manual lub multitronic. 

oto mi chodziło dzięki

Opublikowano

W lifcie nie było multi, dlatego CSUD i CNHA mają już S-tronic.

Opublikowano
2 minuty temu, KoJ@K napisał:

W lifcie nie było multi, dlatego CSUD i CNHA mają już S-tronic.

Tak ale on podał 2011- 2014, a CSUD i CNHA są od 09/14 i 02/14:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Edytowane przez jolley

Opublikowano
9 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Ja bym nie kupił, inna sprawa a6 w tedei w manualu to już masochizm ;)

Opublikowano
W dniu 1.11.2021 o 22:58, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Nie jestem specjalistą, ale nie będzie na pewno łatwo sprzedać anglika po przekładce. Chyba, że znajdziesz kupca, który bierze pod uwagę tylko "niższą cenę zakupu" w porównaniu do europejczyka. Inna sprawa...skąd wiadomo, że tak jak piszesz - będzie zrobiony ze sztuką ? Żeby sąsiad zarobił na tym, to musi być po "taniości zrobiony" ...czyli mogą być kłopoty w trakcie eksploatacji.

Ja osobiście, nie kupił bym auta po przekładce ... ale to tylko moje zdanie. 

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
W dniu 1.11.2021 o 22:58, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

wszystko zależy od ceny, jeśli w miarę atrakcyjna to trzeba oglądać, jak ktoś kumaty to raczej auto typu a6/a7 składa dobrze bo wiadomo klientela na takie auta jest specyficzna, do tego jaka różnica zakupu auta tak poskładanego od auta np od rezacza z forum co dla różnych modów wybebeszy pół auta?? ogólnie temat do przemyślenia

do tego szukanie auta w DE czy PL z prawdziwą historią, nie kombinowane nie jest takie proste, można trafić gorzej 

Edytowane przez marcin_o23

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.08.2021 o 12:12, Muskel1 napisał:

Daj sobie spokój z tym modem bo taniej i prościej będzie przedlifta sprzedać i kupić polifta z matrixami. Nie wiem czy kogoś znajdziesz kto jest w stanie to dołożyć.

Bez problemu, do wymiany zderzak, lampy, kamera w szybie, BCM 1, sterownik świateł 55, kabelki i kalibracja. Jak nie ma kamery i nie chcesz targać szyby to montuj fullLED

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, ktoś się orientuje czy da radę wymienić listwę dachową bez szarpania tylnej szyby w avancie?

 

Zrzut ekranu 2021-11-28 191603.jpg

Opublikowano

Tak, da radę

Opublikowano

Witam 

Panowie, mam zagwostkę odnośnie silnika 3.0 tfsi o oznaczeniu CTUA - pochodzenie USA. Jak wypada rozrząd w tym silniku? Czy zgrzytnięcie 0.5s przy odpaleniu na zimnym już zwiastuje jego wymianę? Kolejne odpalenie już cisza. Przebieg 145kkm

Opublikowano
4 godziny temu, jolley napisał:

Witam 

Panowie, mam zagwostkę odnośnie silnika 3.0 tfsi o oznaczeniu CTUA - pochodzenie USA. Jak wypada rozrząd w tym silniku? Czy zgrzytnięcie 0.5s przy odpaleniu na zimnym już zwiastuje jego wymianę? Kolejne odpalenie już cisza. Przebieg 145kkm

Jeśli słychać łańcuch przy odpalaniu to prędzej czy później rozrząd będziesz miał do roboty. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Jeśli słychać łańcuch przy odpalaniu to prędzej czy później rozrząd będziesz miał do roboty. 

Czyli nie powinno być nic a nic słychać? 

Btw. Co sądzicie o sprawdzeniu auta przed zakupem w aso - dobrze wydane 500zł? Gdzie w Krakowie ewentualnie mógłbym się udać, zeby ktoś przetrzepał porządnie samochód? 

Edytowane przez jolley

Opublikowano
5 minut temu, jolley napisał:

Czyli nie powinno być nic a nic słychać? 

Btw. Co sądzicie o sprawdzeniu auta przed zakupem w aso - dobrze wydane 500zł? Gdzie w Krakowie ewentualnie mógłbym się udać, zeby ktoś przetrzepał porządnie samochód? 

Nic. Jestem po wymianie rozrządu w C7 3.0 TDI i jest cisza jak makiem zasiał przy każdym odpalaniu. Tyle, że u mnie już było słychać wyraźnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.