Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, black4 napisał:

Adam87,

Luzik pasuje ori wiązka z Audi Sound System pod Bose.

Wymaga tylko zmostkowania przewodów i przeróbki pod kostkę wzmaka Bose ;D

Jakby co służę namiarem na speca instalatora.

Pozdrawiam

Dzięki @black4 .. jak zbiorę graty to będę się odzywał:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod się szykuje, @kaju już struga instalację i zakasa rękawy. 

IMG-20181215-WA0008.jpg

 

Kolejne graty w drodze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo grubo, albo w cale.. Co to pytania przez smsa, piszę tu bo telefon daleko - odpalanie dziala tak jak w RS, kluczyk w stacyjke i wtedy odpalasz przyciskiem. To nie keyless.. :decayed:

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ori, to montuje ori, ale jest też wersja budżetowa, tak jak u mnie :decayed:

 

 

 

 

 

 

15450355151841685537844.jpg

 

Ale jak tylko znajdę czas na swoje auto (a szukam go od pół roku :facepalm:) przeniosę go na Ske :)

 

154503568305716558587.jpg

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktualności :

wczoraj kończyło się ubezpieczenie, wpadł full pakiet OC+AC+NNW+Assistance, ale żeby nie było problemów z AC dzisiaj na szybko malowanie błotnika po ostatniej szkodzie, przy okazji wywalilem środkowe dwa tłumiki i wpadł full przelot. Takie wstępne przygotowanie przed styczniowym kolejnym strojeniem w Vagtune, gdzie będę chciał podrasować pops&bangs i zmienić trochę zapłon przy odcince,  żeby waliło żywym ogniem cały czas, nie losowo,  jak teraz.

 

20181220_134252.jpg

20181220_142125.jpg

20181220_142442.jpg

20181220_144231.jpg

 

Dźwięk ? Dużo bardziej surowy, żonie nie mówiłem, będzie jechała na zakupy to wyjdzie w praniu, czy się zorientuje...

Jak nie dzisiaj, to jutro trasa do rodziny, może wtedy. Dużo głośniej nie jest, ale fajniej mu się czka i brzmi mięsiście. :a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie ostro idziesz ?

WRC: warcy, rycy, cescy!

Ciekawe jak sie w trasie spisze ! Daj znać jak reakcja małżonki.

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie obiecany wcześniej filmik z tymi marchewami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nagrał byś coś jak czka , mruczy i strzela marchewą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam  się nad bose i widzę, że cały komplet robiłeś. Warty mod swojej ceny? 

Jakie odczucia  do ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcinL napisał:

Zastanawiam  się nad bose i widzę, że cały komplet robiłeś. Warty mod swojej ceny? 

Jakie odczucia  do ori?

To już się nie zastanawiaj, tylko zrób sobie prezent. :good:

Porównać ci nie potrafię, bo nie ma porównania, teraz wiem, że seria w ogóle nie gra, równie dobrze można czytać nuty brailem i nucic pod nosem :whistling:

Co tydzień kupuje z żoną na zmianę płyty i póki dzieci w drodze nie zasną, głośniki grają aż żebra trzeszczą. :travolta:

Już się rozglądam za tubą z Q5, bo jak wiadomo, apetyt rośnie..  

 

Generalnie, jeden z lepszych modow jaki zrobiłem. Na moje potrzeby, a audiofilem nie jestem, rezultat przerósł oczekiwania. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest różnica niebo a ziemia. Dopiero z tuba Q5 w kole zapas będzie ładnie plecki masować ? A nie zapomnij tego gownianego bzyczka z tuby Q5 zastąpić tym 5.25" 2 cewkowym Bose z A6 C6 ? Wtedy juz trzęsienie ziemi ładne się robi ? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie tu Kolega z wątku podpytywał ?

Służe Figurze:

W tubie Q5 siedzi tandetny głośniczek z jakąś papierowa membranka i maleńkim magnesikiem.

Wystarczy zastąpić go głośnikiem z przedniego boczka Bose z Audi A6 C6. Głośnik 5.25" z porządna membrana i sporym magnesem.

Mały myk a robi istotna różnice ?

Udanych Świat ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, black4 napisał:

Już mnie tu Kolega z wątku podpytywał ?

Służe Figurze:

W tubie Q5 siedzi tandetny głośniczek z jakąś papierowa membranka i maleńkim magnesikiem.

Wystarczy zastąpić go głośnikiem z przedniego boczka Bose z Audi A6 C6. Głośnik 5.25" z porządna membrana i sporym magnesem.

Mały myk a robi istotna różnice ?

Udanych Świat ?

Pozdrawiam

No pięknie ! Masz gdzieś numer tego głośnika dla pewności ? Zrobię tak jak mówisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Zakładam, że tube z Q5 już masz ? 

No to potrzebujesz jeszcze głośnik z tuby Bose przednich drzwi z A6 C6:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7588191884

Upewnij się , że nie jest uszkodzony.

Z tuby Q5 wyjmujesz badziewiasty glosnik i zastepujesz tym z tuby Bose A6 C6. Btw.porównaj sobie obydwa głośniki?

Możesz potrzebować lekko zmodyfikować otwory na śruby. Następnie podpinasz suba pod wznak Bose w A4. Kaju pewnie Ci już wypuścił złączkę na Ori kostkę bose pod sub w koło ?

Powodzenia i

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, black4 napisał:

Hey!

Zakładam, że tube z Q5 już masz ? 

No to potrzebujesz jeszcze głośnik z tuby Bose przednich drzwi z A6 C6:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7588191884

Upewnij się , że nie jest uszkodzony.

Z tuby Q5 wyjmujesz badziewiasty glosnik i zastepujesz tym z tuby Bose A6 C6. Btw.porównaj sobie obydwa głośniki?

Możesz potrzebować lekko zmodyfikować otwory na śruby. Następnie podpinasz suba pod wznak Bose w A4. Kaju pewnie Ci już wypuścił złączkę na Ori kostkę bose pod sub w koło ?

Powodzenia i

Pozdrawiam

Tuby nie mam, mam kilka w obserwowanych, kwestia klikniecia i czekania na paczkę. Po świętach jak kurz opadnie to załatwię.

@kaju ogarnie za jednym strzałem razem ze START ENGINE z RS4.

Już szukam głośnika, dzięki za pomoc jak zwykle zresztą..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...