Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dwa zdjęcia w sieci z tymi felgami na A4, niestety tylko b8 :

 

rotor 1 b8.png

rotor 2 b8 avant.png

 

Natomiast na klasycznym rotorze z S5 moja stałaby prawie identycznie z tą z audizine ( zawiecha podobnie położona, listwy S4, jasna buda, dla pokazania kontrastu ):

 

audizine rotor.png

audizine rotor 2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to zdjęcie z b7 zapisane i robi robotę na srebrnym aucie. 

W b8 koło dużo traci przez zawieche i szeroką oponę, chyba nawet profil jest 40 a nie 35 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Norbas napisał:

Mam to zdjęcie z b7 zapisane i robi robotę na srebrnym aucie. 

W b8 koło dużo traci przez zawieche i szeroką oponę, chyba nawet profil jest 40 a nie 35 ?

W b8 tym avancie jest opona 255... więc ciężko cokolwiek porównać, zawiecha 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do listw S4 jak bedziesz kupowal w przyszlosci to pamietaj ze tylko Ori nie zaden zamienik z alleg... bo nawet znajdziesz odpowiedni temat na forum ze to totalny szit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mizur138 napisał:

Co do listw S4 jak bedziesz kupowal w przyszlosci to pamietaj ze tylko Ori nie zaden zamienik z alleg... bo nawet znajdziesz odpowiedni temat na forum ze to totalny szit.

Już mam..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HOLMATRO napisał:

Już mam..:wink:

A to git :D bo czytalem temat i nie zauwazylem wzmianki o niech :D Slepotaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mizur138 napisał:

A to git :D bo czytalem temat i nie zauwazylem wzmianki o niech :D Slepotaaaa

Spoko.. olej listwy, masz rotory nowe to się w tym temacie wypowiedz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Spoko.. olej listwy, masz rotory nowe to się w tym temacie wypowiedz :decayed:

Co do rotrow ta sa okey nie narzekam wszystko lata jak trzeba,wiec polecam DawMaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mizur138 napisał:

Co do rotrow ta sa okey nie narzekam wszystko lata jak trzeba,wiec polecam DawMaca.

Wrzucisz w wolnej chwili zdjęcie przy rantach, jak to wygląda przy twoich 8,5 calach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HOLMATRO napisał:

Wrzucisz w wolnej chwili zdjęcie przy rantach, jak to wygląda przy twoich 8,5 calach ?

Mysle ze na dniach wpadnie jakas sesja,tylko ogarne auto oraz poskladam caly tunel i bedzie robiona sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mizur138 napisał:

Mysle ze na dniach wpadnie jakas sesja,tylko ogarne auto oraz poskladam caly tunel i bedzie robiona sesja.

Sesja mi nie potrzebna, typowe techniczne zdjęcie jak jest to spasowane, ile masz w tej chwili luzu. Bo celuje w 9 cali i szukam odnośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2018 o 12:39, Norbas napisał:

 

Ja zmieniałem pierwsze na sedana i ostatnie na USA/Canada z bixenonem ;) 

u mnie całe kodowanie wyglada tak : 01043 

przedostania cyfra u mnie jest w trybie skandynawskim czyli drl z przodu pali się razem z całym tyłem i to może być przyczyna dlaczego się u ciebie nie palą kierunki ;) ty masz tryb Europa gdzie nie jest wymagane aby tył palił się razem z przodem. 

Zmieniłem kodowanie na 01143 i działa tak jak u Ciebie. Razem z DRL palą się kierunki, wieczorem Bixenon z kierunkami, mogę więc cały dzień jeździć z pokrętłem na AUTO bez przekręcania na pozycje. Tak jak mówiłeś w skandynawskich krajach jest obowiązek także tylnego oświetlenia auta, stąd palące się razem z DRL pozycje a co za tym idzie kierunki USA. Mam więc skandynawskie audi z amerykańskimi korzeniami. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym felgi Rotor 18 razem z oponami z setu letniego mam na sprzedaż, ogłoszenie wstawię tu i na olx w weekend, póki co nie ma mnie w domu. Może ktoś szuka i oszczędzi mi pisania ogłoszeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, pierdoła a cieszy :decayed: 

Teraz masz  takiego troszke skandynawskiego-amerykanina zamieszkałego w Polsce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mysle w przyszłości wrzucić ścięta kiere od b8, ale póki co sa inne priorytety. Chciałem oddać swoją do ładnego obszycia, ale dzisiaj pojawiła sie opcja czegos takiego

ed33de0335088ad7de6179203be80028.jpg

Kierownica byłaby obszyta przy bicepsach czarną pikowaną skórą, góra i dół czarna alcantara, nici tylko białe. Multifunkcja niestety bez chromu. Za taka przyjemność 500 zł z oddaniem mojej. Co myślicie, czy kwota dobra i czy bedzie to jakos wyglądało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena znośna, a wygląd mniejwięcej taki343b3007cafd7a431881d277a92ca4e9.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mniej wiecej taki :

a5a9c32327e7b7df2b5603294154d07d.jpg

Tylko na gorze i dole zamiast gładkiej skory czarna alcantara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2018 o 13:44, HOLMATRO napisał:

Nie, mniej wiecej taki :

a5a9c32327e7b7df2b5603294154d07d.jpg

Tylko na gorze i dole zamiast gładkiej skory czarna alcantara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mialem wczesniej w passacie "zgarbiona" kierownice, wlasnie przez zaklad który to przerabial, nie wiem czy ja trafiłem słabo czy jak,
Ale ogolnie, to nie było to... już grubośc nie ta, jakoś spasowanie idealne jak ori nie było... itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczesniej w passacie "zgarbiona" kierownice, wlasnie przez zaklad który to przerabial, nie wiem czy ja trafiłem słabo czy jak,
Ale ogolnie, to nie było to... już grubośc nie ta, jakoś spasowanie idealne jak ori nie było... itd itp

Do firmy przerabiającej kierownicy bałbym sie dać, a w moim przypadku chodzi o gościa który w takiej firmie pracował i odszedł, robi w swoim warsztacie na własną rękę. Od kilku lat kolejki do niego i robi naprawdę dobrą robotę, widziałem kilka jego prac na żywo. Oryginał też potrafi tak odtworzyć ze nie poznasz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kierę przerabianą i wygląda lepiej i leży lepiej niż orginał. Ale płaciłem 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...