Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Cała przyjemność po mojej stronie ? Powodzenie i miłych wrażeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie ? Powodzenie i miłych wrażeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, _małyTM_ napisał:

tak zapytam, dystans wjechał pod koła?

gwint jest mocno skręcony? pod "rotki"

Na zimę nic nie dystansowalem, wpadły w tym roku felgi z A5 17x7,5 et 28, opony 215/45 więc wyszedł lekki naciąg, tak chciałem bo jest nisko. 

Jeśli chodzi o rotora na lato 19x9 et 33 to dystansu nie ma nic, tak to wygląda prosto na piascie. Można dołożyć po kilka mm na stronę, ale nie przy oponie 235/35 jak mam ja, a przy 225/35. 

Szwagier wczoraj kupił jeszcze grubszy zestaw na lato, wkrótce się pochwali, ma jeszcze kilka mm bardziej odsadzone felgi też bez dystansu jak ja.. :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 20:46, HOLMATRO napisał:

Nowy mod się szykuje, @kaju już struga instalację i zakasa rękawy. 

IMG-20181215-WA0008.jpg

 

Kolejne graty w drodze.. 

Na przekaźniku że na odpalonym silniku nie zakręci rozrusznikiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, H4mm3R napisał:

Na przekaźniku że na odpalonym silniku nie zakręci rozrusznikiem? 

@kaju, odpowiedz na pytanie bo sam jestem ciekaw.. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 11:51, HOLMATRO napisał:

BTW krążą mi myśli po głowie żeby sprzedać holmatrowoz i przesiąść się na eske B7, jakby ktoś coś słyszał ciekawego że jest do wzięcia to dajcie znać. Nie zarzekam się, ale rozważam na spokojnie.

Przede wszystkim gratki auta a raczej Twojego zaangażowania :) btw nie zmieniaj na słabsze auto trochę powagi ;)  V8 jest przereklamowane - mi już dawno przeszło. No chyba, że jeździsz 99.9% trasy przy wysokich prędkościach to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2018 o 12:35, HOLMATRO napisał:

To już się nie zastanawiaj, tylko zrób sobie prezent. :good:

Porównać ci nie potrafię, bo nie ma porównania, teraz wiem, że seria w ogóle nie gra, równie dobrze można czytać nuty brailem i nucic pod nosem :whistling:

Co tydzień kupuje z żoną na zmianę płyty i póki dzieci w drodze nie zasną, głośniki grają aż żebra trzeszczą. :travolta:

Już się rozglądam za tubą z Q5, bo jak wiadomo, apetyt rośnie..  

 

Generalnie, jeden z lepszych modow jaki zrobiłem. Na moje potrzeby, a audiofilem nie jestem, rezultat przerósł oczekiwania. 

Umówiony już termin u @kaju :) 6-8h zleci, bo robi mi 3 rzeczy :D

A ty przy bose zostawiałeś albo wkładałeś od bose centralny głośnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MarcinL napisał:

Umówiony już termin u @kaju :) 6-8h zleci, bo robi mi 3 rzeczy :D

A ty przy bose zostawiałeś albo wkładałeś od bose centralny głośnik?

O proszę, elegancko. Też muszę się z nim zgadać bo są zaległe tematy. Co jeszcze robisz prócz nagłośnienia ? 

Centralny też zmienialem, nie wczytywalem się dokładnie czy ma duże znaczenie, ale kupiłem w zestawie więc wleciał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 17:26, KubiaK napisał:

Przede wszystkim gratki auta a raczej Twojego zaangażowania :) btw nie zmieniaj na słabsze auto trochę powagi ;)  V8 jest przereklamowane - mi już dawno przeszło. No chyba, że jeździsz 99.9% trasy przy wysokich prędkościach to polecam ;)

Ostatnio zrobiłem z palcem nie powiem gdzie :good: eske C5 i generalnie wyleczylo mnie to z V8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HOLMATRO napisał:

O proszę, elegancko. Też muszę się z nim zgadać bo są zaległe tematy. Co jeszcze robisz prócz nagłośnienia ? 

Centralny też zmienialem, nie wczytywalem się dokładnie czy ma duże znaczenie, ale kupiłem w zestawie więc wleciał :good:

Ja od bose nie mam, ale chyba zostawię zwykły. Zależy jak to będzie grać w ogóle po złożeniu.

Bose, elektrykę tylnych drzwi i oświetlenie nóg z podświetleniem na czerwono od Tomka. I małe zabezpieczenie, to w zasadzie 4 rzeczy :D Trochę czasu zejdzie u niego, ale warto.

Dzwoń do niego, bo terminy już na połowę lutego chyba lecą. Ja dopiero mam na ósmego.

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka strzałów zimowej aury u mnie, generalnie tak sypie ze w robocie podnieśli dzisiaj stan gotowości bojowej i siedzę na telefonie, bo jak widać na zdjęciach, nie ogarniamy.. drogi odśnieżają koparki..

Nie udało się w wjechać w lepsze kadry, bo się po prostu bałem, po byle drodze quattro było upocone a gleba nie pomaga w głębszym, mokrym śniegu. Przy okazji pourywalem Cupre i 3 inne osłony od spodu, wiec jest przeciąg :JC_fan: zaś wydatki...

C1076A0C-286D-47BA-AB89-F5BD646B0D0A.jpeg

FE37BE22-5618-4F2E-9292-24A25AB579BC.jpeg

F3797223-9D57-4857-B620-662D5553002F.jpeg

033AE5B5-E218-45A0-AE80-63169D862B12.jpeg

EF5C357A-24AA-44CD-9611-183AC5CFF3BC.jpeg

59615BA9-F8A0-476A-9088-6DEC404CF221.jpeg

Edytowane przez HOLMATRO
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie polatane :D U mnie wczoraj tylko kilka kółek na parkingu i tyle było śniegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcinL napisał:

No to ładnie polatane :D U mnie wczoraj tylko kilka kółek na parkingu i tyle było śniegu ?

Rano też było mniej, wiec chwile po pracy pokręciłem po płaskim :ad:

52979AA5-F556-48FC-9D81-874DC462E70D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie b7 na tym kole wyglada ? jak na zimę wyglada sympatycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że macie tyle śniegu :) , ja też coś czuję że i w tym roku cupra odleci u mnie tym bardziej że w niedzielę wypad w góry a gleba większa niż u Ciebie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden element szpeci wygląd fury. Te wielkie, zwisające i nieestetyczne puchy z tyłu. :ph34r:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, afroo. napisał:

Jeden element szpeci wygląd fury. Te wielkie, zwisające i nieestetyczne puchy z tyłu. :ph34r:

Wiem, są wielkie, głośne, jest plan wymienić je do wiosny. Wydaje mi się ze dużo estetyki wpadnie w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...