Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najsmieszniejsze jest to ze oni twierdza ze my jezdzimy po zlej stronie.

Opublikowano
Najsmieszniejsze jest to ze oni twierdza ze my jezdzimy po zlej stronie.

my + caly swiat (oprocz Australli i Japonii :P ) :D

ladna seria, pare zmian i autko bedzie miodzik, chociaz juz wyglada przyzwoicie. niezle wyszedles na tym ubezpieczeniu! z 800 na 320 to super promocja :P

Opublikowano
wszystko miodzio, tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył)

autko super :wink:

po to zeby angol mogl rozroznic przod auta od tylu :lol:

@pisky

widze ze masz private plate'y :twisted: byly w pakiecie z autem przy zakupie ?

Opublikowano

ładna, ciekawy kolorek :a4fan:

Opublikowano

fajny kolor, ciekawe czy jeżdzi lepiej jak 1.8 125 KM :question:

5 KM przewagi to niedużo i moze B6 cięższe jest :question:

Opublikowano

Autko bardzo ładne, i fajny kolorek :a4fan:

szkoda tylko że ta kiera nie po tej stronie

Musiałbym sie przyzwyczaic do ciągłego wyprzedzania!

Ale w twoim przypadku to normalka

Pozdrowionka :quattro:

Opublikowano

jakas dziwna rejestracje masz, prywatna czy z Jerrsey ??? ubezpieczenie tez super jak na Kangolie bo ja za moj place 1600 funtow . jak jestes w UK to zapraszamy do tematu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1204

Opublikowano

Piękne auto. Teraz do Polski będizesz śmigał raz w miesiący tak przyjemnie sie jezdzi w trasie.

Opublikowano

Ladna B6 :a4fan: szkoda, ze nie europejska kierownica :rotfl:

Opublikowano

a ja tam lubie kierownice p oangielskiej stronie ...

A A4 sa tansze w uk bo jest ich wiele przyzwyczajenie anglikow do luksusu

Paranoja a4 jest tansze niz a3

Paranoja 2 S3 jest tansze niz S4 :D

LAdne :audi:

Pogratulować

Opublikowano
Paranoja a4 jest tansze niz a3
ale ubezpieczenie jest drozsze
Opublikowano

piękna b6 :cool: kiedy ja sie takiej dorobie :question::rolleyes:

Opublikowano

welll..autko super , kolorek tez bardzo fajny , moglbys jeszcze pokazac zdjecia z srodka

pozdrawiam :a4fan::quattro:

Opublikowano

bardzo ładny okaz :a4fan:

Opublikowano

fajna niunka moze kiedys sie takiej dorobie.pzdr :a4fan:

Opublikowano

bardzo bardzo udany zakup :) gratuluję wyboru marki i modelu :)

  • 7 lat później...
Opublikowano

chłopie nie odkopuj staruch tematów z przed 8 lat :facepalm:

Opublikowano

górnik roku :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.