Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

półki obładowane jak w sklepie ale nie ma się co dziwić, jak auto ma wyglądać na picuś glancuś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________BTW zainwestuj teraz w lepszy aparat fotograficzny i będzie :good:

kazdy zbiera to co lubi , ja tez mam taki skladzik ................... tyle ze gorzały :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zbiera to co lubi , ja tez mam taki skladzik ................... tyle ze gorzały :decayed::wink4:

dawaj fotę porównamy :decayed:

karwa, żeby moja żona miała taki porządek w swoich gratch, muszę jej pokazac zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ ilosc kosmetykow imponujaca :kox: ........... i to wszystko ogarniasz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa.. już to widzę, jedno porządne mycie z użyciem paru środków i znów będzie bałagan :polew: :polew:

a na poważnie to nieźle to wygląda, ja cały czas myślę nad jakimś wieszakiem do menzurek z spryskiwaczami, tak by wisiały zawsze pod ręką..

ale i tak już masz mało miejsca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zbiera to co lubi , ja tez mam taki skladzik ................... tyle ze gorzały :decayed::wink4:

dawaj fotę porównamy :decayed:

karwa, żeby moja żona miała taki porządek w swoich gratch, muszę jej pokazac zdjęcia :)

dokladnie :rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:35_________________________________________________paczka doszla faktycznie makki za***iste to svissvax norge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa :( No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...

No bo warto ale wszystkiego maszyna DA nie zrobisz. Za to nakladanie np sealanta maszyna DA to sama przyjemnosc.

Troche porzadkow w zabawkach porobilem ostatnio. Pady poszly do prania, mf tez i na polkach nareszcie jakis porzadek :)

Kolekcja nabiera wielkosci. Znalazlem tez sporo rzeczy Autoglym o ktorych nawet nie wiedzialem ze mam..

W garazu jeszcze sporo ale to juz innym razem..

e57edb85b3362b58.jpg

295a2ce8a68f7ba4.jpg

defd785e24ce615d.jpg

b5ffad5d2fc11144.jpg

d8b4eb9cb36dd4e8.jpg

1b2bb8a3fa584468.jpg

eee5f9072023ecb5.jpg

7d4cda369301e413.jpg

36043aa7a817f4b6.jpg

3fbdc7241f522a05.jpg

116bfef1d07be902.jpg

ae8d1031737a6d10.jpg

Jak chodzi o ilości, to wygląda prawie tak jak w sklepie u Wojtka w all4auto.... :> tylko, że on ma to na sprzedaż a Ty dla siebie :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska :kox: ja bym tego nie zużył przez najbliższe 15 lat :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki za Picka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa :( No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...

Pawel: bede w Krakowie za jakies 2-3 tygodnie i bede mial ze soba nowa rotacje Flexa. Mozna przyatakowac ta ryse razem jak bedziesz chcial..[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________

ja p.......... wiedzialem ze masz fiola ale ze az tak :polew::wink4:

This is only the beginning. :good:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:47_________________________________________________

:shocked: Taka kolekcja to marzenie. Kurde ile ja bym dał za garaż z takim osprzętem :slina:

Gratuluję :hi:

Ja wlasnie potrzebuje jeszcze porzadny garaz ;([br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:49_________________________________________________

półki obładowane jak w sklepie ale nie ma się co dziwić, jak auto ma wyglądać na picuś glancuś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________BTW zainwestuj teraz w lepszy aparat fotograficzny i będzie :good:

No na aparat decyduje sie juz rok. Nie znam sie na tym za bardzo i nie chce mi sie juz nad tym myslec. Testowalem SONY SLT-A55V i taki chyba bedzie :)

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________

półki obładowane jak w sklepie ale nie ma się co dziwić, jak auto ma wyglądać na picuś glancuś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________BTW zainwestuj teraz w lepszy aparat fotograficzny i będzie :good:

kazdy zbiera to co lubi , ja tez mam taki skladzik ................... tyle ze gorzały :decayed::wink4:

Alkohol szkodzi zdrowiu :) No chyba ze na handel w Norwegii to tak :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________

paczka doszla faktycznie makki za***iste to svissvax norge.

Swissvax Norge rzadzi. Nie to co polski, gdzie albo polowy produktow non stop nie ma albo nie mozna sie z nimi skontaktowac.. Ale za to temat detalingu Swissvax Polska ogarnia do perfekcji! :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:54_________________________________________________W sobote rozpoczolem takze projekt LEXUS!

Cel to doprowadzenie tego auta do perfekcji a jest co bo syf niesamowity.

Zamowilem profesjonalna maszyne pioraca bo caly srodek idzie do prania. Do tego jasna skora potrzebuje reanimacji.

Na zewnatrz to inny swiat. Tragedia ze auto z 2001 moze tak wygladac. Ale tutaj ludzie nie dbaja o auta. Nie wiem moze by zalozyc gdzies oddzielny watek? Tylko gdzie, jak to projekt zewnatrz/wewnatrz??

Kilka zdjec, zeby nie krzyczeli a bardzo:

103c59cc70474e89.jpg

c402d4a337c465ce.jpg

4096b7c5c363143d.jpg

d0c5deb10f2b2e2d.jpg

8a5462c12c06c8f8.jpg

93ed0eb2c1cbc338.jpg

I juz zdjecia z pracy w poniedzialek. Zdecydowalem sie na pomoc kolegi blacharza/lakiernika bo naprawde byl dramat z lakierem. Od rana w poniedzialek dzialalem z demontazem i pozniej oklejaniem a nastepnie polerka HARDCORE itp itd:)

5122d4ef018b28cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wątek w "na każdy temat" :wink4:

albo w dziale : warsztat- zrób to sam , gdzie krok po kroku opiszesz co było i w jaki sposób robione + foty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa :( No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...

Pawel: bede w Krakowie za jakies 2-3 tygodnie i bede mial ze soba nowa rotacje Flexa. Mozna przyatakowac ta ryse razem jak bedziesz chcial..[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________

ja p.......... wiedzialem ze masz fiola ale ze az tak :polew::wink4:

:kox: :kox: :kox: będziemy działać na pewno... :good:

Mam nadzieję że będę w Krakowie.

Noi czekam na relację z tego Lexusa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz opisac w takim watku jak prawidlowo polerowac auto tzn jakie obroty na maszynie , do czego jaka gąbka , jakie środki. mnie interesuje np jak sie pozbyc sladów które powstaja po wosku czy po maszynie ()które sa tylko widoczne w slońcu lub noca jak inne auto swieci na lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz opisac w takim watku jak prawidlowo polerowac auto tzn jakie obroty na maszynie , do czego jaka gąbka , jakie środki. mnie interesuje np jak sie pozbyc sladów które powstaja po wosku czy po maszynie ()które sa tylko widoczne w slońcu lub noca jak inne auto swieci na lakier

no wlasnie MAKKI jak masz czas i checi to mozesz napisac jak krok po kroku dbac o lakier.....umiesc to w WARSZTACIE chyba najlepsze wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał wczoraj miejsce mały spocik w Szczecinie :naughty: Makki leciał z Norkowni na Gdańsk, a że był tak uprzejmy i wiózł dla mnie 5L Prickborta :hi: to była okazja do b.miłego spotkania :) Suma summarum na koniec wylądowaliśmy nie gdzie indziej jak na myjni bezdotykowej :polew: :polew: :polew:

Nie było niespodzianką dla mnie, że Maciek ma niezłą korbę na pkt kosmetyki bo miał z sobą cały zestaw do mycia auta, włącznie z wiadrem, szczotkami i maga zestawem kosmetyków, co sądząc po spojrzeniu Pani, której mąż mył volvo na stanowisku obok było chyba nie do końca zrozumiałe :decayed: :decayed: :decayed:

spot_z_makki.jpg

Jaszcze raz Big THX's Makki za dostawę i za miłe spotkanie, mam nadzieję, że w drodze powrotnej uda się wygospodarować trochę więcej czasu :) furka robi mega wrażenie, i gdyby nie ten defekt felgi to w tym kolorze jest :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, ale brudne kola ! :kwasny:

:bicz:

:decayed:

ciiiiiiii . z przodu grafit, z tyłu Lemans :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał wczoraj miejsce mały spocik w Szczecinie :naughty: Makki leciał z Norkowni na Gdańsk, a że był tak uprzejmy i wiózł dla mnie 5L Prickborta :hi: to była okazja do b.miłego spotkania :) Suma summarum na koniec wylądowaliśmy nie gdzie indziej jak na myjni bezdotykowej :polew: :polew: :polew:

Nie było niespodzianką dla mnie, że Maciek ma niezłą korbę na pkt kosmetyki bo miał z sobą cały zestaw do mycia auta, włącznie z wiadrem, szczotkami i maga zestawem kosmetyków, co sądząc po spojrzeniu Pani, której mąż mył volvo na stanowisku obok było chyba nie do końca zrozumiałe :decayed: :decayed: :decayed:

Jaszcze raz Big THX's Makki za dostawę i za miłe spotkanie, mam nadzieję, że w drodze powrotnej uda się wygospodarować trochę więcej czasu :) furka robi mega wrażenie, i gdyby nie ten defekt felgi to w tym kolorze jest :kox: :kox: :kox:

Dzieki za poswiecenie mi troche czasu :)

Jezeli chodzi o ten program nr 2 na tej myjni to chyba cos bylo tam nie tak. Albo to poprostu polska woda tak ma. Pelno na aucie zostalo bialych kropek od wody.

W CarSpa w Gdyni powiedzieli mi ze do samego splukiwania powinienem uzywac programu ostatniego. A juz najlepiej jezdzic na myjnie firmy Ehrle. Tam ostatni program ma podobno "najczystrza" wode.

Mowili o jednym czarnym Q7 ktore wlasnie zostalo tylko splukane na programie nr 2 i pozniej stalo w sloncu. Zacieki po tej wodzie porobily takie plamy ze tylko polerka maszynowa dala temu rade.

W Gdansku nie wiem za bardzo gdzie myc i pojechalem dlatego do CarSpa w Gdyni.

Tam zostalem przyjety naprawde bardzo milo. Pro obsluga klienta i pomoc jakiej mi trzeba bylo:)

Udostepniono mi miejsce do mycia, wode, weza, myjke i pianownice. Do tego jakies MF. Do tego zrobilem sobie maly test w rekawic do mycia. Jedna to moja nowa z welny owczej a druga to CarPro-Cquartz -> http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/679/wool-wash-mitt-cquartz-rekawica-wool-wash-mitt.html

http://cquartz.com/index.php?option=com_content&view=article&id=81:swirl-free-mitt&catid=37

Ten bialy welniak wchlania tyle wody ze wyciagajac go z wiadra widac po wiadrze jak wody ubywa :naughty:

A wiadro mam 20l! :)

Super delikatna i bardzo fajnie sie nia myje. Wiec sobie kupilem :)

Przy okazji pobytu w Polsce zakupilem takze troche innych produktow...

1124c3f635f186d3.jpg

bb325972effaaec2.jpg

3624abab803c5889.jpg

b03a907939f0653a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz thx za Pricka :hi:

BTW byliśmy właśnie na myjni Ehrle :wink4: Ostatni, 4-ty program to tzw. nabłyszczanie auta a nie sama woda, może dlatego nie zostawia zacieków a auto po wytarciu wygląda jak po zastosowaniu jakiegoś detailera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...