Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Wiesz jak jest - jak najdłużej chce się jeździć jednak na latowym felunku RS4...:punk:

Zakładaj :kox::drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dayd_4 napisał:

Siemka panowie!

Zima idzie, a z zimą jak to zimą, wypada mieć zimowe kółka:naughty:

Z wielkim żalem rozstałem się z moimi AVUSami, które miałem chyba z 8 lat, ale po prostu mi się znudziło jeżdżenie na dystansie. Teraz zakupiłem coś takiego:

Napiszcie co sądzicie:cygaro:

8,5x18 ET29

DSC_2191.jpg

DSC_2192.jpg

DSC_2193.jpg

Jaka opona do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

Jaka opona do tego ?

Tym razem padło na Dunlopa Wintersport 5 w indeksie V. Już zmontowałem zestaw:wink: Zobaczymy jak będzie się zachowywał zimą. Kiedyś jeździłem na Dunlopie 3D w Astrze GTC i mega sobie radził.

Generalnie jeśli chodzi o zimówki, to preferuję typowo śnieżne opony. Najchętniej założyłbym Nokiana Hakapeliitte z kolcami i jeździł bym tylko po śniegu:quattro:, ale niestety w naszych warunkach opona zimowa jest kompromisem, bo więcej asfaltu i szadzi u nas niż śniegu. Do tego nie rzadko zdarza mi się latać suchą autostradą zimą powyżej 200km/h..:naughty: ... więc trzeba założyć "zimówki", ale takie raczej na szybki zimny asfalt, niż stricte na śnieg:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, FroS-t napisał:

Yop, tak BTW, ostatnio u mnie w mieście widziałem gościa na tych Rotiformach w B6 i na żywo wygląda to naaaaprawde dobrze:kox:image (644×362)_20210418203312.jpg

@FroS-tTeraz to już przesadziłeś:buhaha::buhaha::buhaha:

Nie zasnę:drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dayd_4 napisał:

Tym razem padło na Dunlopa Wintersport 5 w indeksie V. J

a rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/20/2021 at 9:46 PM, dayd_4 said:

Siemka panowie!

Zima idzie, a z zimą jak to zimą, wypada mieć zimowe kółka:naughty:

Z wielkim żalem rozstałem się z moimi AVUSami, które miałem chyba z 8 lat, ale po prostu mi się znudziło jeżdżenie na dystansie. Teraz zakupiłem coś takiego:

Napiszcie co sądzicie:cygaro:

8,5x18 ET29

DSC_2191.jpg

DSC_2192.jpg

DSC_2193.jpg

Dayd_4

Gratuluje wyboru ?

Chyba najładniejsze Ori 18".

Fajny ażurowy wzór.

Ładnie wyeksponuje hebel.

Wrzucaj foty na aucie ?

Pozdrowienia

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem fele na auto. Tak to wygląda. Co myślicie?:cygaro: Sam mam mieszane uczucia.:eusathink:

A tak przy okazji wpadłem na pomysł żeby może sprzedać RSy..:shock3:

DSC_2309.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dayd_4 napisał:

Wrzuciłem fele na auto. Tak to wygląda. Co myślicie?:cygaro: Sam mam mieszane uczucia.:eusathink:

A tak przy okazji wpadłem na pomysł żeby może sprzedać RSy..:shock3:

DSC_2309.JPG

Bez szału, ale tragedii nie ma, tak to jest jak się kombinuje bo coś się znudzi a potem ciężko coś wybrać….. sam mam kibel we łbie co do mojego auta, tyle felg co się naoglądałem i przymierzałem i nic mi się nie podoba …..

Napisz mi na PW co do Rs-ów….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSy lepiej siedzialy :) Bylo z charakterem, tutaj tak bardziej pospolicie.

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, george napisał:

Szkoda, że spóźniłem się z AVUSami... widziałbym je na lato. ;)

Jak chcesz będę miał na lato AVUSy 18 ale bez opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdecydowaliśmy ze szwagrem @HOLMATRO, że szykujemy na wiosnę nowe wypasione SETy do swoich wózków. Oczywiście dwa takie same.:oklasky:

Dlatego ogłaszam swoje koła letnie. Link poniżej. Jak macie pytania albo propozycje, to piszcie w prywatnych wiadomościach. Koła przelatały ze mną Chorwację, Niemcy, Słowację, i Polskę jak długa i szeroka. 3 sezony mi służyły, wciąż mega mi się podobają i jestem z nich zadowolony, ale czas coś zmienić, zamieszać w wątku, bo za długo nic się nie dzieje:facepalm: Audi Coupe B2 na zimę nakryta kocem, wreszcie zakończyła pochłanianie pieniędzy, więc mogę chwilowo skupić się na wydawaniu ich na B6:nabijasie:

3majcie się:hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 11:57, dayd_4 napisał:

Wrzuciłem fele na auto. Tak to wygląda. Co myślicie?:cygaro: Sam mam mieszane uczucia.:eusathink:

A tak przy okazji wpadłem na pomysł żeby może sprzedać RSy..:shock3:

DSC_2309.JPG

Osobiście uważam ze do budy b6/ b7 bardziej pasuje taki wzór tez z a5 parametry identyczne kupiłem właśnie taki do swojej b6 na lato, ale wiadomo są gusta i gusciki. Ten który masz wg mnie jest dużo nowocześniejszy no a z rs-ami nie ma co nawet porownywac. To już jest klasyka i na każdym Audi prezenci się wysmienicie. A tak poza tym to kozak czarnuch miło się ogląda i czyta ?

IMG_20211124_153004.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 09:28, Mr.Joker napisał:

Osobiście uważam ze do budy b6/ b7 bardziej pasuje taki wzór tez z a5 parametry identyczne kupiłem właśnie taki do swojej b6 na lato, ale wiadomo są gusta i gusciki. Ten który masz wg mnie jest dużo nowocześniejszy no a z rs-ami nie ma co nawet porownywac. To już jest klasyka i na każdym Audi prezenci się wysmienicie. A tak poza tym to kozak czarnuch miło się ogląda i czyta ?

IMG_20211124_153004.jpg

Dzięki za słowa uznania.:hi: Może i masz rację, z tym, że "za nowe". Tak czy inaczej fele kupiłem prawie pod domem, dotknąłem, wrzuciłem na wyważarkę, sprawdziłem, były idealne, bez ryski, proste, jak nowe, więc wziąłem. Ile razy coś kupię z wysyłką, to wychodzi lipa. Ostatnio poleciałem do Łodzi po 18tki na zimę, bo tak mnie pojechaliście, że postanowiłem wymienić je na inne i co się okazało?????? - krzywe i przetoczone ET!!!:wallbash: Straciłem dzień wolnego, "parę litrów" paliwa, a na miejscu okazało się, że jest kibel.:suicide_anim: Tak to jest z kupowaniem kół gdzieś daleko od domu.:facepalm: 

Tak czy siak, skoro mówicie, że średnio Wam się podobają moje "nowe" zimowe 18tki - są do sprzedania. Jak ktoś chce, to piszcie, oddam tanio:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tysięczny wpis należny do mnie  :decayed:

 

Podoba mi się foto na którym masz taki pasek czarny an szybie z przodu. Kozak taki full black był. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...