Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo auto,ten sam zawias,fele17 na 7,5J ET45 jak u ciebie tyle że na oponach 235/45/17

Tak to wygląda u mnie.

https://picasaweb.google.com/fidotp/AudiA4B6Avant

Ja wcześniej miałem przy tym samym zestawie oponki 235/45/17, ale teraz kupiłem 225/45/17. Wcześniej i tak była lipa z tymi schowanymi kołami, a boję się, że teraz przy tych 225 to już w ogóle będzie dno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie, nie będą

ale ta opona ma zbyt małą srednice do B6, lapiej jakby było 215/50 lub 225/45

Dev, przeciez 205/50 i 225/45 w 17 to praktycznie ta sama srednica. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dupowate to ET45.

Aż tak źle to wygląda ?

Jak dla mnie jest ok.

007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jestem tutaj nowy. Niedawno kupiłem a4 b6 2001r na 15' zimówkach, na lato kupiłem oponki 205/50/17 i mam zamiar kupić felgi tomason tn1 w rozmiarze 8Jx17 5x112 i tu mam pytanie jakie et wybrać tak żeby nic nie tarło 35/45 proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Dodam ze opony to Barum Bravuris 2 z rantem chroniącym

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jestem tutaj nowy. Niedawno kupiłem a4 b6 2001r na 15' zimówkach, na lato kupiłem oponki 205/50/17 i mam zamiar kupić felgi tomason tn1 w rozmiarze 8Jx17 5x112 i tu mam pytanie jakie et wybrać tak żeby nic nie tarło 35/45 proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Dodam ze opony to Barum Bravuris 2 z rantem chroniącym

.

35 zapodaj ja mam 43 przy 18 to troche są schowane a opony mam dużo szersze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to już ci nie powiem ale wydaje mi się że bedzie straszny naciąg ja mam 8J ale w 18 i wulkanizator mi powiedzial ze zeby nie bylo naciagu to 225 to minimum

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

bo priorytetem dla mnie był jak najwiekszy rant ochronny bo wiadomo jakie sa nasze drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. rozglądałem się tak po necie i 205/50/17 można założyć tak na 7' 7,5' i będzie już naciąg. a co do stanu naszych "wspaniałych" dróg to się zgadzam rant ochronny to priorytet. Pozdrawiam

własnie zarzucałem na 7,5" 205 / 45 / 17

i jest na równi :)

12032013627.jpg

12032013628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi 19" 8J z oponami 215/35 ET 35 czy wejdzie to do b5? z tego co wyczytałem to wejdą ale jak kto by mi to potwierdził to było by spoko z góry dzięki

U mnie przy 18" z oponami 225/40 ET 35 i przy gwincie nie ma problemu z jakimś obcieraniem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już się dowiedziałem :P ale i tak dzięki za odpowiedź jak coś to są fele od skody rs za 1000zł Piekne orginalne alufelgi 18 "Zenit" Tomaszów Lubelski ? Tablica.pl (może ktoś z dystansami albo do skody będzie chciał:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa, wszystko ładnie widać,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...