Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak wygląda przód? 13mm czy 15 ? koło sie mieści przy maksymalnym skręcie?

Z przodu nie wkładałem nic, bo wcześniej mi się wydawało że obleci jak jest. Ale chyba włożę 13 mm, bo teraz w porónaniu z tyłem trochę dziwnie wygląda. Może ktoś się wypowie jak to jest z tym 13mm z przodu. U mnie by wyszło ET30 przy 225/45/17 7,5J. Da radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam inne pytanie, czy mieliście jakieś przykre doświadczenia związane z eksploatacją dystansów ? Planuje zamontować w najbliższym czasie do ori felg o et43. Słyszy się często o szybciej zużywających się łożyskach kół :whistling: ktoś potwierdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy do audi a4 b5 podejdą felgi: 5x112 7,5Jx17HA ET45 z oponami: 225/45 R17 bez żadnych dystansów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy do audi a4 b5 podejdą felgi: 5x112 7,5Jx17HA ET45 z oponami: 225/45 R17 bez żadnych dystansów?

wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą leżały felgi 8x18 et35 opona 225/40/18 na Audi A4 B6 , zawieszenie 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem ostatnio felgi 18 i maja et56 niby jeździły w b7 czy podejdą do b6. Czy trzeba będzie coś modzić?

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-audi-a3-8p0-601-025-opony-235-40-18-a-271046/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans trzeba będzie założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą leżały felgi 8x18 et35 opona 225/40/18 na Audi A4 B6 , zawieszenie 1BE

będzie dobrze, koło będzie delikatnie schowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem ostatnio felgi 18 i maja et56 niby jeździły w b7 czy podejdą do b6. Czy trzeba będzie coś modzić?

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-audi-a3-8p0-601-025-opony-235-40-18-a-271046/

a jaki dystans??

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 20:57 ----------

witam kupiłem ostatnio felgi 18 i maja et56 niby jeździły w b7 czy podejdą do b6. Czy trzeba będzie coś modzić?

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-audi-a3-8p0-601-025-opony-235-40-18-a-271046/

a jaki dystans??

Jakie dystanse najlepiej zamontowac zeby nadac lepszego wygladu a nie przesadzic? I jeszcze jedno pytanie czy moge na te fele zapodac 225/45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie przypasowania kola do A4 B6 Avant 1.9TDI 130KM.

Czy podejdzie kolo 225/45/17 7,5j ET56 ?

Czy beda jakies problemy z obcieraniem ? Jesli by byly to jakie dystanse należałoby zastosowac ?

Moze ktos miał doświadczenie z takimi kołami w swojej A4 ;)

Wysłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie przypasowania kola do A4 B6 Avant 1.9TDI 130KM.

Czy podejdzie kolo 225/45/17 7,5j ET56 ?

Czy beda jakies problemy z obcieraniem ? Jesli by byly to jakie dystanse należałoby zastosowac ?

Moze ktos miał doświadczenie z takimi kołami w swojej A4 ;)

Wysłane za pomocą Tapatalk 2

Ja mam w swojej podobne parametry, tylko że ET 43. Dowaliłem dystans 17mm, więc teraz mam ET 26 i jest moim zdaniem idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej podobne parametry, tylko że ET 43. Dowaliłem dystans 17mm, więc teraz mam ET 26 i jest moim zdaniem idealnie :)

Aha, czyli dystanse musiałyby byc napewno ? Bo bez nich bedzie obcierac ?

Tylko teraz jakie :confused: bo skoro Ty masz 17mm przy ET43, to ile ja musiałbym zastosować?

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej podobne parametry, tylko że ET 43. Dowaliłem dystans 17mm, więc teraz mam ET 26 i jest moim zdaniem idealnie :)

Aha, czyli dystanse musiałyby byc napewno ? Bo bez nich bedzie obcierac ?

Tylko teraz jakie :confused: bo skoro Ty masz 17mm przy ET43, to ile ja musiałbym zastosować?

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Na temat tego czy dasz radę jeździć bez dystansów musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany w temacie. Jeżeli chcesz, żeby to jakoś wyglądało to zapodaj przynajmniej 20-25mm, a nawet proponowałbym Ci 30mm jeżeli chodzi o tył, a przód tak ze 20mm. Choć w sumie jak masz pchać taki dystans, to może już lepiej poszukaj felg w granicach ET35. A i jeszcze jedno, jakie masz zawieszenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku 18" felgi. Na przód poszłaby fela 8" szerokości, et35 a na tył 9" szerokości, et30. Chciałbym naciągnąć na te felgi gumy w rozmiarze 215/35/18. W planach mam też gwinta. Czy przy tych szerokościach felg i tak małych ET, te felgi nie będą obcierać, czy potrzebuję dystansów? Auto jak z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tył, ale z przodem będzie problem. ET35, 8 cali i 215 to wg mnie problem jak chcesz nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tył, ale z przodem będzie problem. ET35, 8 cali i 215 to wg mnie problem jak chcesz nisko.

Ja przy gwincie ( z przodu opona jest wyżej jak nadkole ) mam 8cali Et35 z oponą 225/40 18 i nie mam z przodem problemu, jeżeli chodzi o tył to na pewno w B5 da rade upchać coś szerszego lub z dystansem ale ile tego jeszcze nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tył, ale z przodem będzie problem. ET35, 8 cali i 215 to wg mnie problem jak chcesz nisko.

Ja przy gwincie ( z przodu opona jest wyżej jak nadkole ) mam 8cali Et35 z oponą 225/40 18 i nie mam z przodem problemu, jeżeli chodzi o tył to na pewno w B5 da rade upchać coś szerszego lub z dystansem ale ile tego jeszcze nie wiem.....

Skoro przy takiej gumie(225/40/18) z przodu nie masz, w dodatku ze skręconym gwintem, to ja nie mam się co martwić :wink: Zastanawiam się czy z taką oponką jaką planuje założyć będzie się w miarę normalnie jeździło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...