Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie czy felgi aluminiowe BORBET 15" ET 40, ROZSTAW ŚRUB 5X110 SZEROKOŚĆ 6,5" z oponami 195/65/15 będą pasowały do mojego auta Audi B6 Avant?

B6 ma rozstaw śrub 5x112 a nie 5x110!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z pytaniem odnośnie felg z tyłu do B5- podejdą ET33, 8J na oponie 215/45 ? Czy na skręconym gwincie nie będzie nigdzie trzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem- 17 cali ;)

edit: no i zapomnialem dodac czy z przodu majac ET48, ta sama felga co wyzej ( czyt. 8J) na skreconym gwincie moze gdzies przycierac od srodka ?

Mam mozliwosc zakupu speedlajnow z A8. ET48 i do tego moge miec dystanse ktore bym ew o iel by pasowaly wrzucił na tył. Bardziej wsumie chce wiedziec czy bez dystansow podejdą z przodu bo nie chce zeby gdziekolwiek tarło

EDIT 2: Naczytałem sie troche tematow, chlopakow co maja 17tki ET48 8J i pytanie brzmi: czy da sie pogodzic zeby nie tarło ani od srodka ani od zewnatrz majac auto na glebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu kupiłem audi a4 b7 2.7 tdi i teraz chcę dokupic felgi na zimę 16" ET 42 felga 7 cali. Czy będzie wszystko grało ? Szukałem lecz nie znalazłem ORYGINALNE FELGI ALUFELGI AUDI 16" Z OPONAMI (2666565726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie jak w linku

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 14:29 ----------

Niech ktoś pomoże, mam zamiar kupić te felgi i nie chcę kupowac kota w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu kupiłem audi a4 b7 2.7 tdi i teraz chcę dokupic felgi na zimę 16" ET 42 felga 7 cali. Czy będzie wszystko grało ? Szukałem lecz nie znalazłem ORYGINALNE FELGI ALUFELGI AUDI 16" Z OPONAMI (2666565726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie jak w linku

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 14:29 ----------

Niech ktoś pomoże, mam zamiar kupić te felgi i nie chcę kupowac kota w worku

Przecież w aukcji jest napisane jak BYK A4 B7, także bierz, będzie wszystko pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj po te felgi, wszystko ładnie pięknie Pan jeszcze z ceny zszedł, więc same felgi wyszły tanio. A w drodze powrotnej mandat 200 zł i 6 pkt :doh:I juz tak tanio nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic dosyc tanio felgi 18" od A3 7,5J x 18H2 ET54. Czy podejda do A4 B5 na standardowym zawieszeniu? Czy ewentualnie zastosowac dystanse 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to załóż mu dystans 20 to będzie fajnie koło wyglądało. Z ET54 będzie pewnie tarło od wewnątrz, o ile wogóle wejdzie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy do a4 b5 avant na gwincie podejdzie felga 18" 8j et 35 oponki 235/40 czy nigdzie nie będzie tarło ?

Mam 8Jx18" ET35 225/40 + gwint i nic nie obciera ( na wszelki wypadek przeklepałem ranty błotników przednich od środka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17"/8" ET35 225/45 na B5 1BE. Wiem, że wejdzie, ale ma ktoś fotę?

dystansprzod.th.jpg

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

ups sory to nie na 1be, nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...