Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, matix608 napisał:

Do zwykłego bez problemu podłączysz kamerke :grin:

Pisali na forum, że tylko LED.

Opublikowano
5 godzin temu, the_naturat_com napisał:

Pisali na forum, że tylko LED.

Właśnie led nie każdy działa z kamerką. ??

Opublikowano

Ładnie widać :good:

Wiadomo, że troche gorzej jak na Ledowym, ale jest ok. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chlopaki ladna pogoda dzisiaj wiec zabralem sie za wymianę światła wewnątrz na led. Wszystkio super miodzio zacząłem od tylnych drzwi super. Potem przednie no i zaczął sie problem. Wyjąlem te lampki pod drzwiami + te czerwone lampki (wszystko świeciło) zmieniłem lampki na led wkładam i zero (prądu brak - mierzone miernikiem prądu nie ma we wtyczkach wcale) dziwna sprawa bo pod kierownicą i pod schowkiem pasażera światło wymieniłem i świeci caly czas. Myślałem ze bezpiecznik 2 albo 22 ale są OK. Następna sprawa caly prad w drzwiach mi dziala, zamykanie z pilota,  zamykanie i otwieranie szyb z pilota również. Regulacja lusterek poprosty dziala wszystko,  FIS pokazuje czy przednie drzwi sa otwarte czy zamknięte.  No nie mam pojęcia jak to jest ze wszyatki działa i świeci tylko nie 4 lampki w przednich drzwiach kierowcy i pasażera poratujcie...

 

20200612_140844.jpg

20200612_140847.jpg

20200612_140851.jpg

20200612_140858.jpg

Na zdjęciach wam pokazuue ze przód świeci tylko pod nogami a tyl świeci caly drzwi + nogi

Opublikowano

Co za ledy? Moze wystarczy zamienić bieguny jak to często przy ledach bywa.

Opublikowano
  • Autor

Niestety teraz juz nawet włożenie starych żółtych żarówek nie naprawia nic dalej ciemność...

 

Edit

Zamek dziala wszystkie  drzwi zamyka z pilota i od wewnątrz  

 

Ale światła nadal nie ma

Komputer podłączony błędów brak.. 

Edytowane przez matix608

Opublikowano

Bieguny podmień i zamknij i otwórz kilka razy drzwi. Coś w deseń informatycznego 'włącz i wyłącz' :decayed: Pamiętam, że tez tak miałem i niektóre świeciły od razu, a niektóre dopiero po podmiance bądź 'przypomnieniu' mce, że drzwi otwieramy i ma to zapalić. :cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nic nie pomogło...

 

Miernik pokazuje zerowe napięcie w tych wtyczkach 

20200612_225547.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem szybko udało się rozwiązać dzieki @kamil-vag za pomoc

 

Mam kolejne pytanie ile polecacie przyciemnić szyby tak żeby to ładnie wyglądało na tym srebrnym lakierze ?

Opublikowano
11 godzin temu, matix608 napisał:

Mam kolejne pytanie ile polecacie przyciemnić szyby tak żeby to ładnie wyglądało na tym srebrnym lakierze ?

90%  ;) 

Xvq4TPB.jpg

 

Hw5CivB.jpg

7R3keKT.jpg

Edytowane przez M@rcin

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, M@rcin napisał:

90%  ;) 

tRc7SHe.jpg

wudDqfl.jpg

No wyglada sztos :D ale przód nie ruszany wcale?

 

PS: felgi robią robotę :lol:

Opublikowano

U mnie to tak wygląda...

55% przyciemnienia

 

20200614_201740_copy_1152x648.jpg

20200614_193434_copy_2304x1296.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, matix608 napisał:

No wyglada sztos :D ale przód nie ruszany wcale?

przód nic nie ruszany, znalazłem w tel lepsze fotki - wrzucone w moim poprzednim poście.

Opublikowano
  • Autor

Szyby gotowe :banan:

20200709_163835.jpg

20200709_163953.jpg

 

Wpadł też bardzo malutki detalik ale idealnie komponuje się z ramką klubową 

Dodatkowo auto miało małe spa, przeszlo glinkowanie, deironizacje lakieru, mycie szamponem z neutralnym PH no i poleciał na całe auto wosk Soft99 oraz niewidzialna wycieraczka od RR Customs dodatkowo położyłem tez powłokę K2 na felgach :D na zdjęciach nie widać ale wśród wszystkich aut (nie licząc nowych) świeci się jak nie wiem co :D

20200710_173000.jpg

20200710_173013.jpg

20200710_173034.jpg

 

Edytowane przez matix608

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Ładnie siadły te szyby?. Możesz coś więcej napisać na ile % były przyciemniane? 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, rafiki5 napisał:

Ładnie siadły te szyby?. Możesz coś więcej napisać na ile % były przyciemniane? 

Folia 5 % 

 

Wyglad zdecydowanie na plus a auto sie juz nie nagrzewa tak jak wcześniej ;)

Opublikowano

Elegancko wygląda. 

Zdecydowanie lepiej :thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, matix608 napisał:

Folia 5 % 

 

Wyglad zdecydowanie na plus a auto sie juz nie nagrzewa tak jak wcześniej ;)

5% to bardzo mało. Myślałem bardziej o jakichś 50% ? Ale z zewnątrz efekt przyciemnienia jest. Też myślę o przyciemnieniu i teraz mam porównanie bo moja b7 jest bliźniacza do twojej - również w avancie, taki sam lakier z pakietem sline ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.