Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, DonDżonson napisał:

Dzisiaj miałem okazję oglądać RS5 SB, tak jak najpierw widziałem białą to totalnie mi nieprzypasowała, tak później widziałem niebieską Navarre i już wyglądała świetnie, więc w tym Nogaro pewnie jeszcze ciekawiej.

Podobno na żywo robi robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem czerwoną w Katowicach na czeskich blachach i też super wygląda w pakiecie czerń :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to auto tylko w pakiecie czerń można zamawiać inaczej dramat z chromem ale mimo wszystko zaparkowane obok RS4 wygląda dużo bardziej agresywnie.

Edytowane przez turdzi
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet czerń to jak dla mnie pozycja obowiązkowa. Te chromy wyglądają strasznie. Jedynie tak jak RS4 w bieli prezentuje się bardzo fajnie tak w RS5SB w ogóle mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, turdzi napisał:

To musi byc twoje ?

 

 

IMG_7002.JPG

Pięknie...

Kosmita zadaje sobie trudu żeby jego blachy nie były czytelne A Ten wrzuca foto z czytelną tablicą... brawo !!!!

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają tablice do rzeczy? Może niech jeździ bez bo ludzie skojarzą numery z autem :facepalm:

To nie komuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

 

To nie komuna

Na pewno coś o niej wiesz bo ją przeżyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, najlepiej z domu nie wychodźcie jak myślicie, że pokazanie samochodu z numerem tablic jest niebezpieczne. W razie jak ktoś.mialby się na poważnie zainteresować kradzieżą samochodu, mógłbyś jeździć codziennie na innych tablicach, to nic nie zmieni.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o kradzież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Dev napisał:

Pięknie...

Kosmita zadaje sobie trudu żeby jego blachy nie były czytelne A Ten wrzuca foto z czytelną tablicą... brawo !!!!

:facepalm:

Jak sie nie chce byc zidentyfikowanym to sie nie wrzuca zdjeć do netu.I nie to ze bez tablic.Wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dev napisał:

Na pewno coś o niej wiesz bo ją przeżyłeś...

Tak się składa że przeżyłem. Byłem dzieckiem ale wiem o niej sporo a poza tym nie ma to nic do rzeczy. Wszyscy czekamy z niecierpliwością aż nas oświecisz jaką to krzywdę kolega trudzi wyrządził wrzucając fotkę z tablicami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamelus_ napisał:

Tak się składa że przeżyłem. Byłem dzieckiem ale wiem o niej sporo a poza tym nie ma to nic do rzeczy. Wszyscy czekamy z niecierpliwością aż nas oświecisz jaką to krzywdę kolega trudzi wyrządził wrzucając fotkę z tablicami...

mnie o to nie pytaj tylko Kosmite

ja tylko zasygnalizowałem okolicznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Owszem, nie umieszczam tablic w necie z uwagi na to, że często jadąc mam cokolwiek za uszami ;). A niestety mamy wysyp ludzi, którym życie nie wyszło i za szczytny cel mają podpierdzielanie innych na policję. A jak do tego google im pokaże parę fotek w wyszukiwarce to jeszcze zrobią swoje prywatne śledztwo i masz ciąganie po komisariatach, gdzie próbują wrzucić Ci zagrożenie w ruchu lądowym, a nie zwykłe wykroczenie. Wiem co mówię, bo cała nasza ekipa, wracając z BT miała później nie mały problem, przez jednego gościa, który nakłamał policji i wrzucił filmik oraz parę fotek z "odpowiednią historią". Niby nic, bo oczywiście nic nie mogli nam zrobić, bo gość nawymyślał, ale nerwy były. Wyjaśnię od razu - na 10 osób, które oszkalował po przynajmniej 3 wykroczenia, miał rację tylko w jednym wykroczeniu tylko jednej osoby. Reszta to jego wymysły.

Tutaj akurat tyle dobrze, że dział "moje auto" na forum jest zablokowany do momentu zalogowania, więc google zdjęć nie widzi. Przy takim aucie nie da się uniknąć fot w sieci i cały czas się pojawiają i o tym wiem. Na swojej stronie na FB, czy tutaj zawsze ukrywam blachy. Na eventy mam inne blachy i wtedy mogą sobie cykać do woli, ale wtedy też policja może się bardziej czepiać, jak jedziesz na lewiźnie. W każdym razie ukrywam, bo nie chce na siłę się podstawiać, natomiast wiem, że wyeliminowanie zdjęć z moją blachą jest niemożliwe.

Oczywiście prawnie nikt nie łamie prawa, bo blacha to nie dana osobowa pozwalająca namierzyć bezpośrednio człowieka. Ale dziękuję wszystkim za czujność bo faktycznie osobiście nie wrzucam fot z blachami po ostatnich przygodach.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 21:58, turdzi napisał:

To musi byc twoje ?

 

 

IMG_7002.JPG

Doje.b.any ten Twój RS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mlody020 napisał:

Doje.b.any ten Twój RS 

heheh. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, możesz się starać chować swoje numery, ale sam przyznaj, ile osób w pl ma takie auto? Jak będą chcieli to i tak po byle jakim nagraniu czy zdjęciu z kamer w mieście dojdą do Ciebie :) pozozostaje jedynie 'szaleć' z rozwagą i w odpowiednich miejscach. Na necie od groma filmików z kamer samochodowych, co niby 'bohaterzy' nagrywają kogoś kto łamie prawo, nie myśląc nawet chwili o tym, że ten ktoś musiał złamać prawo bo oni zrobili to wcześniej.

Niestety tak to już działa. W dzisiejszym świecie prywatność masz tylko w domu, o ile sobie ja szanujesz, poza nim jesteś już coraz to częściej 'na widelcu' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym to wszystko nazwał inaczej. Po prostu ludzi zżera zazdrość i nie lubią mieć czegoś gorszego niż inni a w szczególności np. auta   A jak już kupisz dobrą furę to na bank kradniesz i jesteś złodziejem :) Ale okej skończmy ten temat żeby go dalej nie zaśmiecać. Proponuję skupić się na tej pięknej RS5

Ile km robisz na baku? :D przez ostatni tydzień jeździłem RS5 coupe i na 1100km miałem 4 tankowania (głównie po mieście i 4 razy szybciej górkami wisła-szczyrk) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bristol napisał:

Ile km robisz na baku? :D przez ostatni tydzień jeździłem RS5 coupe i na 1100km miałem 4 tankowania (głównie po mieście i 4 razy szybciej górkami wisła-szczyrk) ?

Głównie po mieście wychodzi mi 250km na baku. I to tak połowa szybciej, a połowa oszczędnie. Przy lataniu 180, a nawet mniej km na baku to nie problem bo wtedy średnia to 40/100.. 

W trasie spalanie to 10/12 przy normalnej jezdzie wiec wyjdzie wiecej na baku. Ale teraz Lecimy dalej w najizszy tydzień to potwierdzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...