Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

ok, podeślij mi info na PW jak już będziesz wiedział co i jak :hi:

1200zł, tylko ze ja chce wysłać wtryski od AFNa a on wsadzi tam końcówki 0,230mm

podrożało to troszkę..[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________takiego dogonić to trzeba mieć z 500koniów :polew: :polew: :polew:

b6ebe62b5b5fc59a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehheeh :gwizdanie:

dobra

hahahaha :polew:

ciekawe czy wlasciciel byl dumny i zadowolony po tej zmianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj furacz niezly moc robi wrazniee chcial bym sie kiedys taka 170 przejechac co bym motywacji do chipowania nabral hehe ;)

a foto w mysl Łapu capu OMG ;) dogoniles go ? i po pukales sie w czolo do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam Ci privka wyslalem, czekam na info z niecierpliwoscia :)

kombinujecie coś z wtryskami? też bym się pisał, może jak weźmiemy 3 komplety to cena będzie lepsza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam Ci privka wyslalem, czekam na info z niecierpliwoscia :)

kombinujecie coś z wtryskami? też bym się pisał, może jak weźmiemy 3 komplety to cena będzie lepsza :rolleyes:

Z tego co wiem to łapek nie robi juz tego co tam napisał wyzej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to łapek nie robi juz tego co tam napisał wyzej :wink4:

dokładnie plany odeszły w niepamięć z powodu kupna drugiej fury,

teraz rzędowe 6 garów bede rezał :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________powoli zaczynam rozglądać się za czymś, co sprawi, że furka pójdzie w dół

jak pisałem wcześniej, rocznie pokonuje około 25-30tys km, nie chce mieć betonu, ma być kompromis komfort/wygląd

proszę, zerknijcie na 7strone gdzie audi stoi na 18" i doradzicie, czy takie sprężyny eibacha sportline (obniżenie: przód/tył 45-50/35-40 mm) będą odpowiednie??

i czy muszę koniecznie zmieniać amory??

boję sie gwintu, że będzie za twardo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to łapek nie robi juz tego co tam napisał wyzej :wink4:

dokładnie plany odeszły w niepamięć z powodu kupna drugiej fury,

teraz rzędowe 6 garów bede rezał :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________powoli zaczynam rozglądać się za czymś, co sprawi, że furka pójdzie w dół

jak pisałem wcześniej, rocznie pokonuje około 25-30tys km, nie chce mieć betonu, ma być kompromis komfort/wygląd

proszę, zerknijcie na 7strone gdzie audi stoi na 18" i doradzicie, czy takie sprężyny eibacha sportline (obniżenie: przód/tył 45-50/35-40 mm) będą odpowiednie??

i czy muszę koniecznie zmieniać amory??

boję sie gwintu, że będzie za twardo :gwizdanie:

do -40, to by już stykły inne amory niż 1BA :wink4:, chociąz od 1BE, albo, jakieś aftermarkowe o krótszym skoku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, podeślij mi info na PW jak już będziesz wiedział co i jak :hi:

1200zł, tylko ze ja chce wysłać wtryski od AFNa a on wsadzi tam końcówki 0,230mm

podrożało to troszkę..[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________takiego dogonić to trzeba mieć z 500koniów :polew: :polew: :polew:

b6ebe62b5b5fc59a.jpg

ale zerzacz tylko pozdzdrościc :slina:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapek to pochwal sie co to kupiles :)

z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan

buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! :shocked:

serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita

chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych

jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapek to pochwal sie co to kupiles :)

z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan

buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! :shocked:

serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita

chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych

jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :>

to wiesz na co czekamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiesz na co czekamy :decayed:

wiem wiem, zdjęcia będzie jak się pogoda poprawi,( czytaj przyjdzie wiosna) poprzedni właściciel deklarował, ze nie używał jej zimą, ja także nie mam zamiaru, tylny napęd i zima, tragedia

szkoda że nie coupe, chorowałem kiedyś na taką :naughty:

a jak się ma porezane TDI do 2.8 Pb? przepaść?

qpeta także mi się śniła, nie chciałem nic innego, ale jak zobaczyłem tak zdrowego sedana, nie mogłem odjechać pozostawiając go :decayed:

jak się ma TDI do 2.8 PB? ma się nijak

buma na 2biegu, 110km/h, 3 bieg 160km/h, seryjna szpera 25%, klekocik pozostanie z tyłu

to takie moje odczucie, bo na kresce jeszcze nie stawałem, ale w przyszłości zrobi się testa, tylko musze znaleźć drugiego kierownika, bo sam nie ogarne 2ch aut :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mimo wszystko odczucia lepsze będą w tdi, ale bawarka wykręci lepsze czasy :wink4:

co za tym idzie - przepaści nie będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiesz na co czekamy :decayed:

wiem wiem, zdjęcia będzie jak się pogoda poprawi,( czytaj przyjdzie wiosna) poprzedni właściciel deklarował, ze nie używał jej zimą, ja także nie mam zamiaru, tylny napęd i zima, tragedia

szkoda że nie coupe, chorowałem kiedyś na taką :naughty:

a jak się ma porezane TDI do 2.8 Pb? przepaść?

qpeta także mi się śniła, nie chciałem nic innego, ale jak zobaczyłem tak zdrowego sedana, nie mogłem odjechać pozostawiając go :decayed:

jak się ma TDI do 2.8 PB? ma się nijak

buma na 2biegu, 110km/h, 3 bieg 160km/h, seryjna szpera 25%, klekocik pozostanie z tyłu

to takie moje odczucie, bo na kresce jeszcze nie stawałem, ale w przyszłości zrobi się testa, tylko musze znaleźć drugiego kierownika, bo sam nie ogarne 2ch aut :polew:

ja moge byc ;) wezme aparat i dziewczyne,to bedzie filmy nagrywac :naughty:

niedlugo do mnie wpadna 216ki :):naughty: powoli zaczynam magazynowac na wiosne zabawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...