Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

fajna i taki sam silnicze jak u mnie tylko z kąd ty tyle koni tam wsadził :shocked:

nie taki sam, blizej mu do AVG już konstrukcyjnie

łapek kiedy montaż nowych tajli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapek kiedy montaż nowych tajli :mysli:

tylko FISa czy coś jeszcze łyknął? :naughty:

chyba tylko FIS :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty leżą i czekają na montaż :)

licznikprzd.jpg

licznikty.jpg

manetkiprzdcae.jpg

manetkityl.jpg

dziś chciałem założyć tempotam, ale okazało się że mam troszke inne wtyczki niż posiadany przezemnie schemat od AFNa

kostki.jpg

nie mam w żółtej kostce niebieskiego przewodu w pinie nr 1 i nie wiem co teraz z tym dalej robić, czy AHH podłącza się tak jak PD tylko pod białą kostkę??

a licznik chce doprowadzić do perfekcji, przez wysłanie do kolegi Krzychold i usunięcie dwóch wypalonych lini no i dodatkowo ściągniecie PINu

trochę obawiam się kabelkologi z tym FISem :confused4:

[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:09_________________________________________________

łapek kiedy montaż nowych tajli :mysli:

tylko FISa czy coś jeszcze łyknął? :naughty:

nic więcej ciekawego w tej audi nie było, xenonu nie chciałem bo mam bixy od Gwertego, zderzak ze spryskami bym chciał, ale za taką kasę jak mi zaśpiewał to prawie od eSy mam, z wnętrza to jeszcze skórzany ręczny wezmę i światełka do drzwi, aby w kałużę nie wejść nocą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swój zderzak(juz drugi komplet) dorwałem za 550zł ale bez halogenów, niestety poliftowe ze spryskami kompletne cenią sie okropnie, noi ich deficyt na rynku też swoje robi :naughty: jak ja kupowałem były tylko dwa na alegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo od zakupu zderzaka odstrasza mnie ponowne podcinanie pod FMICa, niby mało, ale to trzeba precyzyjnie zrobić[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:17_________________________________________________Tempomat założony, działa jak z "fabryki" podłączenie banalne, 3 godz roboty i kolejny bajer w furze :decayed:.

Mam pytanko, jak rozebrać manetkę aby przeczyścić wszystkie styki/połączenia w tempomacie ???

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:20_________________________________________________spać się nie chce, to z nudów wrzucam pare fotek robionych kalkulatorem

Audi dostało nówki laczki 225/40 R18 PIRELLI P ZERO teraz jeszcze lepiej się klei niż na starych Goodrich.

audi1q.jpg

audi3f.jpg

audi2wc.jpg

a tutaj troche głupkowate, do odciny poleci 217km/h, na więcej nie pozwala krótka skrzynia :confused4:

audi4p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zostajesz na tym setupie :mysli: i dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taką matą można wygłuszyć drzwi, mam jej sporo, :?: :?: :?:

taki rodzaj filcu, co fabrycznie stosowany jest do wygłuszeń grodź, podłóg

15mm grubości, samoprzylepny

16323337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taką matą można wygłuszyć drzwi, mam jej sporo, :?: :?: :?:

taki rodzaj filcu, co fabrycznie stosowany jest do wygłuszeń grodź, podłóg

15mm grubości, samoprzylepny

16323337.jpg

przyjacielem rdzy chcesz byc i wilgoci? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w klekocie wysrała się "rumunka" czytaj. turbo GT1749VA, u mnie przejeździło ok 70tys km na 1.5bara, wczesniej w seri ok 80 i padło ułożyskowanie, ośka z wirnikiem zaklinowała się w muszli częsci zimnej, wyło jak stary odkurzacz

teraz pytanie, kupić drugą taką samą, czy łądować BRD i poprawka softa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładuj brd i poprawka softu. ja mam piczke awxa ale made in italy. moze troche dluzej wytrzyma ;) w przyszlym roku sprzedaje, jakby ktos chetny to bedzie na sprzedaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a brd przy gruszce od podcisnienia ma jeszcze jakąs wtyczkę, co mam tam podłaczyć skoro nie mam żadnego przewodu do turbiny????

sam wężyk od podcisnienia wystarczy do sterwoania brd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, sam wezyk wystarczy, tam sie nic nie wpina. a jesli bedzie dziura, bo moze taka byc na sonde egt, to albo zaslepisz ja srubą, albo sobie wpuscisz sonde i bedziesz odczytywal temperature ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czasu na grzebanie, klekot musi śmigać, dlatego dziś szybkie wymontowanie starej turbiny i montaż nówki także z AWXa

23092011314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...