Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

Coś za coś, ja bym nie zmienił ultra gripów na żadne inne.

Jeździłem na 6, teraz mam fuldy montero :sick3: Nie ma porównania :confused4:

Zamieniaj sobie przód z tyłem co 10k km to będą się zużywać równomiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kratke z wskaznikiem doladowania sam przerabiales? ona jest w skorze? czy malowana?

sam przerabiałem, kupiłem na forum kratki z przed lifta i zrobiłem za pierwszym razem

zrobiłem to tak:

-najpierw dociąłem kratki pod otwór na wskażnik, wsadziłem tulejke osadzczą wskażnika

-potem całość całą kratkę zapełniłem pianką monatarzową

- po wyschnięciu, dociąłem piankę aby idealnie pasowała kształtem do całej kratki

-następnie szpachel uniwersalny, szpachel wykończeniowy, klika warst, trochę tarcia papierami i gotowe

- na początku chciałem to dać flokowania, ale przed tym pomalowałem czarnym matem i już tak zostawiłem

chyba z 10 warstw połozyłem :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________

Coś za coś, ja bym nie zmienił ultra gripów na żadne inne.

Jeździłem na 6, teraz mam fuldy montero :sick3: Nie ma porównania :confused4:

Zamieniaj sobie przód z tyłem co 10k km to będą się zużywać równomiernie :)

zużycie UG7+ porównuje właśnie z fuldami, w firmowym passacie zostały założone w tym samym czasie co u mnie, przebieg też zbliżony i tam opony wyglądają nadal jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie UG7+ porównuje właśnie z fuldami, w firmowym passacie zostały założone w tym samym czasie co u mnie, przebieg też zbliżony i tam opony wyglądają nadal jak nowe

może te 180KM ma na UG taki negatywny wpływ? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:38_________________________________________________BTW biedrony pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycie UG7+ porównuje właśnie z fuldami, w firmowym passacie zostały założone w tym samym czasie co u mnie, przebieg też zbliżony i tam opony wyglądają nadal jak nowe

może te 180KM ma na UG taki negatywny wpływ? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:38_________________________________________________BTW biedrony pierwsza klasa :good:

może mam za dużo tych PSów na zimówki :polew:

a tak jako ciekawostka, w czarwcu kupiłem 4 koła 16" wszystkie z zapasówek, 9-11 lat a opony zerowy przebieg

przejechałem na nich 23 tys przebiegu i opony totalne szroty, wyglądają jakby miały ze 100 tys co najmniej

a biedrony kupiłem w ubiegłym roku od paputa, chyba za 450zł, dobre są, twarda solidna fela, na zime idealna, choć trochę na wewnętrznej stronie zbiera się piach, lód i wtedy koło zaczyna bić

trzeba ją czyścić przez te jej biedronkowe otwory :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput teraz pewnie żałuje, że biedrony sprzedał :wink4:

jak mi je sprzedawał to chyba był świeżo po skasowaniu swojej fury :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapek te dzienne masz odzielnie zrobione, czy przez SD2 i też świecą pełna mocą przy długich, jak nie to ładuj żarówki LED H7 :good: lepszy efekt niż żółć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput teraz pewnie żałuje, że biedrony sprzedał :wink4:

no trochę, byłyby na zimę w sam raz

Paput teraz pewnie żałuje, że biedrony sprzedał :wink4:

jak mi je sprzedawał to chyba był świeżo po skasowaniu swojej fury :confused4:

chyba nie :decayed: zmieniałem na 17" mrogalowe bodajrze :mysli:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 12:50_________________________________________________

zużycie UG7+ porównuje właśnie z fuldami, w firmowym passacie zostały założone w tym samym czasie co u mnie, przebieg też zbliżony i tam opony wyglądają nadal jak nowe

może te 180KM ma na UG taki negatywny wpływ? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:38_________________________________________________BTW biedrony pierwsza klasa :good:

może mam za dużo tych PSów na zimówki :polew:

a tak jako ciekawostka, w czarwcu kupiłem 4 koła 16" wszystkie z zapasówek, 9-11 lat a opony zerowy przebieg

przejechałem na nich 23 tys przebiegu i opony totalne szroty, wyglądają jakby miały ze 100 tys co najmniej

a biedrony kupiłem w ubiegłym roku od paputa, chyba za 450zł, dobre są, twarda solidna fela, na zime idealna, choć trochę na wewnętrznej stronie zbiera się piach, lód i wtedy koło zaczyna bić

trzeba ją czyścić przez te jej biedronkowe otwory :decayed::tongue4:

no jeden z tych zapasików to tez ode mnie łyknąłes :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87

dzienne są przez SD-2, nie chce ledowej H7 bo nie będe miał długich, a tak zawsze to dodatkowe światło, mimo to, że bixy pięknię świecą

paput

dokłądnie, zapasówka tak jak biedrony była od Ciebie

ale po oponie to już nie ma śladu, zrolowała się na maxa :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________pare zimowych fotek, spadł świeży śmnieg to na trasie fajna zabawa była :)

92723873.jpg

17133221.jpg

64040696.jpg

44046543.jpg

71859961.jpg

10516429.jpg

14668537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno się nic nie działo, ale przyszła wiosna to czas zacząć mody

na początek zawitała konsola 2 din

konsolae.jpg

dodatkowo ostatniego dnia lutego audi przękręciło już 300 000 tys km

w tej chwili ma 306 tys km i że tak powiem, jeździ jak nówka:decayed::kox:

20120228154029601.jpg

20120228154008871.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wymęczyłeś tą konsole:thumbup1: teraz radio zmień na coś sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wymęczyłeś tą konsole:thumbup1: teraz radio zmień na coś sensownego

zmienie na coś multimedialnego z tych co mi podałeś tyle, że czekam na atrakcyjną cenę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie zmienił symfonii na kombajn.. i stracił przy tym wypełnienie górnego okienka na FISie :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie zmienił symfonii na kombajn.. i stracił przy tym wypełnienie górnego okienka na FISie :decayed::wink:

Nie znasz sie:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie zmienił symfonii na kombajn.. i stracił przy tym wypełnienie górnego okienka na FISie :decayed::wink:

Musiałeś o tym przypominać, teraz nie zasnę : D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie zmienił symfonii na kombajn.. i stracił przy tym wypełnienie górnego okienka na FISie :decayed::wink:

Nie znasz sie:facepalm:

:decayed:

rozgryzłeś mnie :decayed:

W życiu bym nie zmienił symfonii na kombajn.. i stracił przy tym wypełnienie górnego okienka na FISie :decayed::wink:

Musiałeś o tym przypominać, teraz nie zasnę : D:decayed:

Grunt żebyś się nie moczył :decayed:

A tak na serio to te kombajny są super.. podoba mi się to niezmiernie.. ludzie robią w chooj adapterów do wszystkiego..ale do FISa jakoś nie mają weny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoi z fisem i tak tam nie ma nic wartego uwagi:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoi z fisem i tak tam nie ma nic wartego uwagi:banan:
filmu co wlasnie leci na kombajnie na FISie nie podejrzysz :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...