Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

zimmermann + trw/ate

Pozdrówki

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok tylko skad wziac towar:) patrzac po postach to odsylacie do niejakiego wadeja lub do kolegi deva. Jak sie z nimi skontaktowac? Znalazlem komplet ferrodo za 320 zl na allegro. Moze jakies linki z sprawdzonych miejsc? Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko skad wziac towar:) patrzac po postach to odsylacie do niejakiego wadeja lub do kolegi deva. Jak sie z nimi skontaktowac? Znalazlem komplet ferrodo za 320 zl na allegro. Moze jakies linki z sprawdzonych miejsc? Z gory dzieki.

320zl za jaki rozmiar? Za tyle masz 320mm z wysylka i litrem ate typ200. Pisz pw:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki... malował ktoś już nowe tarcze ocynkiem w sprayu? chodzi mi o miejca gdzie nie występuje tarcie a z czasem pojawia się rdza i w tym celu chciałem psiknąć to tym ocynkiem... jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylne używki psiknąłem spreyem do wysokich temperatur, jak na razie trzyma i wygląda jak ori w zimmermannie z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie szczególnie do deva. Mam do wymiany przednie tarcze i klocki (z dnia na dzień zaczęła bić kierownica i drgać pedał). Jade na długi weekend poleżeć na piasku a z takimi hamulcami było by to straszne ryzyko. Musze jak najszybciej zamówić przednie tarcze i klocki do mojej b6 1.9 ośka, chciał bym poznać cene zwykłego kompletu polecanego przez ciebie, dodatkowo zastanawiałem sie nad czymś nawiercanym/nacinanym żeby poprawić troszkę hamulce, polecasz coś ????

Zależy mi na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avf avant, jak narazie wstępnie dogadałem sie z vandejem na tarcze ferodo + kolcki ferodo DS (czekam na cene). Przewertowałem forum i wyczytałem gdzies twoje zdanie ze taki zestaw to niezłe połączenie. Myslałem jeszcze o nawiercanych ale znalazłem na forum żeby dać sobie spokój i lepiej zainwestować w klocki DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to dac większe tarcze (320mm) i DSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap hamulcy nie wchodzi w gre, wydatki na auto na ten rok zostały dawno temu wyczerpane........

Cena DSów lekko przytłacza ponad 400zł. Dev co polecasz na przód za ok 500zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedziale od 300 do 600 zl nie kupisz nic mocnego

Bierz DSy i gladkie Ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap hamulcy nie wchodzi w gre, wydatki na auto na ten rok zostały dawno temu wyczerpane........

Cena DSów lekko przytłacza ponad 400zł. Dev co polecasz na przód za ok 500zł ???

Dsy ponad 500zl?:decayed: Slabo czytasz moje ogłoszenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSy 430zł + gładkie ferodo 180zł = 610zł

Zwykłe klocki 155zł + gładkie ferodo 180zł = 335zł

Moze ktoś się wypowiedzieć czy warto płacić drugie tyle za te klocki i czy nie zjadę ich po 15 tysiącach mojej emeryckiej jazdy ??????? Jak wszyscy wiedzą ori heble w b6 to porażka fiat panda w porównaniu do mojej b6 hamuje jak bolid F1 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach myslalem ze piszesz o 320mm:kwasny: paradoksalnie klocki są tansze pod 320 właśnie niż 288:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się.... wandej masz zapchna skrzynkę ......... Wyslij mi na PW ceny dwóch komplecików gładkie ferodo + DS + KW , gładkie ferodo + zwykłe klocki + KW. Pod tarcze 288 bo chyba takie idą do AVF avant.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Dalej masz zapchną skrzynke...... daj dane do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co powiecie panowie na temat klocków EBC green stuff lub EBC red stuff , bo zamierzam takie kupić , czy w ogóle są cos warte? czy lepiej kupić zwykle ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff chodzi tylko i wyłącznie na tarczach EBC.

nie zastanawiaj się nad g...em tylko bierz DSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev możesz mi podac numer tych ferodo DS na przod- 1.8TQ 2001r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fds1323

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Nie lepiej robic swapa na 320 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Swap na pewno będzie ale nie teraz, najpierw musze ogarnąć turbo-jakąś hybryde , fmic i program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...