Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tarcze daj gładkie, DSy w stosunku do premierów mają dwukrotnie większy współczynnik tarcia. Ja jeżdżę tylko na DSach ale cena prawie 3krotnie wyższa. 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z ciekawosci jak dziala polaczenie 312mm i 288 tyl?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zaj....scie

Opublikowano
Z ciekawosci jak dziala polaczenie 312mm i 288 tyl?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można powiedzieć ze 312mm w ogóle nie dziala[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Po przeczytaniu 2 ostatnich stron ....
Takie pytanie nie powinno paść.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
12 minut temu, lysy-wr400 napisał:

Po przeczytaniu 2 ostatnich stron ....
Takie pytanie nie powinno paść.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Kiedyś robiłem setup w B5,  z przodu było 312/25mm a z tyłu 256/22mm. Przód zostawiłem 312mm a tył zapodalem tez 312mm tyle że z RSa i z ciekawości się przejechałem. Wrażenie było takie jakby auto w trakcie hamowania się rozciągało. :decayed: potem wrzuciłem 345 na przód i wszystko wróciło do normy. 

Opublikowano
Dnia ‎27‎.‎04‎.‎2017 o 21:57, mateusztbg napisał:

Panowie prosze o rady, post nr 2166 :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

daj Poprostu info na czym stanęło u co założyłeś ostatecznie i jakie wrażenia cenowo wizualno jakościowe?

Opublikowano
Dnia 30.04.2017 o 10:44, Dev napisał:

Widzę że dalej nie pojmujesz istoty sprawy, cały czas kręcisz się wokół różnicy średnicy tarcz.

Raczej Ty nie rozumiesz pytania DEV :)

Pytam czy taki zestaw nr 3 pod 320mm  z tarczami zimmermana (zwykła tarcza)+ klockami ferrodo (zwykłe klocki) będzie o wiele lepiej hamował niż np zestaw nr 2 Tarcze zimmerman sport + klocki ferrodo ds pod 312mm ?

Czyli na moją logikę "wypasiony" zestaw pod 312 (zimmerman sport + klocki ferrodo ds) czy lepiej "zwykły" zestaw pod 320 (zwykłe tarcze zimmerman + zwykłe klocki ferrodo)


Przecież wiem, że różnica jest nie tylko w średnicy tarcz, pytam dlatego o cały zestaw, co lepiej będzie hamowało.

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

 lepiej 320 zwykły

Opublikowano
5 godzin temu, mateusztbg napisał:

Raczej Ty nie rozumiesz pytania DEV :)

Pytam czy taki zestaw nr 3 pod 320mm  z tarczami zimmermana (zwykła tarcza)+ klockami ferrodo (zwykłe klocki) będzie o wiele lepiej hamował niż np zestaw nr 2 Tarcze zimmerman sport + klocki ferrodo ds pod 312mm ?

Czyli na moją logikę "wypasiony" zestaw pod 312 (zimmerman sport + klocki ferrodo ds) czy lepiej "zwykły" zestaw pod 320 (zwykłe tarcze zimmerman + zwykłe klocki ferrodo)


Przecież wiem, że różnica jest nie tylko w średnicy tarcz, pytam dlatego o cały zestaw, co lepiej będzie hamowało.

No Comment...

Opublikowano

Witam wszystkich AudiManiaków. :) Pomoże ktoś z rozpoznaniem rozmiarów tarcz przednich i tylnych. Jestem posiadaczem A4 B7 1.9 TDI BRB 2005r., podaję numer VIN: WAUZZZ8E96A156832. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki. :)

Opublikowano
7 minut temu, rafmaz89 napisał:

Witam wszystkich AudiManiaków. :) Pomoże ktoś z rozpoznaniem rozmiarów tarcz przednich i tylnych. Jestem posiadaczem A4 B7 1.9 TDI BRB 2005r., podaję numer VIN: WAUZZZ8E96A156832. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki. :)

288/245mm

Opublikowano
No Comment...

Taki problem dla Ciebie odpisac normalnie "łopatologicznie" komus kto nie jest biegły w temacie? Jedyny masz widze z tym problem ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

...

Edytowane przez snajper92

Opublikowano

Mateusz tag zmieniaj na 320/288. Jeszcze lepiej 345 / 300

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy polecilibyście klocki + tarcze textara?

Opublikowano

Witam.

Posiadam Seata A4 B7. Kończą mi się hamulce, więc nadchodzi dzień wymiany.

Znalazłem tarcze pełne OZ 312/255 i chcąc kupić klocki Ferodo Premier trafiłem na problem indeksowania klocków (FDBxxxx)

Czy na przód powinny być FDB1717 a na tył FDB1655 ? Jeżeli nie, to jakie ? 

Edytowane przez cziken

Opublikowano
Godzinę temu, sitar napisał:

Panowie czy polecilibyście klocki + tarcze textara?

jak najbardziej

Opublikowano

Dzięki

 

Opublikowano
48 minut temu, cziken napisał:

Witam.

Posiadam Seata A4 B7. Kończą mi się hamulce, więc nadchodzi dzień wymiany.

Znalazłem tarcze pełne OZ 312/255 i chcąc kupić klocki Ferodo Premier trafiłem na problem indeksowania klocków (FDBxxxx)

Czy na przód powinny być FDB1717 a na tył FDB1655 ? Jeżeli nie, to jakie ? 

Przód FDB1717 TYŁ FDB1083. Jesli chcesz kupić odpowiedni zestaw to pisz:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.