Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Przeglądam wątki i mam już mętlik w głowie. Musze wymienić tarcze + klocki z przodu i zastanawiam się między zestawem ferodo a zimmermann + ferodo. Co polecicie ? Mam do wydania około 350zł.

Pacjent to a4 b6 1.9 tdi awx VIN: WAUZZZ8E72A149226

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi tarcze zimmermann z klockami ferodo z przodu piszczą . Co prawda są to 345 .

Opublikowano

Dostałem dzisiaj zamówione tarcze i klocki na tył wedle VIN i przyszło DDF1709 i FDB541. Tarcze maja 10 otworów na śruby koła i ani jednego na mała śrubkę trzymającą, czy to jest dobry zestaw? 

Opublikowano

Powoli się szykuje do swapu na 320mm i 288mm. Zaciski już czekają teraz czas na tarcze i klocki. 

Czytam że najbardziej polecany zestaw na przód do tarcze Oz plus klocki ferodo 

A np co sądzicie o zestawie tarcze textar i klocki textar? 

Czy może jeszcze jakaś inna  opcja ? 

Pozdro:)

Opublikowano
22 godziny temu, kuba.goller napisał:

Dostałem dzisiaj zamówione tarcze i klocki na tył wedle VIN i przyszło DDF1709 i FDB541. Tarcze maja 10 otworów na śruby koła i ani jednego na mała śrubkę trzymającą, czy to jest dobry zestaw? 

Będzie dobrze. Klocki mogą być też FDB1083

Opublikowano
W dniu 6.03.2019 o 10:46, Nowak50 napisał:

Witam wszystkich,

Przeglądam wątki i mam już mętlik w głowie. Musze wymienić tarcze + klocki z przodu i zastanawiam się między zestawem ferodo a zimmermann + ferodo. Co polecicie ? Mam do wydania około 350zł.

Pacjent to a4 b6 1.9 tdi awx VIN: WAUZZZ8E72A149226

Za 350zł nie kupisz zestawu Ferodo + OZ. ZEstaw Ferodo da radę. Jak coś to zapraszam:hi:

Opublikowano
19 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Powoli się szykuje do swapu na 320mm i 288mm. Zaciski już czekają teraz czas na tarcze i klocki. 

Czytam że najbardziej polecany zestaw na przód do tarcze Oz plus klocki ferodo 

A np co sądzicie o zestawie tarcze textar i klocki textar? 

Czy może jeszcze jakaś inna  opcja ? 

Pozdro:)

Zimmermann i Ferodo sprawdzone zestawy. Będziesz zadowolony:hi:

Opublikowano

Zależy ile chcesz wydać. Moim zdaniem najlepsza opcja (jakość-cena) to polski Breck. Teraz też mają spoko konkurs, wygrać można co prawda nie audi :) ale seata, a dla żony zawsze spoko. 

Opublikowano

Koledzy mam pytanie o klocki textar jaka jest roznica pomiedzy 2193801 a 2301802 te i te niby pasuja do mojego AVF roznia sie minimalnie cena,  mam po programie ok 155km hamulce seryjne czyli 288 i nie zamierzam wiekszych wkladac.  Chcialbym kupic zestaw textar czyli tarcze i klocki i stad dylemat ktore klocki moze ktos wie....?

Edytowane przez kot_ik

Opublikowano

do Twojego auta 2301802

Opublikowano

bardzo dziekuje za szybka odpowiedz a tak z ciekawosci to ten drugi komplet klockow czym sie rozni? I czy taki komplet textara bedzie ok do mojego samochodu przypomne avf, po chip,  multitronik. Textar 92057603 i 2301802.  

Edytowane przez kot_ik

Opublikowano

drugi zestaw jest do B5

Opublikowano

dziekuje za wyjasnienie kolego Tomku i dobrej nocy zycze... 

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

drugi zestaw jest do B5

Sory że nie na temat. 

Jak mogę się skontaktować z tobą Dev. 

Opublikowano
2 godziny temu, andrzej104513 napisał:

Sory że nie na temat. 

Jak mogę się skontaktować z tobą Dev. 

693456699

Opublikowano

ostatnie zapytanie czy lepszy bedzie na przod kompletny zestaw textar czy ate,  25zl tylko drozsze ate (na pudelku ate tarcz made in germany,  na klockach czechy) mam zagwozdke ktory zestaw bylby "lepszy"  do a4 b6 avf po programie,  technika jazdy dosc agresywna... pozdr

Edytowane przez kot_ik

Opublikowano

Bierz textara

Opublikowano
27 minut temu, kot_ik napisał:

ostatnie zapytanie czy lepszy bedzie na przod kompletny zestaw textar czy ate,  25zl tylko drozsze ate (na pudelku ate tarcz made in germany,  na klockach czechy) mam zagwozdke ktory zestaw bylby "lepszy"  do a4 b6 avb po programie,  technika jazdy dosc agresywna... pozdr

bierz tarcze zimmermann klocki ferodo

avb ma sytem hamulcowy TRW

przód 280x22

tył 245x10

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
W dniu 6.03.2019 o 10:46, Nowak50 napisał:

Witam wszystkich,

Przeglądam wątki i mam już mętlik w głowie. Musze wymienić tarcze + klocki z przodu i zastanawiam się między zestawem ferodo a zimmermann + ferodo. Co polecicie ? Mam do wydania około 350zł.

Pacjent to a4 b6 1.9 tdi awx VIN: WAUZZZ8E72A149226

Zmieniłem trochę plany, co powiecie na taki zestaw: 

Tarcze przód - Zimmermann 100.1216.20

Tarcze tył- Zimmermann 100.1243.20

Klocki przód - Ferodo FDB1717

Klocki tył - Ferodo FDB1083

 

Opublikowano
13 godzin temu, kot_ik napisał:

ostatnie zapytanie czy lepszy bedzie na przod kompletny zestaw textar czy ate,  25zl tylko drozsze ate (na pudelku ate tarcz made in germany,  na klockach czechy) mam zagwozdke ktory zestaw bylby "lepszy"  do a4 b6 avf po programie,  technika jazdy dosc agresywna... pozdr

Żaden z powyższych... Jeśli jeździsz agresywnie wrzuć coś lepszego czyt. większego na pokład bo seria w avf to poprostu porażka. 

Edytowane przez Onyks

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.