Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 
pacjent Audi A4 b7 2.0 tdi , WAU8E27A281611 , tarcze tył i klocki tył, jaki rozmiar , jaka firma godna uwagi? 
z góry dzięki za pomoc  :)

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 15.04.2020 o 18:58, Wandej napisał:

312mm

Dziękuje - faktycznie były 312 założyłem oryginały + klocki ceramiczne TRW GDB1307DTE - POLECAM (nareszcie czyste alusy!)

Opublikowano
1 godzinę temu, guzmen01 napisał:

Dziękuje - faktycznie były 312 założyłem oryginały + klocki ceramiczne TRW GDB1307DTE - POLECAM (nareszcie czyste alusy!)

DuO już przejechales na nich?

Opublikowano

Witam  zakupiłem zaciski na przód od kolegi rs dziadek z audi s4 b6 pod tarcze 345mm i teraz moje pytanko jakie do tego najlepiej tarcze i klocki ? 

Zaciski wpadną do Passata b5 fl z silnikiem 2.7bt :) uprzedzam, że nie zależy mi na wyglądzie tarczy :) 

 

Opublikowano
1 minutę temu, DubayStyle napisał:

Witam  zakupiłem zaciski na przód od kolegi rs dziadek z audi s4 b6 pod tarcze 345mm i teraz moje pytanko jakie do tego najlepiej tarcze i klocki ? 

Zaciski wpadną do Passata b5 fl z silnikiem 2.7bt :) uprzedzam, że nie zależy mi na wyglądzie tarczy :) 

 

Poczytaj kilka stron wstecz. 

Opublikowano
56 minut temu, DubayStyle napisał:

Witam  zakupiłem zaciski na przód od kolegi rs dziadek z audi s4 b6 pod tarcze 345mm i teraz moje pytanko jakie do tego najlepiej tarcze i klocki ? 

Zaciski wpadną do Passata b5 fl z silnikiem 2.7bt :) uprzedzam, że nie zależy mi na wyglądzie tarczy :) 

Zwrotnice już masz do tego ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Zwrotnice już masz do tego ?

tak :)

 

Opublikowano

A osłony?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

A osłony?

nie mam 

Opublikowano
2 godziny temu, DubayStyle napisał:

nie mam 

jedna mam ale nie pamietam z ktorej strony

wyglada jak nowa, chcesz ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał:

jedna mam ale nie pamietam z ktorej strony

wyglada jak nowa, chcesz ?

miałbyś komplet to chętnie :)

 

Opublikowano
22 godziny temu, Wandej napisał:

DuO już przejechales na nich?

ok. 1-tyś i 0 pyłu i nie piszczą - co prawda jeszcze nie hamowałem z większych prędkości niż 140km/h.

Opublikowano

Cześć, kończą mi się klocki i tarcze tył wiec będe musiał wymienić. Przymierzam się pod brembo i mam pytanie czy ktoś jeździł na tych klockach? Bardzo pylą czy raczej celować w cos innego?

Opublikowano

witam. Czy zestaw pod 288mm  ZIMMERMANN 100.1216.20 i klocek ferodo premier FDB1717 bedzie ok?

Opublikowano
W dniu ‎10‎.‎05‎.‎2020 o 20:42, hidden22 napisał:

witam. Czy zestaw pod 288mm  ZIMMERMANN 100.1216.20 i klocek ferodo premier FDB1717 bedzie ok?

Bedą

Opublikowano

Witam jaki nr ferodo klocków na tył nr Vin WAUZZZ8EX3A352757. :hi:

Opublikowano
12 minut temu, hidden22 napisał:

Witam jaki nr ferodo klocków na tył nr Vin WAUZZZ8EX3A352757. :hi:

FDB1788

Opublikowano

Panowie, czy macie jakiś inny sprawdzony zestaw pod 320/288 oprócz OZ/ferodo????Mam ten zestaw w B7 i niestety piszczy. 

Będę zmianiał na taki zestaw w B6 i fajnie by było jakby nie piszczało:wink4:

Opublikowano

Kurde, Adam dziwne już kilka kpl takiego połączenia montowałem czy sobie czy znajomym, rodzinie i nigdy nikomu nie piszczy... Może spróbuj klocki papierkiem potraktować... Może je zeszklilo? 

Opublikowano
26 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie, czy macie jakiś inny sprawdzony zestaw pod 320/288 oprócz OZ/ferodo????Mam ten zestaw w B7 i niestety piszczy. 

Będę zmianiał na taki zestaw w B6 i fajnie by było jakby nie piszczało:wink4:

Przód czy tył ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.