Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, george napisał:

Przód 312x25, tył 255x10

Czyli takie powinny być dobre?

Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/tarcze-klocki-zimmermann-tyl-audi-a4-b6-255mm-10988842502

Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/zimmermann-tarcze-klocki-przod-audi-a6-c5-312mm-10911215943

 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, A4_B6_1.8T napisał:

te tarcze nie sa do A4

poniżej masz nr OE, wg nich dobierzesz sobie własciwe

klocki przód - 8E0 698 151 K

tarcze przód - 8E0 615 301 R

klocki tył - 8E0 698 451 L

tarcze tył - 8E0 615 601 Q

 

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
11 minut temu, Dev napisał:

te tarcze nie sa do A4

poniżej masz nr OE, wg nich dobierzesz sobie własciwe

klocki przód - 8E0 698 151 K

tarcze przód - 8E0 615 301 R

klocki tył - 8E0 698 451 L

tarcze tył - 8E0 615 601 Q

 

 

Dzięki za podanie nr.

A czy mogę prosić o jakąś podpowiedź co do firmy.  Czytałem że te zimmermann są dobre. Ale wpisując nr OE nie widzę ich. 

Opublikowano
46 minut temu, A4_B6_1.8T napisał:

Dzięki za podanie nr.

A czy mogę prosić o jakąś podpowiedź co do firmy.  Czytałem że te zimmermann są dobre. Ale wpisując nr OE nie widzę ich. 

Napisz do Kolegi @Wandej on Ci wszystko ogarnie

Opublikowano

Witam,

Kończą mi się tarcze i klocki z przodu i mam zamiar zrobic swap na 320mm obecnie jest 288mm. 
Wybrałem wstępnie tarcze jakie bym chciał

ALLEGRO.PL

albo

ALLEGRO.PL

Pytanie jakie klocki do nich by pasowały i żeby nie piszczały?

Dzięki!

Edytowane przez sonic88

Opublikowano
Godzinę temu, sonic88 napisał:

Witam,

Kończą mi się tarcze i klocki z przodu i mam zamiar zrobic swap na 320mm obecnie jest 288mm. 
Wybrałem wstępnie tarcze jakie bym chciał

ALLEGRO.PL

albo

ALLEGRO.PL

Pytanie jakie klocki do nich by pasowały i żeby nie piszczały?

Dzięki!

 Napisz sobie do kolegi @Wandejon ci skompletuje zestawik w spoko cenie. I doradzi jak będzie trzeba. 

Opublikowano

Siema! 

Do B7 na przód 288 jakie w końcu klocki polecacie?

Ferodo FDB1717 czy FDB1323? Czym te klocki sie różnią???

Opublikowano

FDB1717

Opublikowano

A te drugie czym sie różnią? Wywalono miedź z mieszanki?

Opublikowano

Inne wymiary

Opublikowano

A sorki. Już widzę. 74 vs 71mm.

Co ciekawe te 1323 są proponowane przez katalog online ferodo...

Podziękował.

Opublikowano

Witam , widzę że jesteście mocno w temaćie więc liczę na waszą pomoc , auto to a4 b6 2004 1.8 bfb  czeka mnie wymiana przednich tarczy i klocków   i nie wiem co kupić , auto używane w większość na krótkich odcinkach ,  zależy mi na tym żeby klocki nie pyliły na felgi a tarcze nie  biły , proszę nie pytać o średnice tarczy bo wstyd mi się przyznać że nie wiem. 

Opublikowano
42 minuty temu, Dbaluch napisał:

Witam , widzę że jesteście mocno w temaćie więc liczę na waszą pomoc , auto to a4 b6 2004 1.8 bfb  czeka mnie wymiana przednich tarczy i klocków   i nie wiem co kupić , auto używane w większość na krótkich odcinkach ,  zależy mi na tym żeby klocki nie pyliły na felgi a tarcze nie  biły , proszę nie pytać o średnice tarczy bo wstyd mi się przyznać że nie wiem. 

VIN

Opublikowano

WAUZZZ8E95A077093

Opublikowano

Mam pytanie. Czy Ferodo to w dalszym ciągu dobry wybór jeśli chodzi o klocki hamulcowe, czy coś innego teraz forumowicze polecają?

Opublikowano
29 minut temu, pelonek1 napisał:

Mam pytanie. Czy Ferodo to w dalszym ciągu dobry wybór jeśli chodzi o klocki hamulcowe, czy coś innego teraz forumowicze polecają?

Właśnie wziąłem Ferodo na tył do swapu na 288. Lewy tylni zacisk już raz stanął, więc "dzwon podstawą tuningu". ;) 

Z przodu również Ferodo i przejechałem na nich jakieś 15 kkm, felga nie jest mocniej zabrudzona niż tylna (nie wiem co tam siedzi).

Edytowane przez george

Opublikowano
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Mam pytanie. Czy Ferodo to w dalszym ciągu dobry wybór jeśli chodzi o klocki hamulcowe, czy coś innego teraz forumowicze polecają?

Ferodo cały czas, ja wrzucam też Textara

Opublikowano
17 minut temu, Dev napisał:

Ferodo cały czas, ja wrzucam też Textara

Ok.

Montowałem z pół roku temu u teścia w hoplu mokka x na tyle i jeździ, nie narzeka. U siebie w C6 na przód dałem ponad rok temu nowy kpl. tarcze Zimmermann i klocki Ferodo, fakt nie przejechałem dużo ale jestem zadowolony, kupowałem to dobre dwa lata temu dlatego zapytałem bo może coś się pogorszyło w jakości.

Zamontuję i do B7 w takim razie na tył.

@Dev pod tarcze 255 mm będzie pasować na 100% FDB1788?

Opublikowano
3 minuty temu, pelonek1 napisał:

@Dev pod tarcze 255 mm będzie pasować na 100% FDB1788?

jo, z tym że nie zakładasz blaszek które sa w zestawie

Opublikowano

Witam  i co panowie z moim zapytaniem ?  Widzę że dużo poleca się tu  Tarcz  Zimmermann  i klocków Ferodo lub  Textar ,  żalerzy mi na tym żeby klocki jak najmniej pyliły 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.