Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też tak zrobię  aczkolwiek   na tym forum jest  mnóstwo osób z różnych branży  które  mają wiedze na ten temat , szukam teorii spiskowej  bo jestem osobą która ma wielki dystans do tego  co piszą na etykietach i nie tylko 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wolno lac G13 jak nie zostal przewidziany przez producenta. G13 musi miec w zbiorniczku woreczek z jakims silikatem inaczej nie spelnia swoich zadan i żre aluminium. Ludzie wywalaja ze zbiorniczkow te woreczki i leja G12 w nowszych autach. Chodzi oczywiscie o ekologie gdy przy kolizji plyn laje sie na asfalt.

Wpisz w googlu " g13 silikat" lub "g13 krzemian"

Edytowane przez nadybek

Opublikowano

Widzę że kolega z niejednego pieca chleb jadł., a tak poważnie  to   do 1.8 bfb  G12+ jest odpowiednim płynem  czy raczej  G12 ? 

Opublikowano
18 minut temu, Dbaluch napisał:

Widzę że kolega z niejednego pieca chleb jadł., a tak poważnie  to   do 1.8 bfb  G12+ jest odpowiednim płynem  czy raczej  G12 ? 

G12+ jest nastepcą G12

sa zamienne i mieszalne

G13 to juz inny płyn

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Rozumiem , swoją drogą to też dziwne ze mimo że G12 ma już dawno następce  tzn G12 + to jest nadal w sprzedaży, bynajmniej u mnie w mieście 

Opublikowano

Nie robić mi bałaganu w temacie :offtopic: Od G12 i G13 są oddzielne tematy. 

Cała reszta jest tutaj.

 

Opublikowano

Komplet tarcz i klocków TRW do auta miejskiego będzie spoko?

Opublikowano

Każde będą spoko

Opublikowano
54 minuty temu, YOGI3000 napisał:

Komplet tarcz i klocków TRW do auta miejskiego będzie spoko?

TRW zawsze było i jest ok. Rozsądny towar i rozsądna kasa:wink:

Opublikowano

Nawet typu delphi, maxgear, mikoda itp?
Chodzi o to żeby lipy też nie było, coś średniej półki.

Opublikowano

TRW będzie spoko, popatrz na FTE jeszcze

Opublikowano

Textar, Mikoda (kolega śmiga na nich a lekko nie mają i jest ok)

Opublikowano

Witam, jakie klocki i tarcze na tył polecacie do a4 b6 1.8t q?

Opublikowano
29 minut temu, gerberisimo napisał:

Witam, jakie klocki i tarcze na tył polecacie do a4 b6 1.8t q?

Jeden ciort

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Jeden ciort

textar 245 + ferodo są okej?

Opublikowano

Jo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, 

szukam tarczy i klocki hamulcowe na tylną oś.

Samochód to a4 b6 1.8t BFB, FWD.

Z przeczytanych tu opinii klocki kupie Ferodo, tarcze Zimmermann, proszę tylko o podpowiedź, które ze strony internetowej (np. allegro, żeby cenowo korzystnie) będą pasować, ponieważ są różne systemy hamulcowe i nie mogę tego zrozumieć. Link do klocków, które chce kupić, poniżej.

VIN:WAUZZZ8E94A108177. U mnie porusza się zacisk na prowadniczkach. Nie wiem jaką mam średnicę tarczy, czy 255, czy 288 mm z tyłu.

Dzięki za pomoc.

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

masz 255

Opublikowano
14 godzin temu, Dev napisał:

masz 255

Możesz powiedzieć, czy te klocki ferodo będą dobre co wstawiłem w poście? To samo tarcze Zimmermann, wstawiam poniżej link.

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
2 godziny temu, KonradGr napisał:

Możesz powiedzieć, czy te klocki ferodo będą dobre co wstawiłem w poście? To samo tarcze Zimmermann, wstawiam poniżej link.

ALLEGRO.PL

 

Klocki Ok ale tarcza musi mieć wysokość 36.6 mm a ta ma 40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.