Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Muszę wymienić już klocki i tarcze przód u siebie. Mam włożony teraz zestaw z S4 B6. Co polecacie wrzucić? Jakiś sprawdzony dostawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomierzyć piasty

Ogólnie jestem po długiej trasie ( z Gdyni do Zakopanego ) . I zauważyłem , ze powyżej 120-140 mam przez cały czas bardzo lekkie drgania na kierownicy ( nie ściąga i jest to inny rodzaj drgań niż przy nie dowożonych kołach ) , ale przy hamowaniu nie biły zbyt mocno hamulce . Jednak kiedy przekroczyłem 180-200 i pare razy wyhamowywalem z tych prędkości to zaczęło strasznie mocno bić i wyrywać dosłownie kierownice z rak przy wciśnięciu hamulca . I tak do końca tarasy ... mówi ci to coś?

Taaak. ... mówi

Socjalizm jest zayebisty

Dzięki ...

Socjalizm to gówno i najgorsze co wymyślił "człowiek" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, polecicie jakieś klocki hamulcowe do standardowego ukłądu hamulcowego A4 B6 2.0 ALT?

Chetnie przyjrze sie propozycjom również z tarczami- mysle zeby wymienic caly komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebuje lepszy hamulec do B7 2.0TFSI, który lepiej ogarnie 300+ niż seryjny hamulec, co polecacie w rozsądnych kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnosnie zacisku tylnego 288 z a4 b7 tfsi. Kupiłem zestaw osłon i uszczelek TRW SJ1236 i potrzebuje jeszcze wymienić oring na trzpieniu samoregulatora i oring w tłoczku a nie chce brać Autofrena. Czy zamawiać zestaw Frenkit 241001 czy szukać po sklepach oringów na wymiar? Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam w sklepach tylko autofrena, ktory krosuje sie z frenkit 241001. Brać czy lepiej zamówić przez internet frenkita? Oringi z autofrena podejda na tyl pod 288 trw? Pozdrawiam :D

Edytowane przez Lastk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane prawie 300 tys. pora zmienić tarcze no i klocki ma się rozumieć . Co polecacie na przód i co na tył / nawet nie wiem jakie mam średnice i jakie mają być grubości/ :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane prawie 300 tys. pora zmienić tarcze no i klocki ma się rozumieć . Co polecacie na przód i co na tył / nawet nie wiem jakie mam średnice i jakie mają być grubości/ :jerk:

Masz rozmiar 288mm prżód 245mm tył. Jeśli chcesz kupić coś sensownego to pisz pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Potrzebuje klocki przód do a5 3.0 Tdi co polecicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, pytanie byc moze dla niektorych banalne, ale...

Jak sprawdzic jakie mam klocki przód? A4 B6 2002r. 2.0 ALT. Hamulce na pewno standardowe. Tylko ile mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2017 o 22:23, zbylus00 napisał:

Witam
Potrzebuje klocki przód do a5 3.0 Tdi co polecicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ferodo dadzą radę. Jak będziesz zmieniał tarcze to kup od razu jarzma pod 345mm i będzisz miał hamulce jak w Esie.

15 godzin temu, rawber93 napisał:

koledzy, pytanie byc moze dla niektorych banalne, ale...

Jak sprawdzic jakie mam klocki przód? A4 B6 2002r. 2.0 ALT. Hamulce na pewno standardowe. Tylko ile mm?

FDB1717. Tarcza przód 288mm tył 245mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...