Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)


aw69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moja S4 kolejna na forum - wszyscy się chwalą to i pochwale się ja :wink4: Co prawda autko nabylem juz kilka dobrych miesiecy temu ale jakos nie mialem czasu zebrac sie i cyknac kilka fotek. Przez ten czas poczynięte są juz pewne modyfikacje z ktorych na ten sezon powinno pęknąć okolo 400 KM (narazie jest o wiele wolniejsza od mojego poprzedniego auta :) a musi byc szybsza)....na dniach bede zakladal nowe sprzeglo z Rs4 i gwint a tu kilka fotek - oceniajcie - plujcie, cukrujcie, szydzie i bóg wie co jeszcze :)

Fotki przednich foteli niechcacy skasowalem ale wieszcie mi na słowo są w super stanie tak jak tylna kanapa :)

19baa8a80b54d8fa.jpg

534295feacadde5a.jpg

8f69994fc19566fa.jpg

20f227be7362f1cb.jpg

023b4ee3786d9e76.jpg

512404349bcacd03.jpg

d88d059e83669531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwa seria :) jak na ese to dziwny kolor tapicery :)

jak wrażenia z przesiadki z traktora na PB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwa seria jak na ese to dziwny kolor tapicery

Inżynierowie VAG to bardzo dziwni ludzie tam co auto to inne wyposazenie a niby S4....tak samo jak np. Golf GTI....auto ma pozostac w 100% stockowe czyste ładne na 17" felgach i nie rzucające się w oczy, natomiast pod tą otoczką kultowego S4 ma drzemac diabeł w owczej skórze :) na ten sezon mysle ze te 400 KM wystarczy - niby zapierdam sie ze i na tym sie skonczy, ale wszyscy i tak mi mówią ze go zakuje :evil: .....Przesiadka z golfa na plus jesli chodzi o wiek auta komfort stan wizualny sposób prowadzenia....jesli chodzi o osiągi to niestety minus ale to tymczasowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka Eska, zdjęcia nie oddają faktycznego stanu autka jest naprawde zadbanym egzemplarzem i warto w nią inwestować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po projekcie twojego golfa któremu się przyglądałem na forum.vwgolf.pl wiem że eska to będzie prawdziwy killer powodzenia w realizacji i jak najmniej przeszkód autem będziesz startował w zawodach na 1/4 :a4fan:

A tak a pro po golfa jeszcze posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tu można napisać, zdjęcia mówią same za siebie i do tego sedan :good:...Piękna S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po projekcie twojego golfa któremu się przyglądałem na forum.vwgolf.pl wiem że eska to będzie prawdziwy killer powodzenia w realizacji i jak najmniej przeszkód autem będziesz startował w zawodach na 1/4 :a4fan:

A tak a pro po golfa jeszcze posiadasz

No proste że będzie killer i pewnie objedzie inne ,,ładne" S4 z tego forum... :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest plan zeby wystartowac na 1/4 ale juz bez takiej napinki jak golfem w diesel street....golfa caly czas posiadam ale juz niema tak zacnej mocy, wlozone zostaly "seryjne" graty i ma jakies 130 - 140 KM wlasciwie to wozi się nim moja siostra gdzies po olsztyńskich drogach nie widzialem go juz kilka tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna S4 w wersji sedan :> :decayed::naughty::kox:. Śliczna :kox::naughty::decayed:. Widziałem podobną na OtoMoto. Też srebrną, ale z 1998 roku :). Miała 300 KM pod maską :naughty::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...