Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy zbiornik 40l zatankowane na shel cena 2.25 350km zrobione średnio na sto 11,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa 10 l , miasto z niezbyt lekką nogą 13,8 l. Tyle widziałem po pierwszych 200km przejechanych na gazowni. Nie wiem czy to dużo, czy nie. W kieszeni za to mniejszy przeciąg :)

Silnik 1.8T 196KM. Instalacja z kompem Stag 300plus, wtryski Magic Jet, reduktor tłokowy Magic III do 350PS.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jechałem ostatnio na wczasy do Ustki trasa 900 km. Średnia prędkość 120 km/h, 3 osoby, bagażnik full i co... i byłem w szoku, autko spaliło mi przez całą trasę 7l na 100km. Także jest super.

Ps. chłopaki z pomorza macie strasznie drogi gaz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mieście z klimą - ponad 16 l, myślałem, że coś nie tak. Pojechałem w trasę i spalił 8,5 l. I weź tu odpowiedz na pytanie " ile ci pali ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie dopisze do czarnej listy. Srednio ok 20l. Po trasie zejdzie do 12. Raz udalo mi sie zejsc po miescie do 15. Bylem w ciezkim szoku. Dzis jednak myslalem zeby wy...dolic tym autem gdzies w slup bo zjadl 30l (z wlaczona klimatyzacja) ale chyba nic go nie usprawiedliwi w takiej sytuacji, taniej wychodzi na benzie... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem z walniętym termostatem i palił 10 trasa - 11,5 miasto, wymieniłem na nowy zobaczymy czy spali mniej - powinien :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem z walniętym termostatem i palił 10 trasa - 11,5 miasto, wymieniłem na nowy zobaczymy czy spali mniej - powinien :mysli:

zacytuję sam sobie - bez zmian pali tyle samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczcie na mnie ale nie czytałem wszystkich wypowiedzi, mam silnik 5,4 sekwencja BRC spalanie 80% trasa 20% miasto spalanie 20 L/100 km LPG, masa 2200 kg i 270 KM pod maską, butla 200 L ale tankuję średnio 140-150 L, ogólnie wydaje mi się, że te wasze małe słabe motorki za dużo palą LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka mi też łyka co tobie te motory tyle spalają dziwi mnie to jak ktoś z 1.8T spala 9 :co:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 08:57_________________________________________________vario ty jesteś po za konkurencja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczcie na mnie ale nie czytałem wszystkich wypowiedzi, mam silnik 5,4 sekwencja BRC spalanie 80% trasa 20% miasto spalanie 20 L/100 km LPG, masa 2200 kg i 270 KM pod maską, butla 200 L ale tankuję średnio 140-150 L, ogólnie wydaje mi się, że te wasze małe słabe motorki za dużo palą LPG

w S6 4.2Q koledze pali przy normalnej jeździe ok 17l, na trasie do 110km/h potrafi wykręcić 11l a na bucie ok 27l

miszka mi też łyka co tobie te motory tyle spalają dziwi mnie to jak ktoś z 1.8T spala 9 :co:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 08:57_________________________________________________vario ty jesteś po za konkurencja :decayed:

no i inaczej być nie chce, a co do 1.8T to palą podobnie do naszych :wallbash: (szkoda że moja nie jest właśnie 1.8 T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczcie na mnie ale nie czytałem wszystkich wypowiedzi, mam silnik 5,4 sekwencja BRC spalanie 80% trasa 20% miasto spalanie 20 L/100 km LPG, masa 2200 kg i 270 KM pod maską, butla 200 L ale tankuję średnio 140-150 L, ogólnie wydaje mi się, że te wasze małe słabe motorki za dużo palą LPG

tylko nie słabe kolego... :a4fan:

bo słabo to jest 270 KM z 5 litrów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie zapominaj, że to full size truck a nie mała limuzynka, ot silnik nie jest wysilony ale osiągi ma bardziej niż zadowalające :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 8 l przy spokojnej jeździe, miasto 10-11 - instalacja sekwencja stag. spalanie z opisu dotyczy tylko benzynki :naughty:

:polew: :polew: :polew: proszę cie przestań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...