Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

dystans do pracy 25km, z czego 20 moge policzyc jako trase :) dzis tankowalem zeby sprawdzic przy jezdzie spokojnej 70 - 100km/h 61.27gr mi weszlo po 250km przejechanych, gaz byl po 2.93 co daje 8.36L na 100KM :) oponka 195/65/r15 :) na letnich 225/45/r17 to ok 10L :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak w profilu

Stag 300, wtryski Hana, dolot gazu 8 mm - tak by nie zabraklo :wink4:

Srednio 11 l ..... zona potrafi zejsc do 9 .... pojecia nie mam jak ona to robi, chba poprosze ja o kurs

Eco Driving'u :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noga raczej lekka chyba ze łysole z 2 litrowych beemek szczerzą kły na światlach wtedy troszkę wzrasta ale lubie ich oglądać w lusterkach

skorpion190 dobre :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 2.8 AQD średnie spalanie około 12l gaziora w trybie mieszanym trasa ok 10 przy normalnej jeździe oczywiści :decayed:

ogólnie zaskoczony jestem bo miałem wcześniej też 2.8 tylko AAH i ten po mino mniejszej mocy spalał średnio litr więcej przy porównywalnych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reduktor-Magic

elek,jednostka ster (ecu)-Stag-300

wtrysk gazu-Hana

zawor gazowy-Tomasetto

srednia 10l dodam ze nieszaleje tylko czasami wydech przedmuc**je :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poruszę tamacik z powodu mojej audiczki, tak czytam i czytam i aż nie wierze, że 2.8 może zejść po mieście poniżej 15L.

Moja audi 2.8 AAH quattro automat pali teraz w zimę 20-22 gaziku gaz ma 8 miesięcy firmy BRC, mechanicy mówią, że mam instalację z górnej półki ustawiałem już ja 2x i wraz spalanie się nie zmniejszyło w lato jak było cieplej no to potrafiła nawet 17.5 spalic przy delikatnej jeździe. W trasie do 130km/h pali mi 15L. Rozumiem, że automat i ma prawo palić więcej, ale aż tyle?? Może ktoś się wypowie na ten temat. Z góry dzięki.

Pozdrawiam. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:50_________________________________________________Jednak tak czytam czytam i widzę, że chyba one tak już mają. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.8 ADR i pali mi średnio 10-11l gazu przy nie specjalnie oszczędnej jeździe...a co dziwne teraz jak są mrozy i zima to spalanie spadło mi do 9l....ale to pewnie dlatego że dłużej się silnik nagrzewa i więcej na benzynie przejeżdżam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poruszę tamacik z powodu mojej audiczki, tak czytam i czytam i aż nie wierze, że 2.8 może zejść po mieście poniżej 15L.

Moja audi 2.8 AAH quattro automat pali teraz w zimę 20-22 gaziku gaz ma 8 miesięcy firmy BRC, mechanicy mówią, że mam instalację z górnej półki ustawiałem już ja 2x i wraz spalanie się nie zmniejszyło w lato jak było cieplej no to potrafiła nawet 17.5 spalic przy delikatnej jeździe. W trasie do 130km/h pali mi 15L. Rozumiem, że automat i ma prawo palić więcej, ale aż tyle?? Może ktoś się wypowie na ten temat. Z góry dzięki.

Pozdrawiam. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:50_________________________________________________Jednak tak czytam czytam i widzę, że chyba one tak już mają. :kwasny:

Co do obecnego spalania - zima to w trybie mieszanym około 14 - 15 litrów.

latem na długiej trasie głownie autostrady z prędkością ok 150-160 km/h 12 l / 100

w trybie mieszanym około 15 litrów.

Wszytsko zależy od stylu jazdy - ja potrafiłem latem spalić i 22l/ 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja STAG 300 Plus spalanie gazu przy tych mrozach oscyluje w granicach 11.5/100 70% miasto 30% teren ponieważ mieszkam w terenie pagórkowatym to mam sporo podjazdów a że teraz ślisko to trzeba wpiąć 2 i faja w lecie spalanie spada do ok 9.5 na 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B5 1.6 benzyna 101km, instalacja stag4, świece NGK (3 elektrodowe), kable NGK, ocieplony reduktor... zasłonięta chłodnica, średnie spalanie w trasie wyliczone z przejechanych 1400km - 8,1 L/100Km, średnie spalanie w trybie mieszanym - czyli w moim przypadku 80% trasa 20% miasto - 8,7L wyliczone z przejechanych ~2000km w tym trybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) silnik 1,6 ADP instalacja Tomasetto II generacji spalanie od 10,5-11litrow w proporcji 70%trasa 30%miasto:)także tragedii chyba niema i ogólnie jestem zadowolony zwłaszcza przy tak niskiej temp. otoczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak u wiekszosci w ADR-ach srednio 10l/ 100km pol na pol trasa/miasto

tragedi nie ma pewnie jak przyjdzie wiosna spadnie torszke, ale z drugiej strony wpadna 17"

ale i tak LPG nie drenuje tak portfela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...