Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

spalanie masz super ja bym napisal moze jak bym nie mial automata to 2,6 zadowolil by sie 15 L gazu a tak 16 w miescie zaczyna byc norma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

..ja po prostu mam taki styl jazdy, generalnie kazde auto mi mało pali, staram sie jezdzic w zakresie 2,5 -5 tys. :tongue4:

zależy pewnie jakie miasto ja mieszkam w niewielkiej miescinie ,gdzie korki są tylko w godzinach szczytu i nie ma nigdzie w mieście 2 pasmówki :polew: . może w wiekszym miescie spalanie też by wzrosło, nie twierdzę ze nie. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem wycieczke do Poznania, 624km w dwie strony

jazda nocą, V pomiedzy 120 a 170km/h, srednio wyszło 12.65l/100km LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy pojemnosci 1.8 na instalacji sekwencyjnej spalanie wacha sie w granicy 9,5-11l trasa przy normalnej jeździe w granicach 100-130km/h, a w miescie do kolo 13l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Audi 1.8 1996r. pali mi ok 10.5 litrów LPG w cyklu mieszanym trasa-miasto. Koszt instalacji wyniósł mnie 2400zł z tym, że zakładałem ją w styczniu 2008r a z tego co wiem to teraz ceny instalacji poszły trochę w dół :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostanio w trasie na poziomie 9-10, dzis jestem po czyszczeniu i adaptacji przepustnicy, nie wiem czy pomoże spalanie, bo obroty juz nie skacza ja wczesniej na bieu jałowym :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też sie wypowiem na temat mojej B5 silnik ABC 2.6 gaz w automacie w mieście na krótkich odcinkach pali dużo ok 20L natomiast w trasie przy normalnej jeździe ok 12L. Ale i tak jej nie mam zamiaru zmieniać, po prostu V6! :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1.8T z instalacją BRC to trasa i miasto po połowie 11L dodam że automat przy spokojnej jeździe i jak trzeba to dociskam. A jak mocniejsza jazda to i więcej :-)

to benzyny kolego ile Ci pali w takim razie, 9? szkoda było kasy na instalację gazową... miasto, automat i jeszcze dociskasz=11 L. Dobre... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...