Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

Opublikowano

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

spalanie masz super ja bym napisal moze jak bym nie mial automata to 2,6 zadowolil by sie 15 L gazu a tak 16 w miescie zaczyna byc norma
Opublikowano

Do michuNS, eeee nie może być? Mam też STAG300 i silnik dużo mniejszy niż ty i mi pali po mieście 12,6-13,6l/100km i podejrzewam że mniejszego wyniku na moim silniku już nie uzyskam, przy założeniu, że gazu spala się więcej niż benzyny o 20%.

..ja po prostu mam taki styl jazdy, generalnie kazde auto mi mało pali, staram sie jezdzic w zakresie 2,5 -5 tys. :tongue4:

zależy pewnie jakie miasto ja mieszkam w niewielkiej miescinie ,gdzie korki są tylko w godzinach szczytu i nie ma nigdzie w mieście 2 pasmówki :polew: . może w wiekszym miescie spalanie też by wzrosło, nie twierdzę ze nie. :embarrassed:

Opublikowano
:hi: a to zwracam honor, bo dla mnie to wy Panowie macie praktycznie 1,5silnika pod maską w porównaniu z moją pojemnością.
Opublikowano

PRINS + 2.6 + Quattro + dynamiczna jazda w miescie = 15-17 nie ma cudów przy starej konsktrukcji.... :) Pali, tyle ile musi. Na trasie do Opole - Wawa - Opole, 12-13L. Pozdro

Opublikowano

wczoraj miałem wycieczke do Poznania, 624km w dwie strony

jazda nocą, V pomiedzy 120 a 170km/h, srednio wyszło 12.65l/100km LPG

Opublikowano

u mnie przy pojemnosci 1.8 na instalacji sekwencyjnej spalanie wacha sie w granicy 9,5-11l trasa przy normalnej jeździe w granicach 100-130km/h, a w miescie do kolo 13l

Opublikowano

Moja Audi 1.8 1996r. pali mi ok 10.5 litrów LPG w cyklu mieszanym trasa-miasto. Koszt instalacji wyniósł mnie 2400zł z tym, że zakładałem ją w styczniu 2008r a z tego co wiem to teraz ceny instalacji poszły trochę w dół :>

Opublikowano

U mnie spalanie w mieście 13,5 czasem 15 (gigantyczne korki); w trasie przy 180 km/h - 13, w pełnym załadunku przy 140 km/h - 11 (zima); trasa 90-110 km/h - 9 litrów.

Opublikowano

a mój avant quattro 1.8T 15l< :>

kiedyś wyszedł tylko 13l :shocked: ale teraz 15 to norma

Opublikowano

ostatnio mile zaskoczony 320 km i 46 L lpg jutro jade w traske zobacze co pokaze

Opublikowano

mi ostanio w trasie na poziomie 9-10, dzis jestem po czyszczeniu i adaptacji przepustnicy, nie wiem czy pomoże spalanie, bo obroty juz nie skacza ja wczesniej na bieu jałowym :confused4:

Opublikowano

Moje Audi w cyklu mieszanym pali około 11. No chyba, że żona jeździła wtedy spada poniżej 10.

Opublikowano

dzis w wiekszosci trasa wyszlo mi 10,2 to chyba nie jest źle

Opublikowano

a mi ostatnio wyszło 10,8lpg, większość trasa i to jest mój rekord :kox:

Opublikowano

No to ja też sie wypowiem na temat mojej B5 silnik ABC 2.6 gaz w automacie w mieście na krótkich odcinkach pali dużo ok 20L natomiast w trasie przy normalnej jeździe ok 12L. Ale i tak jej nie mam zamiaru zmieniać, po prostu V6! :kox::hi:

Opublikowano

wiec jest tak 180 l LPG + 14 L Pb potrzeba na przejechanie 1300 km z czego 300 km jazda po mieście koszt 374 pln

Opublikowano

Moja 1.8T z instalacją BRC to trasa i miasto po połowie 11L dodam że automat przy spokojnej jeździe i jak trzeba to dociskam. A jak mocniejsza jazda to i więcej :-)

Opublikowano

Moja 1.8T z instalacją BRC to trasa i miasto po połowie 11L dodam że automat przy spokojnej jeździe i jak trzeba to dociskam. A jak mocniejsza jazda to i więcej :-)

to benzyny kolego ile Ci pali w takim razie, 9? szkoda było kasy na instalację gazową... miasto, automat i jeszcze dociskasz=11 L. Dobre... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.